Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Βοήθεια κοριτσια


Recommended Posts

Κορίτσια βοήθεια.. 

Κοντεύω να σαλτάρω δν ξέρω τι μου γίνετε με την περίοδο.. Κύκλος ποτέ 28 ποτέ 36.. Επαφές μόνο με προφύλαξη λόγου τις περιπέτειας που είχα..

Στην 25 ημέρα του κύκλου είδα στο χαρτί κόκκινο αίμα έντονο λεω οκ αδιάθετω αλλά τελικά ήταν μόνο αυτό... 

Μία βδομάδα μετά κάνω ένα τεστ μου βγενει αρνητικό.. Ακόμα μέχρι τώρα η περίοδος δν μου έχει έρθει κ κοντεύω να σαλτάρω....έτυχε σε καμία ολο αυτό; 

Εγκυμοσύνη με προφυλακτικό; 

Τι να πω δν ξέρω... 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μενια027 είπε:

Κορίτσια βοήθεια.. 

Κοντεύω να σαλτάρω δν ξέρω τι μου γίνετε με την περίοδο.. Κύκλος ποτέ 28 ποτέ 36.. Επαφές μόνο με προφύλαξη λόγου τις περιπέτειας που είχα..

Στην 25 ημέρα του κύκλου είδα στο χαρτί κόκκινο αίμα έντονο λεω οκ αδιάθετω αλλά τελικά ήταν μόνο αυτό... 

Μία βδομάδα μετά κάνω ένα τεστ μου βγενει αρνητικό.. Ακόμα μέχρι τώρα η περίοδος δν μου έχει έρθει κ κοντεύω να σαλτάρω....έτυχε σε καμία ολο αυτό; 

Εγκυμοσύνη με προφυλακτικό; 

Τι να πω δν ξέρω... 

 

Καλησπέρα! Είμαστε σίγουροι ότι το προφυλακτικό δεν έσπασε ή μετακινηθηκε; Επίσης το φορουσατε σε όλη τη διάρκεια της επαφης; Μικρά ποσοστά επίτευξης εγκυμοσύνης από προσπερματικα υγρά υπάρχουν. Πότε έκανες το τεστ; Όταν Κανονικα θα είχες καθυστερηση; 

Link to comment
Share on other sites

 

Από την αρχή το χρησιμοποιούμε 

Ο άντρας μου επιμένει ότι δεν έγινε τιποτα... 

Εμένα το αίμα με φοβησε που είδα.. Ουτε το στηθος με πονάει 

Μόνο λίγα υγρά σαν νερό έχω 

Το τεστ το έκανα την Ημέρα που περίμενα.. 

Εντωμεταξύ επερνα κ αντιβίωση αμοξιλ για εξαγωγή φρόνιμητι λες να επηρεάστηκε; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μενια027 είπε:

Κορίτσια βοήθεια.. 

Κοντεύω να σαλτάρω δν ξέρω τι μου γίνετε με την περίοδο.. Κύκλος ποτέ 28 ποτέ 36.. Επαφές μόνο με προφύλαξη λόγου τις περιπέτειας που είχα..

Στην 25 ημέρα του κύκλου είδα στο χαρτί κόκκινο αίμα έντονο λεω οκ αδιάθετω αλλά τελικά ήταν μόνο αυτό... 

Μία βδομάδα μετά κάνω ένα τεστ μου βγενει αρνητικό.. Ακόμα μέχρι τώρα η περίοδος δν μου έχει έρθει κ κοντεύω να σαλτάρω....έτυχε σε καμία ολο αυτό; 

Εγκυμοσύνη με προφυλακτικό; 

Τι να πω δν ξέρω... 

 

Αν δεν έσπασε το προφυλακτικό α π ο κ λ ε ι ε τ α ι.πιστευω θα το καταλαβαινατε αν γινόταν κάτι τέτοιο.ορμονικη διαταραχή μπορεί να παίζει πχ ωορηξιες 25 μέρα,ναι συμβαίνει σε εμένα πάντα ήταν αργοσχολη αυτή η διαδικασία.αν δεν έρθει στις δέκα μέρες από την αιμορροια αυτήν κάνε μια χοριακη

Just now, Emilly είπε:

Αν δεν έσπασε το προφυλακτικό α π ο κ λ ε ι ε τ α ι.πιστευω θα το καταλαβαινατε αν γινόταν κάτι τέτοιο.ορμονικη διαταραχή μπορεί να παίζει πχ ωορηξιες 25 μέρα,ναι συμβαίνει σε εμένα πάντα ήταν αργοσχολη αυτή η διαδικασία.αν δεν έρθει στις δέκα μέρες από την αιμορροια αυτήν κάνε μια χοριακη

Μήπως και είτε έσπασε η προφύλαξη ηηη έγινε μια λάθος κίνηση και ξέφυγαν υγρά στον κόλπο...λέω τωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπάρχει περίπτωση η 25η μερα που είδες το αίμα να είναι κατά κάποιο τρόπο τα μέσα του κυκλου; Μηπως είναι κάποια κύστη ή κάποια τραχηλιτιδα.Προκαλούν μικρή αιμορραγία στη μέση του κυκλου.Όπωςκαι να χει επαναλαβε τεστ και επικοινώνησε με γιατρό σου 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Τον Οκτώβριο το τεστ παπ έδειξε τραχηλητιδα κ έβαζα αλοιφή η αλήθεια είναι... Το σκέφτηκα κ εγώ μήπως έκανα ωορηξια τότε που είδα το αίμα... Σκέφτομαι να ξανά κάνω τεστ να σου πω βέβαια.. 

Στις προηγούμενες εγκυμοσύνες που δυστυχώς δν ήταν καλές πάντα με πονούσε το στήθος όταν είχα καθυστέρηση... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μενια027 είπε:

Καλημέρα

Τον Οκτώβριο το τεστ παπ έδειξε τραχηλητιδα κ έβαζα αλοιφή η αλήθεια είναι... Το σκέφτηκα κ εγώ μήπως έκανα ωορηξια τότε που είδα το αίμα... Σκέφτομαι να ξανά κάνω τεστ να σου πω βέβαια.. 

Στις προηγούμενες εγκυμοσύνες που δυστυχώς δν ήταν καλές πάντα με πονούσε το στήθος όταν είχα καθυστέρηση... 

Ναι, βέβαια να κάνεις αν συνεχιστεί η καθυστέρηση! Και αν βγει παλι αρνητικό ψαξου για τα περαιτέρω  

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...