Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσυνη κ Εργασια


Recommended Posts

:)

Καλησπερα σας κοριτσια!!Ειμαι εγκυουλα κ γενναω πρωτα ο θεος τον Οκτωβριο!!θα ηθελα να μαθω αν γνωριζετε κ εσεις για τα δικαιωματα που εχω απο τον εργοδοτη μου!!Βασικα εχω μπερδευτει κ αναρωτιεμαι αν το το επιδομα αδειας μου καλοκαιριου μου το πληρωνει ο εργοδοτης μου ??ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Meleti είπε:

:)

Καλησπερα σας κοριτσια!!Ειμαι εγκυουλα κ γενναω πρωτα ο θεος τον Οκτωβριο!!θα ηθελα να μαθω αν γνωριζετε κ εσεις για τα δικαιωματα που εχω απο τον εργοδοτη μου!!Βασικα εχω μπερδευτει κ αναρωτιεμαι αν το το επιδομα αδειας μου καλοκαιριου μου το πληρωνει ο εργοδοτης μου ??ευχαριστω πολυ

Δε ξέρω αν ισχύει κάτι άλλο για τη περίοδο της εγκυμοσύνης αλλά γενικά ναι ο εργοδότης πληρώνει το επίδομα της άδειας σου..κ μπορείς προφανώς να την "κολλήσεις " με την άδεια κυήσεως ώστε να έχεις περισσότερες ημέρες να κάτσεις..

Καλύτερα να ρωτήσεις εναν λογιστή ώστε να ενημερωθείς πλήρως για τα δικαιώματα σου κ πως να τα χειρηστεις προς το συμφέρον σου..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Renez είπε:

Δε ξέρω αν ισχύει κάτι άλλο για τη περίοδο της εγκυμοσύνης αλλά γενικά ναι ο εργοδότης πληρώνει το επίδομα της άδειας σου..κ μπορείς προφανώς να την "κολλήσεις " με την άδεια κυήσεως ώστε να έχεις περισσότερες ημέρες να κάτσεις..

Καλύτερα να ρωτήσεις εναν λογιστή ώστε να ενημερωθείς πλήρως για τα δικαιώματα σου κ πως να τα χειρηστεις προς το συμφέρον σου..

Ειχα ρωτησει αλλα με ειχαν πει οτι μονο απο το ικα δικαιουμαι ισως δεν καταλαβα καλα δεν ξερω...παντως σ ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...