Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Καθυστέρηση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Έχω 4 μέρες καθυστέρηση. Έκανα το τεστ με την χλωρίνη (μη γελάσετε). Και αμέσως αφρισαν τα ουρά και κάτω κατω άλλαξαν χρώμα τι μπορεί να σημαίνει; 

Εννοείται ότι θα πάω να κάνω ένα αξιόπιστο τεστ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Klellia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Έχω 4 μέρες καθυστέρηση. Έκανα το τεστ με την χλωρίνη (μη γελάσετε). Και αμέσως αφρισαν τα ουρά και κάτω κατω άλλαξαν χρώμα τι μπορεί να σημαίνει; 

Εννοείται ότι θα πάω να κάνω ένα αξιόπιστο τεστ 

Και κάποιοι αμερικανοί ήπιαν χλωρόκινη για ενυδρεια . Αυτο τι μπορει να σημαίνει;

  • Χαχα 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!!! Έχω να γράψω πολλά χρόνια σε φόρουμ από τότε που έκανα προσπάθειες για το πρώτο μου παιδί. Τώρα έχω τρία. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω 8μερες καθυστέρηση. Τελευταίος κύκλος 28 ημερών, προτελευταιος 32.γενικα εκεί κυμαίνομαι. Τεστ αρνητικό 34η μέρα. Δεν κάνω προσπάθεια αλλά είχαμε ένα μικρό "ατύχημα" και κάποιες επαφές χωρίς, με τράβηγμα. Το τρίτο το έπιασα έτσι. Τέτοια καθυστέρηση ποτέ ξανά. Σκέφτομαι τρία πράγματα. Ή κύκλος πιο μεγάλος και δεν φάνηκε στο τεστ ή καμιά κύστη; ή προωρη προεμμηνόπαυση. Από βδομάδα αν δεν έρθει θα πάω σε γιατρό, αν βρω όλοι λειπουν. Εσείς τι λέτε; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 25/7/2020 at 2:17 ΜΜ, Αλεξάνδρα123 είπε:

Καλημέρα!!! Έχω να γράψω πολλά χρόνια σε φόρουμ από τότε που έκανα προσπάθειες για το πρώτο μου παιδί. Τώρα έχω τρία. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω 8μερες καθυστέρηση. Τελευταίος κύκλος 28 ημερών, προτελευταιος 32.γενικα εκεί κυμαίνομαι. Τεστ αρνητικό 34η μέρα. Δεν κάνω προσπάθεια αλλά είχαμε ένα μικρό "ατύχημα" και κάποιες επαφές χωρίς, με τράβηγμα. Το τρίτο το έπιασα έτσι. Τέτοια καθυστέρηση ποτέ ξανά. Σκέφτομαι τρία πράγματα. Ή κύκλος πιο μεγάλος και δεν φάνηκε στο τεστ ή καμιά κύστη; ή προωρη προεμμηνόπαυση. Από βδομάδα αν δεν έρθει θα πάω σε γιατρό, αν βρω όλοι λειπουν. Εσείς τι λέτε; 

απο όσο ξέρω λενε οτι οταν κανεις ελεύθερες επαφες παθαίνει σαν σοκ οργανισμος την 1η φορά οποτε μπορεί να ειναι αυτό και να μην υπάρχει εγκυμοσύνη. όμως τπτ δεν αποκλείεται αφού έτσι ειχες μείνει έγκυος...οτι καλύτερο εύχομαι.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...