Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Χαμηλή χωριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια εχθές έκανα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε θετικό. Σήμερα το πρωί που ξύπνησα πήγα τουαλέτα σκουπηστικα και είδα αίμα ροζ χωρίς πόνους. Πήγα αμέσως στο νοσοκομείο βάση τελευταίας περιόδου είμαι 6 εβδομάδων. Αλλά δεν είδαμε καθόλου σάκο  η χωριακη ήταν 25,29 και μου είπε να πάω την Παρασκευή πάλι να κάνω. Έχει τύχει σε καμία κοπέλα και να πήγαν όλα καλά; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Klellia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εχθές έκανα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε θετικό. Σήμερα το πρωί που ξύπνησα πήγα τουαλέτα σκουπηστικα και είδα αίμα ροζ χωρίς πόνους. Πήγα αμέσως στο νοσοκομείο βάση τελευταίας περιόδου είμαι 6 εβδομάδων. Αλλά δεν είδαμε καθόλου σάκο  η χωριακη ήταν 25,29 και μου είπε να πάω την Παρασκευή πάλι να κάνω. Έχει τύχει σε καμία κοπέλα και να πήγαν όλα καλά; 

κοριτσάκι μου δεν ξέρω ή έχεις βιοχημική κύηση που θα σου έρθει περίοδος ή έκανες καθυστερημηνενη σύλληψη οπότε θέλει κ λίγο χρόνο να ανέβει...λογικά σε 2 μέρες θα επαναλάβεις την χοριακη να δεις .μίλα και με τον γυναικολόγο σου μήπως θέλεις και προγεστερόνη.

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Klellia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εχθές έκανα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε θετικό. Σήμερα το πρωί που ξύπνησα πήγα τουαλέτα σκουπηστικα και είδα αίμα ροζ χωρίς πόνους. Πήγα αμέσως στο νοσοκομείο βάση τελευταίας περιόδου είμαι 6 εβδομάδων. Αλλά δεν είδαμε καθόλου σάκο  η χωριακη ήταν 25,29 και μου είπε να πάω την Παρασκευή πάλι να κάνω. Έχει τύχει σε καμία κοπέλα και να πήγαν όλα καλά; 

Κορίτσι μου πως και δεν είχες κανει ως τώρα τεστ; Μήπως δεν έχεις σταθερό κύκλο; Γιατί αν ο κύκλος σου είναι πολύ ασταθής τότε είναι πολύ πιθανό να είναι πολύ νωρίς ακόμα  και δεν θα έπρεπε να υπολογίζεις καθόλου την τελευταία σου περιοδο. Ίσως το αίμα που είδες να είναι εμφύτευσης και έτσι να δικαιολογείται ο αριθμός της χοριακης. Μια επανάληψη σε δυο μέρες θα σου λύσει κάθε απορία. Καλή επιτυχία! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκι μου δεν ξέρω ή έχεις βιοχημική κύηση που θα σου έρθει περίοδος ή έκανες καθυστερημηνενη σύλληψη οπότε θέλει κ λίγο χρόνο να ανέβει...λογικά σε 2 μέρες θα επαναλάβεις την χοριακη να δεις .μίλα και με τον γυναικολόγο σου μήπως θέλεις και προγεστερόνη.

Μου είπε ότι η μήτρα μου είναι πρισμενη σαν να ετοιμάζεται για κύηση τώρα θα δούμε αύριο. Έχω αγχωθεί πολύ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klellia είπε:

Μου είπε ότι η μήτρα μου είναι πρισμενη σαν να ετοιμάζεται για κύηση τώρα θα δούμε αύριο. Έχω αγχωθεί πολύ 

εντάξει τότε καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!Όλα θα πάνε καλά!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...