Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Προσπάθειά εγκυμοσύνης


Recommended Posts

On 8/8/2020 at 1:27 ΠΜ, Ritapog είπε:

Ας πω τον πόνο μου εδώ σε εσάς κορίτσια...αυτός ο μήνας πήγε με σύστημα... προχθές πήρα και τον προγενετικο έλεγχο μόνο οριακά είναι η b 12.. περιμένω να αδιαθετισω σε 4 μέρες ..έχω τσιμπήματα κάτω χαμηλά . πόνο στη μέση φαγούρα μπροστά στις θηλές και πολύ πρισμενο στήθος... πονοκέφαλο και χασμουρητό συνεχώς... ελπίζω ότι ίσως γίνει κάτι..το αίμα της αιμφυτευσης συμβαίνει σε όλες??

Οχι δε συμβαίνει σε ολες, σε μενα δεν εγινε, εύχομαι να έχεις σύντομα ευχάριστα νεα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μαριάννα παπαδο είπε:

Καλησπέρα σας, είμαι 27 ετών. Περίμενα περίοδο στις 6/8.. από τις 5/8 είχα πόνους όπως τις περιόδου πρησμένο στήθος. Σκέφτηκα πως η περίοδος μου είναι κοντά. Οι πόνοι και το πρήξιμο συνεχίστηκαν. Όμως η περίοδος μου καθυστέρησε 3 μέρες.. τη 4η μέρα είχα λίγο αιμα, στην αρχή κυληδες (αυυα από τις 7 το πρωί. Περίπου στις 12 τα μεσάνυχτα αυξήθηκε η ροή. Να πω πως στην αρχή δεν ήταν τόσο έντονο κόκκινο. Σήμερα ήταν λίγο πιο αυξημένη και έχω ναυτία, έκανα μια φορά εμετό. Επίσης να αναφέρω πως 3 μέρες πριν μου έρθει περίοδος είχα ναυτία,ζάλη και ένιωθα να με κόβει κρύος ιδρώτας για λίγα λεπτά.. κάπου στη μισή ώρα. Με τον σύντροφό μου κάνουμε ελεύθερο έρωτα εδώ και 2 μήνες περίπου, χωρίς να έχει εκσπερματωσει μέσα. Θα ήθελα να μου πείτε πόσες πιθανότητες έχω να είμαι έγκυος ή αν όλο αυτό οφείλεται σε κάτι άλλο. Σας ευχαριστώ πολύ <3

 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Γεωργια τζ είπε:

Εχω 3 μέρες καθυστέρηση.. εκανα χτες ακομα ένα βγήκε θετικό και σημερα ακομα ένα για σιγουριά και βγήκε αρνητικό.. δεν μπορώ να καταλάβω.. εχω σε 2 βδομαδες ραντεβού στο γυναικολόγο.. αλλα μέχρι τοτε νομιζω θα πεθάνω από την αγωνία!!

Εκανα ακομα ένα χτες και βγήκε θετικό αχνό! Σημερα ακομα ένα βγήκε αρνητικό.. δεν ξερω τι γίνεται!! Σ ευχαριστω πολυ!!

κοίτα μπορει καμια φορα να εχεις και βιοχημικη κύηση...εγω ειχα μια φορα ειχα 1 βδομαδα καθυστερηση κ με αχνό τεστ θετικο....τελικα αδιαθετησα τοτε μετα απο 3 μερες και δεν πρόλαβα να κάνω χοριακη...το αιμα είχε κρατήσει 1 βδομάδα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας κορίτσια! Εμείς κάνουμε προσπάθεια 8 μήνες. Είμαι 36 και ο άντρας μου 40. Σπερμοδιάγραμμα σχετικά καλό και σαλπιγγογραφία μια χαρά. Μόλις χθες έκανα και ΑΜΗ : 1,65 ng/ml. Έχω βαρεθεί να με ρωτάνε οι φίλες, οι οποίες όλες παρεμπιπτόντως έχουν μωρά! Επίσης δεν αντέχω να ξανακούσω ότι φταίει το άγχος! Έχω ξεκινήσει να πηγαίνω σε μια κλινική στο Χαλάνδρι και μας έχει καθησυχάσει ο γιατρός ότι θα συμβεί. Ναι αλλά πότε?? Μας είπε αν δεν συμβεί σε 2-3 μήνες μπορούμε να κάνουμε σπερματέγχυση, αλλά βλέπω έχει χαμηλά ποσοστά επιτυχίας. Εσείς τι λέτε; Καλή επιτυχία σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...