Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts

χαχαχαχα...θα το παιζω και γω σαν τη Σοφια σε διπλό ταμπλο "ιλιον -πετρουπολη" και "περιστερι-χαιδαρι" μιας και μενω στα συνορα ιλιον με περιστερι. Και γω σχετικα κοντα στην Αυγουλεα που λενε οτι ειναι απο τα καλα της περιοχης. Ας ελπισουμε οτι ο Δημος Περιστεριου θα εχει παρομοιες εκδηλωσεις με περυσι. Με καρουζελ, παγοδρομιο και δραστηριοτητες για λιγο μεγαλυτερα παιδια!!!

Ναι ήταν πολύ όμορφα! Βέβαια γινότανε χαμός, εγώ που ήθελα να μπω στο παγοδρόμιο περίμενα, περίμενα, ξαναματαπερίμενα αλλά στο τέλος βαρέθηκα...

Καλημερούδιαααα!!!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

prosperus ειμαστε σχετικα κοντα. Εγω μενω κοντα στον Εσταυρωμένο. Έχουμε πιάσει τις εκκλησίες μου φαίνεται κι έχει μπόλικες η περιοχή μας!

Και το καλοκαίρι είχε εκδηλώσεις ο δήμος Περιστερίου αλλά δυστυχώς δε μπορέσαμε να πάμε. Μάλλον είναι από τους καλούς δήμους, ε;


7nKAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περιστέρι και πάλι Περιστέρι κορίτσια!!!!

Όσο πάει και ομορφαίνει!!!!

Τα έργα μας έχουν κουράσει λίγο, αλλά που θα πάει θα τελειώσουν! Αλήθεια ρε κορίτσια πότε τελειώνουν τα έργα εκεί στη Θηβών?

Καλημερούδιααααα


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, κοριτσια!!!!! και εγω περιστερι μενω, κοντα στις σχολες Αυγουλεα!!!!:tongue::tongue::tongue:

Σοφακι, Περιστερι μεγαλωσες??? μπραβο!!! εσυ που οδηγεις καλα, οχι σαν τις μερικες μερικες ελα για κανα καφε να γνωριστουμε ο Θανουλης μου με τον Θανουλη σου χα χα !!!;););)


jwbueiou2qa7no0o.png

empty.gif

empty.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου τατιανάκι με το θανούλη το κουκλάκι!!!

κι εγώ Κολωνό, κολοκυνθου, με 2 γιους, 3 ετών και 3 μηνών!

ωχ!! που εισαι εσυ γειτονισσα?? σε ποια γειτονια μενεις??? εγω στην Οιδιποδος...ελα να γνωριστουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, κοριτσια!!!!! και εγω περιστερι μενω, κοντα στις σχολες Αυγουλεα!!!!:tongue::tongue::tongue:

Σοφακι, Περιστερι μεγαλωσες??? μπραβο!!! εσυ που οδηγεις καλα, οχι σαν τις μερικες μερικες ελα για κανα καφε να γνωριστουμε ο Θανουλης μου με τον Θανουλη σου χα χα !!!;););)

Καλώς την! Ναι ναι, Αγ. Ιερόθεο μεγάλωσα! ;)

Τατιανάκι ναι να κανονίσουμε να βρεθούμε όλες οι γειτόνισσες. Οι Θανούλιδες δεν το συζητώ πρέπει να συναντηθούν! :tongue: Αλήθεια εσύ τι γίνεται, πήρες αμαξάκι???

Πότε θα κάνετε τη βάπτηση εσείς? Εμείς 15 Μαϊου!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την! Ναι ναι, Αγ. Ιερόθεο μεγάλωσα! ;)

Τατιανάκι ναι να κανονίσουμε να βρεθούμε όλες οι γειτόνισσες. Οι Θανούλιδες δεν το συζητώ πρέπει να συναντηθούν! :tongue: Αλήθεια εσύ τι γίνεται, πήρες αμαξάκι???

Πότε θα κάνετε τη βάπτηση εσείς? Εμείς 15 Μαϊου!

αμαξακι πηραμε, ενα pantaki αλλα που χρονος για εξασκηση???:(:(:( μονη μου πρεπει πρωτα να μαθω πριν βαλω το μικρο... μονο μια φορα καταφερα να το παρω και να παω μονη μου στο Τζαμπο... εσυ πο το κατεχεις το αθλημα ελα για καφε!!!:rolleyes:

για βαφτηση και εμεις λεμε τελος Μαίου αρχες Ιουνιου... αλλα δεν εκλεισα ακομα τιποτα..εσυ???? εκλεισες?


jwbueiou2qa7no0o.png

empty.gif

empty.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

αμαξακι πηραμε, ενα pantaki αλλα που χρονος για εξασκηση???:(:(:( μονη μου πρεπει πρωτα να μαθω πριν βαλω το μικρο... μονο μια φορα καταφερα να το παρω και να παω μονη μου στο Τζαμπο... εσυ πο το κατεχεις το αθλημα ελα για καφε!!!:rolleyes:

για βαφτηση και εμεις λεμε τελος Μαίου αρχες Ιουνιου... αλλα δεν εκλεισα ακομα τιποτα..εσυ???? εκλεισες?

Καλοτάξιδο το αμαξάκι!!!!! Πολύ ωραίο και μαζεμένο, θα το συνηθίσεις αμέσως! ;) Εγώ ήμουν τυχερή στο θέμα της οδήγησης γιατί πήραμε κι εμείς σχετικά γρήγορα το αμάξι και το έπαιρνα στη δουλειά, πήγαινα από Ίλιον στην Παλλήνη. Κάθε μέρα Αττική οδό, ήρεμα και άνετα. Κι έτσι νομίζω ήταν πιο εύκολο.

Όσο για το καφεδάκι, σου στέλνω π.μ!

Ναι εγώ έκλεισα την εκκλησία και αυτές τις μέρες θα καταλήξουμε και για το μαγαζί που θα γίνει το τραπέζι. Είπα να μην τα αφήσω τελευταία στιγμη. Ότι μπορώ να το κάνω σιγά σιγά :tongue:


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι εγώ έκλεισα την εκκλησία και αυτές τις μέρες θα καταλήξουμε και για το μαγαζί που θα γίνει το τραπέζι. Είπα να μην τα αφήσω τελευταία στιγμη. Ότι μπορώ να το κάνω σιγά σιγά

Εμεις λεμε για 16/5 που θα ειναι και τα γενεθλια της.Δεν εχω κοιταξει τιποτα ομως. Για πες Σοφια ποια εκκλησια εκλεισες και για πιο μαγαζι να παρουμε καμια ιδεα!

Το αθλημα με το αυτοκιμητο ουτε και γω το κατεχω. Ενω εχω το διπλωμα, δεν οδηγω. Το εχω για κορνιζα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Καλοτάξιδο το αμαξάκι!!!!! Πολύ ωραίο και μαζεμένο, θα το συνηθίσεις αμέσως! ;) Εγώ ήμουν τυχερή στο θέμα της οδήγησης γιατί πήραμε κι εμείς σχετικά γρήγορα το αμάξι και το έπαιρνα στη δουλειά, πήγαινα από Ίλιον στην Παλλήνη. Κάθε μέρα Αττική οδό, ήρεμα και άνετα. Κι έτσι νομίζω ήταν πιο εύκολο.

Όσο για το καφεδάκι, σου στέλνω π.μ!

Ναι εγώ έκλεισα την εκκλησία και αυτές τις μέρες θα καταλήξουμε και για το μαγαζί που θα γίνει το τραπέζι. Είπα να μην τα αφήσω τελευταία στιγμη. Ότι μπορώ να το κάνω σιγά σιγά :tongue:

thanks, Σοφακι!!! εγω επρεπε να το κανω νωριτερα και οχι τωρα που εχω τον Θανουλη... απο τις 8 η ωρα το πρωι δεν μπορω να τον βαλω για υπνο, γκρινιαζει συνεχεια, αλλα δεν κοιμαται...γμτ..εχω και δουλειες να κανω..

ο δικος σου ηρεμησε καθολου??? πως παει με το βραδυνο υπνο??? κοιμαται μονος του τωρα??? ο δικος μου ουτε λογος να κοιμηθει μονος του, χαλαει τον κοσμο...:(:(

τα νευρα μου, δεν μπορω να σου απαντησω σε π.μ., λεει οτι εχω υπερβει το οριο :confused::confused::evil::evil: θα κανονισουμε οταν φτιαξει λιγο ο καιρος!!!


jwbueiou2qa7no0o.png

empty.gif

empty.gif

Link to comment
Share on other sites

ωχ!! που εισαι εσυ γειτονισσα?? σε ποια γειτονια μενεις??? εγω στην Οιδιποδος...ελα να γνωριστουμε!!!!

οιδίποδος; θυμησε μου...

εγώ τηλεφάνους απέναντι απ το ικα στη λένορμαν

Link to comment
Share on other sites

οιδίποδος; θυμησε μου...

εγώ τηλεφάνους απέναντι απ το ικα στη λένορμαν

δυο τετραγωνα πριν την Παναγιτσα ή (αλλιως) το επομενο στενο μετα τον Εσταυρωμενο στο πρατηριο της BP, στο βαθος, γωνια με Βελερεφοντου..ειμαστε δεκα λεπτα με τα ποδια..τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας... τι κανετε χαριτωμενες μανουλες;

εγω μετα από εννιά χρονια στο περιστερι το εγκαλέψειπα για να παω να ζησω στην εξοχή. Φυσικα και δε χανω επαφη. μαι φορα το μηνα το επισκεπτομαστε!!!εχω εναν ποντικομικρουλη 7 μηνών...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...