Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Δεν σπανε τα ωοθηλακια


Recommended Posts

Γεια σας και απο εμένα...Βρίσκομαι στη 2η προσπάθεια με σπερματεγχυση...Έχω ΣΠΩ και ενδομητρίωση την οποία την καταπολεμήσαμε με ενέσεις ενα εξάμηνο και ευτυχώς για τωρα έχουν υποχωρήσει οι εστίες...Στην πρώτη σπερματεγχυση ενω ολα πήγαν καλά...Δεν έσπασε το ωοθηλακιο μου μεγέθους 22χιλ.Πηρα για 5 μερες femara και 36 ώρες πριν τη διαδικασία εκανα την μια ovitrelle...2 μερες μετα τη σπερματεγχυση καναμε υπέρηχο και διαπιστώθηκε ότι δεν έσπασε το ωοθηλακιο πραγμα που δεν μου έκανε εντύπωση διότι είχα τους ίδιους πόνους οπως και πριν την ένεση...Εκανα και τη 2η ovitrelle και μεσα σε μια ωρα ένιωσα ενα φτερούγισμα που οπως μου είπε ο γιατρός ήταν το ωοθηλακιο που έσπασε...Φυσικά πήρα αρνητική χωριακη....Την Παρασκευή εκανα τη 2η σπερματεγχυση και όλα έδειχναν να πηγαίνουν καλύτερα...Για να αποφύγουμε το ίδιο θέμα με την προηγούμενη φορα εκανα και τις 2 ovitrelle μαζι 36 ωρες πριν τη σπερματεγχυση...Δεν έχω νιώσει το ωοθηλακιο να σπάει απο εκεινη την ημέρα και εχω τους ίδιους πόνους στην ωοθηκη οπως οταν ωρίμαζε το ωοθηλακιο...Άρα πιθανόν δεν έχει σπάσει ούτε αυτή τη φορά...Έχει αντιμετωπίσει κάποια κοπέλα το ίδιο θεμα;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...