Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Γέννησε η mariamnee μας!


Recommended Posts

Πατριωτάκι μου έγινες μανούλα!!!:D Το όνειρο έγινε πραγματικότητα΄κι έχεις το γιόκα σου στην αγκαλιά σου...στο σπιτάκι σας! στο δωματιάκι που τόσο καιρό του έφτιαχνες!!!

Να σας ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Πάντα καλά και με υγεία!!!!

its-a-boy-barack-hussein-obama-ii.png?w=446


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mariamnaki μου !!!!!

Να σου ζησει και απο δω κοριτσαρα μου !!!!!!!!!

Να ειναι γερος δυνατος καλοτυχος κ πολυ ευτυχισμενος στη ζωη του και να σου χαρισει απιστευτα χαμογελα απο δω κ μπρος !!!!!!!

Επιτελους τον κρατας στην αγκαλια σου !!!

Καλο σαραντισμο !:P

Link to comment
Share on other sites

Μικρουλι μου να σου ζησει και απο εδω ο παιδαρος σου !!!!

Ολες οι μερες σας να εισαι τοσο ευτυχισμενες οπως την πρωτη φορα που πηρες αγκαλια τον κουκλο σου !!!

Να ειναι γερος και καλοτυχος στην ζωη του και εσυ με τον αντρα σου να ειστε καλα να τον καμαρωνετε.........αντε βρε , εχω συγκινηθει , σαν χθες μου φαινεται που μιλαγαμε για την προσπαθεια που ξεκινας και τωρα κρατας το καλυτερο δωρο αγκαλιτσα !!!

Πολλα πολλα φιλακια σε σενα και στο κουκλι σου !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει ο γιός.

Πάντα καλότυχος και γερός!!Καλό σαραντισμό!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριαμ!!!! σου εύχομαι να σου ζήσει ο Μπεμπουλινάκος σου και να τον καμαρώνεται να μεγαλώνει και να γίνεται αντράκι!!!

Να του δώσεις ένα φιλάκι στο μπουτάκι από εμένα,

ειδικά αν είναι ζουμερό-ζουμερό να του δώσεις 2.......:tongue:

Φιλάκια


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! Είναι οι πιο πολύτιμες ευχές που έχουμε πάρει μέχρι τώρα γιατι προέρχονται απο ανθρώπους οι οποίοι ξέρουν τι περάσαμε για να αποκτήσουμε το γλυκό μας αγοράκι και ήταν σε όλη τη διαδρομή δίπλα μας! Και πάλι σας ευχαριστώ! Με συγκινήσατε! Θα δώσω πολλά φιλιά στον μπεμπουλίνο απο σας! Εύχομαι οι μανούλες να χαίρεστε τα θαύματάκια σας, οι εγκυούλες να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας και όσες ακόμη προσπαθούν με την επόμενη προσπάθεια να τα καταφέρουν! Μην απελπίζεστε ποτέ! Το μωρό σας θα τα διαγράψει όλα!

Συγγνώμη που άργησα τόσο να απαντήσω αλλά είμαι μόνη μου με τον άντρα μου με το μωρό και έχουμε και πολλές επισκέψεις και δεν βρίσκω πολύ χρόνο. Δεν σας ξεχνώ και όποτε βρίσκω χρόνο εδω θα είμαι. Είναι μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας. Σας φιλώ και ελπίζω να μπω μια απο αυτές τις μέρες να τα πούμε!


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...