Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

Εξωσωματική - Μόνη


Recommended Posts

Γεία σας, 

Δεν ξερω εαν γράφω στο σωστό μέρος την ερωτηση μου. :)

Αρχικα να διευκρινήσω πως δεν είμαι παντρεμένη και δεν έχω σχέση. Σκεφτόμουν εδω και καιρό την ιδέα της εξωσωματικής.  Είμαι 30 χρονών, χωρις κάποιο ζήτημα γυναικολογικό. 

Ντρέπομαι να πάω να ρωτήσω ακόμα και να πάρω τηλέφωνο να ενημερωθώ γιατί σίγουρα θα με ρωτήσουν εαν είμαι παντρεμένη. 

Ενδιαφέρομαι να μάθω για την διαδικασία της εξωσωματικής, από την αρχή , το κόστος και την διαδικασία όποια κοπέλα θα μπορούσε να με ενημερώσει θα ήμουν ευγνώμων.

Σας ευχαριστω για τον χρόνο σας. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΚυριακήΚοντηΓιορτή είπε:

Γεία σας, 

Δεν ξερω εαν γράφω στο σωστό μέρος την ερωτηση μου. :)

Αρχικα να διευκρινήσω πως δεν είμαι παντρεμένη και δεν έχω σχέση. Σκεφτόμουν εδω και καιρό την ιδέα της εξωσωματικής.  Είμαι 30 χρονών, χωρις κάποιο ζήτημα γυναικολογικό. 

Ντρέπομαι να πάω να ρωτήσω ακόμα και να πάρω τηλέφωνο να ενημερωθώ γιατί σίγουρα θα με ρωτήσουν εαν είμαι παντρεμένη. 

Ενδιαφέρομαι να μάθω για την διαδικασία της εξωσωματικής, από την αρχή , το κόστος και την διαδικασία όποια κοπέλα θα μπορούσε να με ενημερώσει θα ήμουν ευγνώμων.

Σας ευχαριστω για τον χρόνο σας. 

 

υπαρχει κ η καταψηξη ωαριων αν θες κ οταν βρεθει ο καταλληλος κανεις ανετα παιδι σε οποια ηλικια θες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΚυριακήΚοντηΓιορτή είπε:

Γεία σας, 

Δεν ξερω εαν γράφω στο σωστό μέρος την ερωτηση μου. :)

Αρχικα να διευκρινήσω πως δεν είμαι παντρεμένη και δεν έχω σχέση. Σκεφτόμουν εδω και καιρό την ιδέα της εξωσωματικής.  Είμαι 30 χρονών, χωρις κάποιο ζήτημα γυναικολογικό. 

Ντρέπομαι να πάω να ρωτήσω ακόμα και να πάρω τηλέφωνο να ενημερωθώ γιατί σίγουρα θα με ρωτήσουν εαν είμαι παντρεμένη. 

Ενδιαφέρομαι να μάθω για την διαδικασία της εξωσωματικής, από την αρχή , το κόστος και την διαδικασία όποια κοπέλα θα μπορούσε να με ενημερώσει θα ήμουν ευγνώμων.

Σας ευχαριστω για τον χρόνο σας. 

 

Οπως σου λέει η @linaa  ξεκινάς βρίσκοντας εναν γιατρο εξωσωματικής κανεις ενα ραντεβού μαζι του να δεις αν σου ταιριάζει και σου αρέσει και συζητάτε το ενδεχόμενο να κάνετε κατάψυξη ωαρίων. Θεωρω οτι εισαι μικρή ακομα για να εχεις αποφασίσει οτι δεν θα βρεις σύντροφο και μονο ετσι θα αποκτήσεις  παιδί.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...