Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Η ΓΙΟΥΛΗ ΜΑΣ (julie8) ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!!!!!


Recommended Posts

Την Πέμπτη που μας πέρασε γέννησε η Γιούλη μας την κορούλα της! να σας ζήσει κούκλα μου, να είναι γερή, καλότυχη κ ευτυχισμένη!! καλό σαραντισμό κ καλή προσαρμογή στην καινούρια σας ζωή!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ...ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ,ΓΕΡΗ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ...

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζουλακι μου γλυκο επιτελους εγινες και επισημα μανουλα!!!

ενα μικρο λιλιπουτιο βρεφακι ειδες τι χαρα και ευτυχια χαριζει?

παντα η ζωη σας να ειναι ετσι καλη μου με χαρες χαμογελα ευτυχια και πολυ πολυ υγεια!!!

να σας ζησει το κοριτσακι σας, να ειναι γερο και καλοτυχο ως τα βαθεια γεραματα της και να την καμαρωσετε οπως ποθειτε!!!

καλο σαραντισμο να εχετε μανουλα και κορουλα!

τρυφερες αγκαλιτσες και πολλα γλυκα φιλακια απο τον ζεβρακο και την χ@σμενη μανουλα του!!!:lol::lol::lol:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Τζουλάκι μου,

σας εύχομαι να είναι γερή, καλότυχη και να σας χαρίζει πάντα την ίδια ευτυχια που νοιώθετε αυτές τις ημέρες.

Ευτυχώς όλα πήγαν καλά και είμαι σίγουρη ότι σας αποζημίωσε και με το παραπάνω για την αγωνία των προηγούμενων ημερων.

Μανούλαααα οποτε μπορέσεις περιμένουμε τα νέα σας .


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

τζουλακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σας ζησει η κορακλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε ρε περασε ο καιρος !!!!!!!!!!!!

καλο σαραντισμο να χαρεσαι εσυ και ο αντρας σου την καθε στιγμη ! αντε και καλα ξενυχτια! χεχεχε!

περιμενουμε νεα σου αγαπη!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζουλάκι!!!!!!!

Να σας ζήσει η μπεμπούλα να είσαστε και οι τρείς γεροί και δυνατοί και εύχομαι ολόψυχα να είσαστε παντα χαμογελαστοι και ευτυχισμένοι:D:D:D:D:D:D

Είδες που ήρθε αυτή η μοναδική στιγμή και πήρες τη μπουμπου αγκαλιά?

Σου στέλνω πολλά πολλά φιλιά και να δώσεις απο μένα πολλά φιλάκια στα πατουσάκια της μπεμπουλας:D:D:D

ΥΓ. Ουφ! συγκινήθηκα.... πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός; σαν χθες μου φαίνεται που μας το ανακοίνωσες..

Link to comment
Share on other sites

Αχ σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πάρα πολύ για τις υπέροχες ευχές σας!!! Ειμαστε πλέον σπιτάκι μας, βρίσκουμε σιγά σιγά τους ρυθμούς μας...ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι αυτό το τέλειο πλασματάκι είναι η κορούλα μου!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...