Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

Εγκυμοσύνη και covid


Alex1989

Recommended Posts

Καλησπέρα.  Θα ήθελα να ρωτήσω όσες γυναίκες βρίσκονται  σε εγκυμοσύνη και εργάζονται στον ιδιωτικό  τομεα... Στην περίπτωση  που δεν μπορείς  να προσφέρεις  τηλε εργασία,  τι γίνεται;  συνεχίζεις να εργάζεσαι  κανονικά,  έχει την επιλογή ο εργοδότης  να σε βγάλει σε αναστολή  ως ευπαθη ομάδα μέχρι να βγεις σε άδεια κύησης ή κάνεις χρήση επαπειλούμενης άδειας κ Πληρώνεται μέσω ικα;  θα μου ήταν χρήσιμες οι εμπειρίες σας μιας κ βρίσκομαι σε ανάλογη θέση.  Ευχαριστώ! 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα.  Θα ήθελα να ρωτήσω όσες γυναίκες βρίσκονται  σε εγκυμοσύνη και εργάζονται στον ιδιωτικό  τομεα... Στην περίπτωση  που δεν μπορείς  να προσφέρεις  τηλε εργασία,  τι γίνεται;  συνεχίζεις να εργάζεσαι  κανονικά,  έχει την επιλογή ο εργοδότης  να σε βγάλει σε αναστολή  ως ευπαθη ομάδα μέχρι να βγεις σε άδεια κύησης ή κάνεις χρήση επαπειλούμενης άδειας κ Πληρώνεται μέσω ικα;  θα μου ήταν χρήσιμες οι εμπειρίες σας μιας κ βρίσκομαι σε ανάλογη θέση.  Ευχαριστώ! 

...;;;


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...