Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

Γραμμή εξάτμισης???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς μπορώ να βάλω φωτογραφία να δείτε ένα τέστ εγκυμοσύνης και να μου πείτε γνώμες?

Μπορείς να την βάλεις στο προφίλ σου κ οποιος μπαινει στο προφίλ να το βλεπει

Αλλιώς είναι πιο περιπλοκο πρέπει να το ανεβάσεις σε ένα σύνδεσμο κ μετα θελει έγκριση κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ την έβαλα προφίλ.. Είναι δυνατόν αυτό να είναι η γραμμή εξάτμισης που λένε?

Εμενα μου φαινετε για θετικο τεστ!! Συγχαρητήρια νομιζω πρέπει να πας να κάνεις μια χοριακη βγαίνει σε λίγες ώρες  κ θα ξέρεις στα σίγουρα.  

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα έτσι μου φαίνεται αλλά βγήκε μετά το δεκάλεπτο στην αρχή ίσα ίσα που φαινόταν γι αυτό αναρωτιέμαι αλλά για γραμμή εξάτμισης μου φαίνεται πολύ έντονη.. Μακάρι να είναι θετικό έχω ακόμα ένα θα το κάνω αύριο το πρωί και αν βγεί θετικό θα πάω για χοριακη!Σ ευχαριστώ πολύ για την απαντηση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

36 minutes ago, Μαίρη Μπ. said:

Σ ευχαριστώ πολύ την έβαλα προφίλ.. Είναι δυνατόν αυτό να είναι η γραμμή εξάτμισης που λένε?

Φαίνεται θετικό !

Σαφώς και υπάρχουν γραμμές εξάτμισης, ειδικά εαν εμφανίστηκαν μετά τον χρόνο που σου δίνει το τεστ (δηλαδή εαν σου λέει οτι δες μέσα στα πρώτα 15 λεπτά) , αλλα εσένα είναι αρκετά έντονη για να είναι εξάτμισης !

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Κι εμένα έτσι μου φαίνεται αλλά βγήκε μετά το δεκάλεπτο στην αρχή ίσα ίσα που φαινόταν γι αυτό αναρωτιέμαι αλλά για γραμμή εξάτμισης μου φαίνεται πολύ έντονη.. Μακάρι να είναι θετικό έχω ακόμα ένα θα το κάνω αύριο το πρωί και αν βγεί θετικό θα πάω για χοριακη!Σ ευχαριστώ πολύ για την απαντηση!

Γνώμη μου μη το εμπιστεύεσαι καθολου αυτό το τεστ μου έχει βγει πολλές φορές αυτή η γραμμή και ήταν λάθος πάρε άλλη μάρκα με κόκκινες γραμμές

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , zouko είπε:

Φαίνεται θετικό !

Σαφώς και υπάρχουν γραμμές εξάτμισης, ειδικά εαν εμφανίστηκαν μετά τον χρόνο που σου δίνει το τεστ (δηλαδή εαν σου λέει οτι δες μέσα στα πρώτα 15 λεπτά) , αλλα εσένα είναι αρκετά έντονη για να είναι εξάτμισης !

 

Zouko ναι φυσικά υπάρχουν αλλά αυτό σκέφτομαι και εγώ ότι είναι πολύ έντονη.. Μακάρι να είναι θετικό γιατι έχω μισή χαρά αυτήν την στιγμή..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Μαίρη Μπ. said:

Zouko ναι φυσικά υπάρχουν αλλά αυτό σκέφτομαι και εγώ ότι είναι πολύ έντονη.. Μακάρι να είναι θετικό γιατι έχω μισή χαρά αυτήν την στιγμή..

Πάρε ένα early predictor (πως τα λένε αυτά) !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήρα αυτό γιατί είναι μπλε αυτά με τις ροζ γραμμές βγάζουν μόνιμα γραμμή δεύτερη που αχνοφαινεται και μπερδευεσσι είναι δεν είναι..Θα κάνω το πρωί και το δεύτερο κι αν βγει έτσι θα πάω για χοριακη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Καλε το τεστ φαίνεται καραμπαμ θετικο! Σου εύχομαι ο, τι καλύτερο! Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι? 

Στην 22η με κύκλο 25 ημερών κορίτσι μου.. Παρακαλάω να ξημερώσει έχω σκάσει..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλημέρα σε όλες. Έκανα και το δεύτερο τεστ.. δυστυχώς αρνητικό...:cry:

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπάμαι πολύ. Δυστυχώς αυτά τα τεστ είναι τα χειρότερα που κυκλοφορούν. Αν όμως δεν σου έρθει σε 2-3 μέρες κάνε μια Β χοριακη. Εύχομαι σύντομα να δεις ένα αληθινό τεστ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπάμαι πολύ. Δυστυχώς αυτά τα τεστ είναι τα χειρότερα που κυκλοφορούν. Αν όμως δεν σου έρθει σε 2-3 μέρες κάνε μια Β χοριακη. Εύχομαι σύντομα να δεις ένα αληθινό τεστ 

Μακάρι να μην έρθει και την Δευτέρα να πάω για χοριακη.. Σ' ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...