Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Γραμμή εξάτμισης???


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Μακάρι να μην έρθει και την Δευτέρα να πάω για χοριακη.. Σ' ευχαριστώ πολύ!!

Εύχομαι η χοριακη σου να είναι θετική. Εγώ από εξωσωματική βγήκε το τεστ αρνητικό και τα δύο και την επόμενη μέρα η χοριακη ήταν θετική και τώρα εχω τον γιο μου. Εύχομαι να ήταν λάθος και σε σένα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Εύχομαι η χοριακη σου να είναι θετική. Εγώ από εξωσωματική βγήκε το τεστ αρνητικό και τα δύο και την επόμενη μέρα η χοριακη ήταν θετική και τώρα εχω τον γιο μου. Εύχομαι να ήταν λάθος και σε σένα 

Κι εγώ το εύχομαι!!Δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου ακόμα και μου έχει μείνει μία ελπίδα!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Κι εγώ το εύχομαι!!Δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου ακόμα και μου έχει μείνει μία ελπίδα!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!

Να μας πεις την Δευτέρα αν πηγές για χοριακη 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου καλημέρα!

Δυστυχώς έρχομαι κ εγώ να σου επιβεβαιώσω από προσωπική μου εμπειρία πως αυτά τα τεστ είναι τελείως αναξιοπιστα!!

2 φορές την έχω πατήσει κ δε τα ξανά άγγιξα! Predictor early μακράν το καλύτερο για εμένα,πάντα μέσα κ μάλιστα 6(!!) Μέρες ΠΡΙΝ την αναμενόμενη περίοδο.

Εύχομαι ο,τι καλύτερο κ σύντομα μια θετικότατη γραμμουλα ❤️

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!

Δυστυχώς έρχομαι κ εγώ να σου επιβεβαιώσω από προσωπική μου εμπειρία πως αυτά τα τεστ είναι τελείως αναξιοπιστα!!

2 φορές την έχω πατήσει κ δε τα ξανά άγγιξα! Predictor early μακράν το καλύτερο για εμένα,πάντα μέσα κ μάλιστα 6(!!) Μέρες ΠΡΙΝ την αναμενόμενη περίοδο.

Εύχομαι ο,τι καλύτερο κ σύντομα μια θετικότατη γραμμουλα ❤️

Καλημέρα!!Σ ευχαριστώ πολύ καλά εννοείται οτι δεν πρόκειται να ξαναπάρω αυτό το τεστ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Καλημέρα!!Σ ευχαριστώ πολύ καλά εννοείται οτι δεν πρόκειται να ξαναπάρω αυτό το τεστ..

Κανονικά αυτή η εταιρεία θέλει μηνύσεις άλλα έχε χάρη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όντως ειναι θαμπή η εικόνα αλλα χωρίς να θέλω να σου δινω ελπίδες νομιζω κάτι αχνοφαίνεται.. Μου κανει εντύπωση με τα predictor αν και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πως γίνεται το ενα θετικό και το αλλο αρνητικο... Εγω χρησιμοποιώ home test και μέχρι τώρα ήταν πάντα αξιόπιστα και στα θετικά και στα αρνητικά! Αν μπορείς ξανα βαλε την φώτο λιγο πιο καθαρα! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Matina87 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου είναι λίγο θαμπή η εικόνα..δεν φαίνεται καθαρά..

Ναι το ξέρω αλλά όσο το βλέπω είναι αρνητικό.. Συγνώμη που ζαλίζω και εσάς αλλά το θέλω τόσο πολύ..

πρίν από 33 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Όντως ειναι θαμπή η εικόνα αλλα χωρίς να θέλω να σου δινω ελπίδες νομιζω κάτι αχνοφαίνεται.. Μου κανει εντύπωση με τα predictor αν και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πως γίνεται το ενα θετικό και το αλλο αρνητικο... Εγω χρησιμοποιώ home test και μέχρι τώρα ήταν πάντα αξιόπιστα και στα θετικά και στα αρνητικά! Αν μπορείς ξανα βαλε την φώτο λιγο πιο καθαρα! 

Κι εγώ έτσι νόμιζα αλλά τελικά δεν έχει τίποτα όσο το βλέπω..Δεν ήταν predictor ήταν clear blue...Για τα home test διαβάζω μόνο θετικά σχόλια.Την επόμενη φορά κι εγώ από αυτά θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ζαλίζεις κοπέλα μου αν είναι δυνατόν.. εύχομαι σε μερικές μέρες να έχεις μια μεγάλη χοριακη!!κ εγώ έβλεπα την άχνη γραμμή στο τέστ σου όμως επειδή δεν ήταν καθαρή η φωτογραφία για αυτό δεν το ανέφερα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτο ειναι το φόρουμ άλλωστε για να μοιραζόμαστε τους προβληματισμούς μας τις απορίες μας αλλα και τις χαρές μας! Κι εγω θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακη το συντομότερο για να σου φύγει και το άγχος! Καλα αποτελέσματα κι από εμένα κορίτσι μου! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Matina87 είπε:

Δεν μας ζαλίζεις κοπέλα μου αν είναι δυνατόν.. εύχομαι σε μερικές μέρες να έχεις μια μεγάλη χοριακη!!κ εγώ έβλεπα την άχνη γραμμή στο τέστ σου όμως επειδή δεν ήταν καθαρή η φωτογραφία για αυτό δεν το ανέφερα..

Σ ευχαριστώ πολύ ♥️

πρίν από 5 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Ακριβώς για αυτο ειναι το φόρουμ άλλωστε για να μοιραζόμαστε τους προβληματισμούς μας τις απορίες μας αλλα και τις χαρές μας! Κι εγω θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακη το συντομότερο για να σου φύγει και το άγχος! Καλα αποτελέσματα κι από εμένα κορίτσι μου! 

Αν δεν έρθει η περίοδος Δευτέρα πρωί πρωί θα πάω για χοριακη.Σ ευχαριστώ πολύ ♥️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...