Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Β επιπέδου


Recommended Posts

Καλησπέρα σας θα ήθελα την γνώμη σας 

Είμαι 22 χρόνων και χθες έκανα στις 20 εβδομάδες την Β επιπέδου ενώ όλα βγήκαν φυσιολογικά και τέλεια διαπιστώθηκε ότι το ρινικό οστό είναι μικρό 4,1 

Τι γνώμη έχετε ;

Μπορεί από μόνο του να αποτελεί ένδειξη για σύνδρομο down ; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

On 24/5/2022 at 8:49 ΜΜ, Νικολ1 είπε:

Καλησπέρα σας θα ήθελα την γνώμη σας 

Είμαι 22 χρόνων και χθες έκανα στις 20 εβδομάδες την Β επιπέδου ενώ όλα βγήκαν φυσιολογικά και τέλεια διαπιστώθηκε ότι το ρινικό οστό είναι μικρό 4,1 

Τι γνώμη έχετε ;

Μπορεί από μόνο του να αποτελεί ένδειξη για σύνδρομο down ; 

Καλησπέρα

Εγώ 40 ετών με τέλεια Αυχενική, μου βγημε το ίδιο στην Β επιπεδου προχώρησε σε νιπτ εξέταση αίματος και ήταν όλα μια χαρά,τζάμπα η τρομάρα που πήρα...

Με σιγουριά σου λέω Δεν θα είναι τιποτα,λιγο να τους ξεφύγει η μέτρηση χιλιοστό βγαίνουν αλλά ποσοστά....

Με το καλό να πάρεις το παιδάκι σου στην αγκαλιά σου...♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...