Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Η MARILOY ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΠΟΜΠΟ!!!!!


Recommended Posts

Μικρε μας μπόμπο να ζησεις και να εισαι παντα τυχερουλης και ευτυχισμενος!!!!

Να σε χαιρονται οι αξιολατρευτοι γονεις και η αδερφουλα σου!!!!!!!!!!!

(Να βαλεις ολες τις γυναικες της οικογενειας στη θεση τους!!!!!!):tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ζησεισ μικρε μπομπο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να εισαι παντα υγιεστατοσ και πολυ πολυ ευτυχισμενοσ!!!!!!!!

να σε χαιρονται οι γονεισ σου και η γοργονιτσα-αδελφουλα σου!!!!

μαριλου και βασιλη πολλα συγχαρητηρια!!!!!παντα να εχετε ευτυχια και υγεια στην πανεμορφη οικογενεια σασ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σας ζησει το μικρο σας μπεμπουλακι!!!!!!!!!!

παντα γερος και τυχερος

να ειναι

καλοτυχο στην ζωη του!!

και στο Λενακι μας να χαιρεται το αδερφακι της!!!!!!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Bρε νυν μου, ένα σκ είπα να λείψω και γίνανε κοσμοϊστορικά γεγονότα! Να σας ζήσει ο κουνιαδούλης, να είναι γερός και ευτυχισμένος και να παίρνει και να δίνει απεριόριστη αγάπη :)


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΑΓΟΡΙΝΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑς!!!!!!!!!!ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ !!!!!!!!!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!


tBf6p3.png?nUqbXZE4
Link to comment
Share on other sites

Μαριλού μου να σου ζήσει ο κούκλος σου!!!

Να είναι πάντα γερός, ευτυχισμένος & καλότυχος και να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!!!

Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!

Πολλά πολλά φιλάκια


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...