Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Κοιλιομεγαλια


Recommended Posts

Κορίτσια... κοιλιομεγαλια 9,4mm στην β επιπέδου...είμαι 20+4 εβδομάδες και έχω τρελαθεί...Μ πρότεινε αμνιοπαρακέντηση ο γιατρός αλλά φοβάμαι.. μήπως να ξανακάνω έλεγχο??μήπως θα μειωθεί σε δύο εβδομάδες?? Φοβαμαι πολύ να μπω στην διαδικασία της αμνιοπαρακέντησης..αλλά από την άλλη δεν ξέρω πως να το χειριστώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Μαρπατ είπε:

Κορίτσια... κοιλιομεγαλια 9,4mm στην β επιπέδου...είμαι 20+4 εβδομάδες και έχω τρελαθεί...Μ πρότεινε αμνιοπαρακέντηση ο γιατρός αλλά φοβάμαι.. μήπως να ξανακάνω έλεγχο??μήπως θα μειωθεί σε δύο εβδομάδες?? Φοβαμαι πολύ να μπω στην διαδικασία της αμνιοπαρακέντησης..αλλά από την άλλη δεν ξέρω πως να το χειριστώ...

 Αν θέλεις να περιμένεις για να κάνεις μια επανάληψη περίμενε. Από την άλλη αν είναι μονόδρομος για να είσαι σίγουρη αν το μωρό σου είναι καλά να μη φοβάσαι διαρκεί πολύ λίγο κ δεν καταλαβαίνεις τίποτα.  Υπάρχουν πολύ χαμηλά ποσοστά αποβολής αλλά είναι ένα ρίσκο αναπόφευκτο.  Σαν διαδικασία όμως δεν είναι επίπονη.  Πολλές κοπέλες κάνουν προληπτικά για να ξέρουν ότι όλα είναι καλά πόσο μάλλον όταν υπάρχει κ θέμα. Εγω τουλάχιστον έκανα όταν μου το πρότειναν. Όλα καλά εύχομαι κορίτσι μου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On 4/10/2022 at 9:06 ΠΜ, Μαρπατ είπε:

Κορίτσια... κοιλιομεγαλια 9,4mm στην β επιπέδου...είμαι 20+4 εβδομάδες και έχω τρελαθεί...Μ πρότεινε αμνιοπαρακέντηση ο γιατρός αλλά φοβάμαι.. μήπως να ξανακάνω έλεγχο??μήπως θα μειωθεί σε δύο εβδομάδες?? Φοβαμαι πολύ να μπω στην διαδικασία της αμνιοπαρακέντησης..αλλά από την άλλη δεν ξέρω πως να το χειριστώ...

Τελικά τι έκανες? 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...