Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ήρθε η Χαρά της Δήμητράς μας!!!!!


Recommended Posts

1662403zft46btef8.jpg

Σήμερα 21.07.2011 στις 1.45 έφερε στον κόσμο η Δήμητρά μας την Χαρά!!!!

Είναι ένα κουκλί καρκινάκι με ωροσκόπο ταύρο (ναι ναιιιιιιιιιιιιιιιιι της βγάλαμε και τον αστρολογικό χάρτη), όλο νάζι με την ποιό γλυκειά φωνή!!

Δήμητρά μου, να χαίρεστε το μελανουράκι σας, και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχει πάντα ότι επιθυμεί, χαλί στα πόδια της!!!

Υγεία, ευτυχία, και ......... έναν καλό γαμπρό!!!!

Συμπεθέρες σπεύσατε!!!!

Να σας ζήσει!!!!

1806140izmwjnk6eb.gif


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ!!!!!

Δημητρά μου πλέον έχεις μια υπέροχη οικογένεια η οποία εύχομαι να είναι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο τώρα!

Ειμαι πάρα πολύ συγκινημένη και χαρούμενη για σενα!!!!!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ!!!!

(πολυ συγκινηθηκα πρωι πρωι...)!!!!!


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

newborn-baby-3.gif

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΧΑΡΑ ΣΑΣ,ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΝΤΑ!!! ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΚΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑΣ ΤΟΥ!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

κάθε ευτυχία και χαρά να φέρει η μικρή Χαρά!!!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας. Με συγκινειτε. Λεπτομερειες θα σας πω οταν βγω. Ευχαριστωκαι τα κοριτσια που εστειλαν σμσ και κυριως τη φιλη μου Βικυ για τη συμπαρασταση της. φιλια


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Congratulations-1.gif

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ!!! Να είναι γερή και καλότυχη και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείται!!!!!!!

Να είσαστε πάντα μια ευτυχισμένη οικογένεια με τα παιδάκια σας!!!


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κι η Χαρά, όνομα και πράγμα!!! Να την χαίρεστε και να είστε πάντα γεροί, αγαπημένοι και ευτυχισμένοι με τον Νεκτάριο και τα παιδάκια σας!!!

Αναμένουμε με αγωνία τα νέα σας και τις αντιδράσεις του Νικόλα!!!

Πολλά φιλιά!!!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

glitterfy120009404D32.gif

Πολύ συγκινητικές στιγμές ζούμε και πάλι στο καφέ μας χάρη σε σένα γλυκιά μανούλα και την υπέροχη κορούλα σου.

Ευχόμαστε ολόψυχα η ζωή της και οι ζωές σας, να'ναι γεμάτες αγάπη, υγεία και "Χαρά"

Με όλη μας την αγάπη,

Μαρία-Κώστας και Αθηνά.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...