Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Η ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!!!!!!


Recommended Posts

ξανθουλα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου ζησει η μπεμπουλα σου καλο σαραντισμο να εχετε να την καμαρωσεις οπως ποθεις να γυρισετε γρηγορα σπιτι σας θα περιμενει πως κ πως ο big brother σωτηρακης χαχαχα!!!!

θα σου εγραφα καλα ξευνυχτια αλλα τα εχεις ξαναπερασει

οποτε με το καλο να ξαναθυμηθεις τι ωραια ειναι να σου κοβουν το υπνο!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι τελεια νεαααααα!!!

Ξανθη μου να την χαιρεστε την κορακλα σας!!τωρα θα ερωτευτεις για ακομη μια φορα!

ο Σωτηρης σου θα ειναι πια ο μεγαλος αδελφος!

με το καλο να γυρισετε σπιτι ....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ,ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ,ΝΑ ΕΧΕΙς ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ.

ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ..

ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3320 Κ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΣΤΙς 10,20 ΤΟ ΠΡΩΙ


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξανθουλι μου να σου ζησει κουκλα μου!

να την χαιρεσαι την πριγκιπεσσα σου και να την καμαρωνεις μια ζωη!

αχ τωρα θα εχεις κι ενα κοριτσακι που θα λατρευεις κι ο σωτηρακης σου θα προστατευει τη μικρη του αδερφη!τι ωραια!

καλο σαραντισμο κουκλα μου και στις δυο σας!

και υπομονη για τις πρωτες μερες!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Ξανθουλα να σας ζησει να ειναι υγιης και καλοτυχη και γρηγορα να πατε σπιτακι της στον μεγαλο της αδερφο τον Σωτηρακη!!!!!!Καλο σαραντισμο και πολλα φιλια!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Ξανθουλα να σου ζησει!!!!!!!!Να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου,καλοτυχο,γερο κι ευτυχισμενο να ειναι μια ζωηηηηηηηη.Απο εδω και στο εξης θα ζησεις κι εσυ ενα ροζ ονειρο,λογω της μπουμπους κι εκεινη θα εχει το μεγαλο της αδερφουλη παντα διπλα της,φυλακα και προστατη.

Καλο σαραντισμο να εχετε μαμα και κορη,πολλα φιλια.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξανθη μου να σας ζησει!!!!!να τη χαιρεστε τη μικρουλα,καλοτυχο να ειναι το μωρακι σας!!!!

ο Σωτηρακης τωρα εχει υποχρεωσεις,ειναι ο μεγαλος αδερφος και πρεπει να την προσεχει τη μπεμπα.

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!Καλο σαραντισμο!!!:D


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...