Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Mανούλες 2006


irene77

Recommended Posts

Καλο μεσημερι, υπαρχουν μανουλες με παιδακια στην ηλικια των 5

?

Αντε μια που αρχιζουμε και το νηπειαγωγειο ας μαζευτουμε.


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλο μεσημερι, υπαρχουν μανουλες με παιδακια στην ηλικια των 5

?

Αντε μια που αρχιζουμε και το νηπειαγωγειο ας μαζευτουμε.

Μόνη σου έμεινες; Να μπω να σου κάνω παρέα; :D

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε συμπεθερα μονο εγω ειμαι τοσο παλια?


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η Καλλίπολη είναι στον Πειραιά.

Πηγατε νηπειο ξεκινησατε? για πες εντυπωσεις?


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το κλουβί με τους τρελούς! αυτο που κατοικοεδρευει?


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το κλουβί με τους τρελούς! αυτο που κατοικοεδρευει?

Χαχα, το σπίτι μου είναι καλέ!Με 4 άντρες μέσα πώς να το πω?Από Γιαννιτσά είμαι κι έχει κι εδώ Καλλίπολη γι' αυτό σε ρώτησα όχι για κουτσομπολιό!!;););)Ο μεγάλος μου είναι όπως βλέπεις κι από το τικεράκι 5 χρονών και κάτι ψιλά και φέτος είναι στα μεγάλα νήπια...Σκυλοβαριέται όμως γιατί του φαίνεται σαν επανάληψη της περσινής χρονιάς χαχα!Ανυπομονεί για την πρώτη το βλαστάρι μου σαν και την τρελή τη μάνα του...Εσένα ο υιός τι λέει?Η κόρη?Παιδικό?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Kαλησπέρα κορίτσια.Να ρωτήσω κάτι, στέλνετε τα 5χρονά σας σε τίποτα δραστηριότητες?Εμένα ζήτησε να γραφτεί στο ποδόσφαιρο κι είναι ενθουσιασμένος με αυτό!Εντάξει, δεν είναι πολλές φορές 2 την εβδομάδα μόνο και Κυριακές αγώνες φιλικοί!Μια χαρά!Και ξεδίνει και περνάει καλά!;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


καλησπέρα, δεν ειμαστε πολλες μαλλον...χεχε

οσο για το θεμα δραστηριοτητες εμενα δε θελει.. πηγε κολυμβηση και δε θελει να παει ξανα

θελει μονο μαγειρικη και ζωγραφικη λεει

τα οποια εκει που θελει να τα κανει (γιατι εχει και προτιμησεις) ειναι πανακριβα...


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,,εμενα η μικρη παει αγγλικα κ ωδειο μοσικοκινητικη.Της αρεσει το ωδειο,τα αγγλικα τησ μιλαει ο πατερας της απο 6 μηνων οποτε ειναι σχεδον διγλωσση.σορρυ αλλα που ειναι η καλλιπολη?Ο μεγαλος σου παει ζωγραφικη κ μαγειρικη ?που τον πας?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,,εμενα η μικρη παει αγγλικα κ ωδειο μοσικοκινητικη.Της αρεσει το ωδειο,τα αγγλικα τησ μιλαει ο πατερας της απο 6 μηνων οποτε ειναι σχεδον διγλωσση.σορρυ αλλα που ειναι η καλλιπολη?Ο μεγαλος σου παει ζωγραφικη κ μαγειρικη ?που τον πας?

H Καλλιπολη ειναι στον πειραια (πειραικη)... ο μεγαλος δοκιμασε σε ενα χωρο εδω κοντα μας την μαγειρικη και την ζωγραφικη και του αρεσε ομως απο τοτε που το ειδε εχει γινει πολυ ακριβο... μαγειρικη 220 το διμηνο και ζωγραφικη περιπου 90 το μηνα αρα μου ειναι πολυ δυσκολο για τοσα χρηματα τα θεωρω πολλα για αυτο που προσφερουν..


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

irenne Μην με παρεξηγεις που δεν ηξερα που ειναι η καλλιπολη αλλα δεν ειμαι απο αθηνα και δεν τα ξερω ολα απλα μενω 5 χρονια εδω.Νομιζω οτι εχεις δικιο ειναι ακριβα 220 το διμηνο και 90 αντιστοιχα.Γιατι δεν διαλεγετε ενα απο τα δυο να τον στειλεις και ψαξε με την νεα χρονια εαν εχει κατι ο δημος που ειναι δωρεαν η με μικροτερη χρηματικη συμμετοχη,γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα οικονομικα αστα πολυ δυσκολα.Εμενα η μικρη παει στο ωδειο με 50 ευρω συμμετοχη για τον πρωτο χρονο φετος μουσικοκινηικτη και εχουν μαθει ειδη 4 νοτες ειναι πολυ καλα.Για φαντασου που θα εχεις και την μικρη σε κανα δυο χρονια.... υγεια βεβαια μεχρι τοτε...εσυ δουλευεις? εγω τον αλλο μηνα ανεργη τελιωνει η συμβαση μου.ασε...πειραια γενηθηκες?ο μικρος σου παει ιδιωτικο η δημοσιο νηπιο?εμεις παμε δημοσιο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα...Κι εμείς σε δημόσιο νηπιαγωγείο πάμε, δεν είμαστε για άλλα έξοδα με τρία τέκνα και αυτές τις δύσκολες εποχές!!;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...