Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Βάπτιση Πεντέλη


Fraoulitsa1

Recommended Posts

Γεια σας !!! Σκεφτόμαστε να κάνουμε την άνοιξη τη βάπτιση της κόρης μας στην Ιερά Μονή Πεντέλης .. μπορείτε να προτείνετε χώρους για να κάνουμε το τραπέζι μετά ; Για να προλάβω να σας πω ότι επειδή θα έχουμε καλεσμένους από μακριά δε θελουμε ένα κέρασμα ή finger food έξω από την εκκλησία αλλά σε καθιστό και να ρίξουμε και έναν χορό 🫣😂 Σας ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις

On 31/7/2023 at 10:41 ΜΜ, Fraoulitsa1 είπε:

Γεια σας !!! Σκεφτόμαστε να κάνουμε την άνοιξη τη βάπτιση της κόρης μας στην Ιερά Μονή Πεντέλης .. μπορείτε να προτείνετε χώρους για να κάνουμε το τραπέζι μετά ; Για να προλάβω να σας πω ότι επειδή θα έχουμε καλεσμένους από μακριά δε θελουμε ένα κέρασμα ή finger food έξω από την εκκλησία αλλά σε καθιστό και να ρίξουμε και έναν χορό 🫣😂 Σας ευχαριστώ !

Καλημέρα. Δεν ξέρω αν έχει γίνει το μυστήριο ή αν όχι. Έχει πάρα πολλούς χώρους εκεί, πρώτα και κύρια τον τέλη ακριβώς απέναντι. Στη μονή Πεντέλης κάναμε κι εμείς της κόρης μου και τα έχω ψάξει 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 24/3/2024 at 8:59 ΠΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Καλημέρα. Δεν ξέρω αν έχει γίνει το μυστήριο ή αν όχι. Έχει πάρα πολλούς χώρους εκεί, πρώτα και κύρια τον τέλη ακριβώς απέναντι. Στη μονή Πεντέλης κάναμε κι εμείς της κόρης μου και τα έχω ψάξει 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά έγινε !! Τελικά κάναμε τραπέζι στο πέτρινο θεατράκι που έχει γιατί οι τιμές που παίρναμε δεν ήταν ανάλογες των υπηρεσιών ! Ο τέλης δε μου άρεσε που πήγαμε μου φάνηκε παλιακή ταβέρνα και δε μες ταίριαζε καθόλου ! Ωστόσο πες κανένα άλλο εκεί γύρω να το έχουμε υπόψιν για το επόμενο 😉😉😉

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...