Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μια βοήθεια κορίτσια


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι αν γνωρίζετε φυσικά.ειμαι σε διαδικασία 3ης  εξωσωματικής κ ο γιατρός μου δεν μπορεί να προβεί σε εμβρυομεταφορα λόγω του ότι η CRP  μου είναι ανεβασμένη εδώ κ 2 κύκλους.ειχα έναν φρονιμίτη τόν οποιο αφαίρεσα πήρα αντιβίωση πήρα αντιφλεγμονώδη κ ακόμα ανεβασμένη.. παίζει τελικά ρόλο η CRP  με την εμβρυομεταφορα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Λιτσαλιτσακι είπε:

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι αν γνωρίζετε φυσικά.ειμαι σε διαδικασία 3ης  εξωσωματικής κ ο γιατρός μου δεν μπορεί να προβεί σε εμβρυομεταφορα λόγω του ότι η CRP  μου είναι ανεβασμένη εδώ κ 2 κύκλους.ειχα έναν φρονιμίτη τόν οποιο αφαίρεσα πήρα αντιβίωση πήρα αντιφλεγμονώδη κ ακόμα ανεβασμένη.. παίζει τελικά ρόλο η CRP  με την εμβρυομεταφορα?

Η crp είναι μια εξέταση που δείχνει φλεγμονή οπουδήποτε δεν μπορεί να προσδιοριστεί ακριβως που . Οπότε ο οργανισμός σου είναι σε κατάσταση φλεγμονής που ναι ισως επιρεασει την επιτυχία της προσπάθειας σου . Ένα έμβρυο ο οργανισμός θα το δει σαν επιπλέον απειλή Κ θα το αποβάλει. 

Πρέπει να δεις από που προέρχεται η φλεγμονή αν δεν πέφτει ίσως δεν είναι ο φρομημητης . Ίσως κάποιο αυτοάνοσο ??? Ψάξουν λίγο καλητερα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Η crp είναι μια εξέταση που δείχνει φλεγμονή οπουδήποτε δεν μπορεί να προσδιοριστεί ακριβως που . Οπότε ο οργανισμός σου είναι σε κατάσταση φλεγμονής που ναι ισως επιρεασει την επιτυχία της προσπάθειας σου . Ένα έμβρυο ο οργανισμός θα το δει σαν επιπλέον απειλή Κ θα το αποβάλει. 

Πρέπει να δεις από που προέρχεται η φλεγμονή αν δεν πέφτει ίσως δεν είναι ο φρομημητης . Ίσως κάποιο αυτοάνοσο ??? Ψάξουν λίγο καλητερα 

Τον φρονιμίτη τόν έβγαλα πριν 17 ημέρες από χθές όμως το ούλο μου είναι πάλι πρισμενο τελικά μου είπε η οδοντίατρος ότι πρέπει να κάνω θεραπεία περιοδοντίτιδας.σιγουρα είναι αυτό απλά ήθελα να μάθω αν παίζει ρόλο στην εμβρυομεταφορα η CRP  σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...