Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts

Αλόοοοοοο!

Τι κάνετε κοπελιές??

Ωραία περάσαμε χτες, εγώ το καημένο έφυγα πάλι πρώτη, κλαψ, δε το φχαριστήθηκα....

Ουτε φωτογράφισα σα τη περασμένη φορά. Ημουν busy με το τρελομωρό που κράβγαζε, ΜΗ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΧΙ, ΕΚΕΙ ΗΣΑΣΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!! Που σαι Νεκταρία με τον δικό σου πρέπει να τη παντρέψω τη μικρή, να σκούζουν μαζί να φχαριστιουνται, όχι με το κακομοίρη το Μάνο, τι φταίει ο έρμος??

Το δηλώνω από τώρα, επόμενη συνάντηση σε μένα, τέλος, τι λέτε για ένα σ/κ πρωί-μεσημέρι ή και all day δε λέω όχι!! Φερτε κ άντρες έχω μεγάλο σπίτι!

Ακούω προσφορές.

Αχ πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω απο κοντα! Μακαρι να μπορουσαμε...με βαζεις σε πειρασμο να βγω απο το σπιτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Αχ πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω απο κοντα! Μακαρι να μπορουσαμε...με βαζεις σε πειρασμο να βγω απο το σπιτι.

Λιζάκι, πιστεύω πως καιρός είναι να βγεις!

Και εμείς έχουμε όλες μωρά, ξέρουμε κ καταλαβαίνουμε, θα νιώθεις άνετα, και ό,τι τυχόν χρειαστείς θα το χουμε!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Πάω για μαμ, θα σας πω μέρα κλπ πιο μετά, απλά επειδή εγώ δεν έχω φατσοβιβλίο, διαδώστε το οκ?? Και θα στείλω πμ για διεύθυνση κλπ.

Πείτε κάποια στο βελουδάκι να μπαίνει κ εδώ!!!!!!!!!!!!!!!!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ο δικός μας μπαμπάς δουλεύει και σ/κ εκτός από όλες τις καθημερινές....

α θα σε φτιάξω καλά συμπεθέρα, εγώ θα φέρω αντί για άντρα το μητσάκι!!!!!!!!!!

εδώ σας θέλω!!! τρέμε Αργυρούπολη και λοιπές περιοχές!!!!

Λιζάκι πρέπει να ρθεις λέμε!!! θα αλλάξεις παραστάσεις!

πάω να ξαπλώσω καμιά ώρα, στις 6 έχω μάθημα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Ήρθατε και οι υπόλοιπες? μαζευτήκαμε πάλι, ωραία!

Μπράβο κορίτσια που συναντιέστε εσείς που μπορείτε!

Τι όμορφα τα μικρούλια σας στη φωτό!!

Βάλτε μας και τα άλλα μωρουλίνια να τα δούμε!!

Και τις μαμάδες!

Ευτυχώς τα πεθερικά πάνε και στο χωριό και δεν κάθονται εδώ όλη μέρα γιατί θα το ζαβλακώνανε το παιδί! μην διανοηθεί κανείς να το πάρει από τα χέρια της πεθεράς μου, με το ζόρι μου το δίνει να το ταίσω!! α πα πα!!

Και το κλασικό βέβαια με το γάλα, ετοιμάζομαι να τον ταίσω και πιάνω το στήθος να δω από ποιο του είχα δώσει προηγουμένως και μου λέει: "Δεν έχεις γάλα ε?" με μια σιγουριά! την κοίταξα μ' ένα βλέμμα, της την είπε κι ο Άρης που ήτανε μπροστά και το χάρηκα!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνώμη.... να ρωτήσω τώρα εγώ... Αν κάνουν ντου τπτ μανούλες Σαμιώτισσες και μας ζητήσουν το λόγο της κατάληψης τι θα τους πούμε μου λέτε???????!!! Χεχεχε!!!

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Το μπεμπόνι κοιμάται τον μεσημεριανό του ύπνο. 2-3 μέρες τώρα ρίχνει ένα δυο μισάωρα το πρωί και το μεσημέρι έναν 2ωρο ύπνο. Έκτοτε δεν κοιμάται μέχρι τις 10 το βράδυ παρά το πολύ-πολύ ένα μισάωρο. Αλλά διάβασα ότι 3-6 μηνών θα κοιμάται το μωρό 3 ώρες την ημέρα αν θέλουμε να μη μας πάθει υπερκόπωση και να μην έχει υπερένταση.

Ελευθερούλα καλά κάνεις και το παλεύεις να του το κόψεις το βραδυνό. Πού θα πάει θα σταματήσει να ξυπνάει. Εμένα δυστυχώς όχι μόνο ξυπνάει αλλά αν δε χορτάσει κλαίει κιόλας οπότε δύσκολο να τον γυρίσω στο άλλο πλευρό και να ξανακοιμηθεί... Χθες μόνο που μετά το θηλασμό στις 3 επειδή πεινούσε κι άλλο μουρμούριζε, ξύπνησε, ξεφασκιώθηκε και έτρωγε τα χέρια του. Του είχα βάλει πιπίλα μπας και το σώσω αλλά τπτ. Τελικά μετά από κανένα 20λεπτο όπου το πήρα απόφαση ότι πλεόν θα έχει ξυπνήσει και θα πρέπει να του φτιάξω γάλα και να τον παλεύω μέχρι να δεήσει να ξανακοιμηθεί.... λέω δε δοκιμάζω???

Τον σηκώνω (μάτι γαρίδα και γροθιά στο στόμα να πιπιλάει με μανία...) τον ξαναφασκιώνω και τον ξαναβάζω στο βυζί! Αλληλούια!!!!! Πίνει λίγο ακόμα και ξανακοιμάται μέχρι τις 6:30! Ξύπνησε, τον πήρα στο κρεβάτι αλλά δεν έφαγε...Και το κορυφαίο: Τον θηλάζω ξανά στις 10 (ΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 6:30??????) και μετά ξανάφαγε δικό μου αντλημένο στις 2 και κάτι!! Ή που το παιδί μου ξεχνάει ότι πεινάει ή που θέλει να γίνει μοντέλο και προσέχει τη σιλουέτα του!

Δυο προβληματάκια μας απασχολούν... εξάνθημα πανας... που εγώ λέω ότι οφείλεται στα παμπερς μάλλον επειδή έχουν λοσιόν... Τον πλένω, τον στεγνώνω σχολαστικά, τον αλλάζω συχνά και βάζω και λίγη κρέμα πού και πού αλλά σταθερή η κατάσταση εδώ και 3 μέρες. Σήμερα έστειλα τον άντρα μου να ξαναπάρει τις nanny's που παίρναμε. Αυτός επιμένει ότι έφταιγαν κάποιες άλλες που βάζαμε εκτός από τις πάμπερς και να του βάζουμε μόνο πάμπερς για να δούμε αν υποχωρήσει. Δε χωράει ο νους του ότι η καλύτερη μάρκα μπορεί να φταίει!! Την Παρασκευή θα πάμε για εμβόλιο αλλά λέω τη Δευτέρα να πάρω τηλέφωνο τη γιατρό μήπως μου δώσει καμιά άλλη κρέμα ή καμιά συμβουλή. Εσείς έχετε τπτ υπόψην σας? Εξάνθημα είναι όχι σύγκαμα στην περιοχή των γεννητικών οργάνων. Με δυο λόγια μικρά κόκκινα σπυθουράκια πολύ μικρά όμως στη μια....ορχιδέα του (χεχεχε!!! το έθεσα κόσμια...) και λίγο στην άκρη στο πουλάκι του.

Το άλλο... έχει ένα πρήξιμο σαν γρομπαλάκι στο αυτί δίπλα στην τρυπούλα. Πριν 3-4 μέρες το παρατήρησα γιατί ήταν κόκκινο. Το απέδωσα σε ένα κουνούπι που σκότωσα χειμωνιάτικα (με έχει τσιμπήσει και σε πιο απίθανο μέρος οπότε επειδή μόνο το κεφαλάκι του περίσσευε θεώρησα ότι ήταν τσίμπημα.) Αλλά δεν έχει υποχωρήσει. Μήπως είναι εξωτερική ωτίτιδα????? Λέω τώρα εγώ...? Θα ρωτήσω κι αυτό τη γιατρό αλλά αν έχει καμιά σας υπόψην της τι μπορεί να είναι ας μου σφυρίξει...

Να δηλώσω ότι ζηλεύω πολύ τις συναντήσεις σας! Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω όλες μα όλες από κοντά μαζί με τα μπεμπόνια! Η φώτο είναι τρέλα!!! Τα ζηλεύω τρελά που κοιμούνται τόσο γαλήνια!!!! Ειδικά τον Μάνο που είναι πιο πανοραμική η πόζα!!!!!! Όσο για το ειδύλλιο Παναγιά μου είναι για κάδρο η φωτογραφία! Τα επαρχιωτάκια θα μείνουν στο ράφι μου φαίνεται καθώς κανονίζετε μεταξύ σας τα προξενιά κι εμείς στην απέξω! Αλλά με τον αντάρτη που έχω εγώ σας δικαιολογώ! χαχαχα!!!

Καθίστε να βρω να σας βάλω καμιά φώτο...

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλε που ειστε όλες?

Μεσημεριανή σιέστα κάνετε??

εμεις πηγαμε για καφε και μετα για φαγητο.

Καλα κοριτσια, ήπια 2 ποτηρια κρασί και την ακουσα λίγο..ποπο ειχα να πιω ουτε και γω ξερω ποσο καιρο..ελπιζω να μη ζαλιστει και η μπέμπα..χαχαχα

Λιζάκι αν και εγω λογω αποστασης δεν συμμετέχω στις συναντησεις (κλαψ) θα σου προτεινα να πας!!!!!!! Ειναι καιρος να βγεις απο το σπιτι και θα κάνει καλό και στο μωράκι να αλλάξει λιγο περιβάλλον,το χρειάζεται όσο και συ.

Ο νονος μας αλλαξε το εισιτήριο,ητανε να φυγει άυριο αλλά τελικά θα ΄μείνει μέχρι την Τρίτη!!Οποτε θα εχουμε παρεούλα και μεις.

Εχει πολυ πλάκα πως τον κοιτάει κάθε πρωι που ξυπνάει η μπέμπα,μιλάμε οτι τον περιεργάζεται κάνα 10λεπτο,τον κοβει απο πάνω μέχρι κάτω ,σου λεει...ποιος ειναι αυτος τωρα?..και της εξηγω εγω "ναι παιδί μου, θα ειναι και σημερα αυτός ο κύριος μαζί μας" xaxaxa

Αντριάννα θελω τη συνταγή της σοκολατοπιτας!!!!!!!! Την ανταλλάζω με συνταγη για υγρό κέικ σοκολάτας!!!!!!!!

Η μικρη σου δεν εκανε τελικά σπαγγάτο εχθες??!!!

Ντινάκι πες του μικρού να κάνει λίγο κράτει να μας γνωρίσει μέχρι τις γιορτες!!!!!! Αφου ειμαστε και μελλοντικά γειτονόπουλα...! Αληθεια ποτε θα μετακομίσετε?

Εαν βγει η μεταθεση του αντρα μου και δεν ειναι Αθηνα, θα αυτοκτονησω σας το δηλώνω να το ξέρετε.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλε που ειστε όλες?

Μεσημεριανή σιέστα κάνετε??

εμεις πηγαμε για καφε και μετα για φαγητο.

Καλα κοριτσια, ήπια 2 ποτηρια κρασί και την ακουσα λίγο..ποπο ειχα να πιω ουτε και γω ξερω ποσο καιρο..ελπιζω να μη ζαλιστει και η μπέμπα..χαχαχα

Λιζάκι αν και εγω λογω αποστασης δεν συμμετέχω στις συναντησεις (κλαψ) θα σου προτεινα να πας!!!!!!! Ειναι καιρος να βγεις απο το σπιτι και θα κάνει καλό και στο μωράκι να αλλάξει λιγο περιβάλλον,το χρειάζεται όσο και συ.

Ο νονος μας αλλαξε το εισιτήριο,ητανε να φυγει άυριο αλλά τελικά θα ΄μείνει μέχρι την Τρίτη!!Οποτε θα εχουμε παρεούλα και μεις.

Εχει πολυ πλάκα πως τον κοιτάει κάθε πρωι που ξυπνάει η μπέμπα,μιλάμε οτι τον περιεργάζεται κάνα 10λεπτο,τον κοβει απο πάνω μέχρι κάτω ,σου λεει...ποιος ειναι αυτος τωρα?..και της εξηγω εγω "ναι παιδί μου, θα ειναι και σημερα αυτός ο κύριος μαζί μας" xaxaxa

Αντριάννα θελω τη συνταγή της σοκολατοπιτας!!!!!!!! Την ανταλλάζω με συνταγη για υγρό κέικ σοκολάτας!!!!!!!!

Η μικρη σου δεν εκανε τελικά σπαγγάτο εχθες??!!!

Ντινάκι πες του μικρού να κάνει λίγο κράτει να μας γνωρίσει μέχρι τις γιορτες!!!!!! Αφου ειμαστε και μελλοντικά γειτονόπουλα...! Αληθεια ποτε θα μετακομίσετε?

Εαν βγει η μεταθεση του αντρα μου και δεν ειναι Αθηνα, θα αυτοκτονησω σας το δηλώνω να το ξέρετε.

Α!Και εγώ θα το πιώ το κρασάκι μου το βράδυ Αγγελική(ο άντρας ετοιμάζει έξοδο)!!!

Άσε τώρα με το μωρό είναι πιο δύσκολή η μετακόμιση κάποια στιγμή βέβαια θα γίνει γιατί ο Πειραιάς δεν με σηκώνει εμένα(όπως και να έχει το καφεδάκι μας θα το πίνουμε)!!!Αντε βρε κοριτσάκι να έρθεις τα Χριστούγεννα να τα πούμε και απο κοντά!!!Θέλω να πώ κάτι πως οι κοπέλες που έχω γνωρίσει απο κοντά (προς το παρόν)είναι απίστευτες και κάθε φορά που βρισκόμαστε ρίχνουμε πολύ γέλιο!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καρπουζακια...Εμεις σημερα βολταρουμε απο το πρωι και γυρισαμε στις 6. Ειχε ηλιο αλλα εκανε και λιγο ψυχρα και την ειχα ντυσει σαν κρεμμυδι. Αλλα το κακο ηταν οτι δεν κοιμηθηκε καλα με τα πανω κατω και ενω νυσταζε μετα το γευμα των 8 δεν μπορουσε με τιποτα να κοιμηθει απο την υπερενταση. Ευτυχως την πηρα αγκαλια την εκανα λιγο βολτα στο δωματιο και κοιμηθηκε γιατι δεν παλευοταν. Γκρινια.........απαπα αμα την πιασει δε σταματαει. Τωρα δε νομιζω να ξυπνησει να φαει 11, οποτε μαλλον καλο πρωι.


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Απότομη η έξοδός μου το μεσημέρι πάνω που ετοιμαζόμουν να βάλω φώτο και να σχολιάσω και τα δικά σας... Ξύπνησε ο μπέμπης και μετά τα κλασικά.... χέστηκε, έφαγε, παίξαμε κλπ κλπ πέρασε η ώρα. Μετά έκανε κατάληψη ο Άρης...

Σοφάκι παιδί μου τι να πω?? Όλες ίδιες είναι... ξέρεις εσύ ποιες μη γράφω και εκτεθώ... Όσο θυμάμαι τα δικά μου που είναι πανομοιότυπα με τα δικά σου αλλά με δόση "Μην της το πεις και την στεναχωρήσεις..." συγχύζομαι!!!

Αγγελικούλα και λοιπές μπορεί να μιλάμε τόσο καιρό αλλά σκ@#$τα γνωριζόμαστε! Τόσο καιρό δε σε έχω ρωτήσει σε ποιο σώμα είναι ο άντρας σου. Βάρδιες ακούω, αλλά τόσο καιρό να μη ρωτήσω η γαϊδούρα... Σαν πώς ξέρουμε πολλά όλες μας η μια για την άλλη? Ούτε πόσο χρονών είστε δεν ξέρω. Ίσως θα έπρεπε να συστηθούμε. Να γράψει η καθεμιά 5 πράγματα για τον εαυτό της.... Ναι ρε κορίτσια! Δεν ξέρω τι δουλειά κάνετε, πόσο χρονών είστε, κάποια στοιχειώδη δε λέμε να πούμε και αριθμό ταυτότητας... αλλά να με ρωτήσει και κανείς...μόνο από πού είστε ξέρω! χαχαχα!!!

Κάνω την αρχή κι όποιος θέλει ακολουθάει: Ξύπνησε κι ο μπέμπης θα είμαι σύντομη!! χαχαχα!!! Νεκταρία το όνομα, ετών 27, μπαμπάς-μαμά-αδερφός στα 25 (αν έχετε κανένα καλό κορίτσι...εδώ είμαστε!) παντρεμένη 3 χρόνια αλλά ερωτευμένη και δεσμευμένη από τα 18 τρομάρα μου....δασκάλα το ξέρετε... Ταύρος στο ζώδιο με σύζυγο από τη Σητεία μόνιμος υπαξιωματικός στο πολεμικό Ναυτικό, γεννήθηκα, μεγάλωσα στα Χανιά. Καλοφαγού, τραγουδάω στο μπάνιο και μου αρέσει το μαγείρεμα (γιατί δεν ήξερα εγώ ότι το "κάτι ψήνεται" ήρθε και στα Χανιά μου λέτε???) εξ ου και δε χάνω τα 2 κιλά που μου έμειναν. Στην προκειμένη φάση φτιάχνω γλυκά... γιατί με το μωρό το μαγείρεμα πέρασε σε 2η μοίρα και προτιμώ τα γλυκά... Η συνταγή της σοκολατόπιτας που λέγαμε?????????

Να βάλω και τη φώτο του μπεμπέ f508.th.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Νεκταρια...Καλα κουκλος ο μικρος!!!! Μου αρεσει το αφρατο μαγουλακι....Λοιπον αφου ξεκινησες εσυ συνεχιζω εγω...Με λενα Αννα, ειμαι 30 χρονων, φιλολογος, εχω 2 αδελφες, μια μεγαλυτερη 2 χρονια παντρεμενη με ενα κοριτσακι και μια μικροτερη 5 χρονια που κανει μεταπτυχιακο στο βιολογικο Ηρακλειου. Μενω Ηρακλειο, ειμαι παντρεμενη 3 χρονια αλλα και μεις με το Δημητρη γνωριζομαστε 10 χρονια. Σπουδασα στα Γιαννενα, ο αντρας μου εχει εταιρεια πληροφορικης και μου αρεσουν πολυ πολυ πολυ τα γλυκα.......Τρελαινομαι για σοκολατα γαλακτος, μερεντα, σοκοφρετες και τρουφες. Θελω να χασω 10 κιλα (4 ακομα απο την εγκυμοσυνη και 6 παραπανω που ειχα απο πριν), γι' αυτο εδω και ενα μηνα παω σε διαιτολογο και ελπιζω να τα καταφερω...Αυτα τα ολιγα!!!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Νεκταράκι...γιατι νιωθεις ετσι??

Νομιζω οτι ολες εχουμε αναφερει κατα καιρους διάφορα για τους εαυτούς μας απλά εχει περάσει ένας χρόνος (ποπο!ακομη 27 είσαι συ???) και τα έχουμε ξεχάσει μάλλον!

Εδω εγω θυμομουν την γυψοσανίδα που εβαζε ο πεθερός το ποδάρι!!!!!

Ο άντρας μου ειναι στις ειδικές δυνάμεις,ειμαστε με μεταθεση στη Χιο εδω και 1,5 χρόνο και προσευχομαι στο Θεο το καλοκαιρι του 2010 να επιστρέψουμε Αθηνα.Ειμαι μόνο 29 (χαχαχα)..ανεργη..κλαψ..και επισης λατρευω οτιδηποτε σε σοκολατί χρωμα (πιτα,πάστα,κέικ,τουρτα,κτλ)!

Ααα ειμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Λέων!

Καλά η φωτο ειναι τελεια!!!!!! μεγαλωσε πολυ απο την τελευταια φορα ο Τζώρτζ!!!!!!!!

Πηρα αυτη τη μπυρα χωρις αλκοολ και την κατεβάζω τωρα.

Α,Αννα27 πηγα στο σουπερ να πάρω σανγκριά ( με εχει πιάσει μανία αλκοολισμου σημερα ..τι να πω??!) και ειχε μια διαφανη..εννοω λευκή σα κρασί λευκο..ελα παναγια μου σκέφτηκα..τι εξέλιξη ειναι αυτη?ποσο καιρο εχω να πιω???Δε την πηρα βεβαια μηπως μου βγει μουφα.

Link to comment
Share on other sites

τι λέμε τα βιογραφικά μας! τέλειο!

Άννα, 28 πια, καρκίνος με ωροσκόπο κριό ή ταύρο, αριστούχος ιστορικός με μτχ στη νεοελληνική φιλολογία Αριστοτελείου, ψιλοάνεργη και πλήρως απογοητευμένη, από κέντρο Αθηνών, μαμά-μπαμπάς-αδερφός στα 26 (λογοδίνεται τα χριστούγεννα). στη θεσ.νικη γνώρισα τον άντρα μου επίσης φιλόλογο και αποφασίσαμε για παιδί στους 6 μήνες γνωριμίας, είμαστε μαζί πια 5 χρόνια. τα μάλα πεθερόπληκτη και κουνιαδόπληκτη μετακόμισα από θεσ.νικη πέρυσι τον ιούνιο στην Αθήνα, συγκεκριμένα σύνορα Κολωνού-Περιστερίου.

τρώω και πίνω πολύ! πεθαίνω για ψώνια, θέλω βόλτες και κόσμο, δε μ αρέσει να μαι μόνη !

μάνα 2 τέκνων, στα 25 γέννησα το μητσάκι, κοντεύει 3, και φέτος τον αύγουστο το Μανού μου!

θέλω απελπισμένα ένα κοριτσάκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

στη θεσ.νικη γνώρισα τον άντρα μου επίσης φιλόλογο και αποφασίσαμε για παιδί στους 6 μήνες γνωριμίας

ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ?????????????????????????

Επεξεργάστηκαν by Anstef
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...