Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts

1 Οκτώβρη 2005 έναρξη σχέσης, (το γράφει και η βέρα έτσι;)

1 Απρίλη 2006 έναρξη εγκυμοσύνης! (δεν έτυχε πέτυχε!)

7 Ιουλίου 2006 πολιτικός γάμος

22 Δεκέμβρη 2006 σκάει μύτη το μητσάκι!

δε μ έχεις πάρει χαμπάρι ακόμη;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Φιλενάδα εγώ στους 6 μήνες σχέσης δεν ηξερα που παν τα 4, τι μου λες τωρα!!!!!!!

Ποποπο μπραβο σας ομως!!!!!!!!

Ητανε καρμικό που λένε!!!!!!!!

Οι κουμπάροι φτιάχνουνε χοτντογκ στις 11 το βραδυ,δεν εχουν το Θεό τους λεμε, εχει σπασει η μυτη μου αλλά ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΦΑΩ.ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΦΑΩ.ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΦΑΩ.(το λεω για να το πιστεψω)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι μου κάνετε? Εμείς περάσαμε όμορφα σήμερα. Το πρωί τον άφησα στον μπαμπά του και πήγα σε 2 μαγαζιά για αλλαγές και κοιμόταν 2 ώρες μέχρι που γύρισα. Το μεσημέρι κοιμήθηκε 3 ώρες εννοείται με διάλλειμα για φαγητό και το βραδάκι πήγαμε σε μια φίλη μου που έχει ένα κοριτσάκι 1 μήνα μικρότερο να γίνει το προξενιό αλλά ο βυζάκιας μου είχε κολλήσει στο βυζί. Ούτε για γυναίκες δεν ενδιαφέρεται πια.

Πάω να σας διαβάσω.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

προτείνω όμως το μαλλί περισσότερο ξανθό

Λες ε?

Μωρε εχω ανταυγες πάνω στο φυσικό μου τωρα, εχω βαρεθει κάθε μηνα να πηγαινω κομμωτήριο...

Χαλι ειμαι ετσι? Πες μου την αλήθεια,θα το αντεξω!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενταξει Μαριτάκι,εσεις ειστε και δυο οποτε θα διαλέξουμε τον καλυτερο!!!!!!χαχαχα

Καλέ ποτε προλάβανε και σπουδάσανε τα διδυμάκια???!!!!!!

Α,εχει μεινει ελευθερο και το Λεοντάκι της Αννας31! Ενταξει κάτι γίνεται τωρα!!!!!!!!

Ευκαλυπτος....κάνει καλο αν θες να βαλεις μεσα σε ζεστο νερό και να το βάλεις πάνω στα καλοριφερ (αν αναβεις)

Εεε έχουμε και εμείς παλλικάρι δίμετρο με καλή ανατροφή και από τζάκι! Μην μας ξεχνάτε!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λες ε?

Μωρε εχω ανταυγες πάνω στο φυσικό μου τωρα, εχω βαρεθει κάθε μηνα να πηγαινω κομμωτήριο...

Χαλι ειμαι ετσι? Πες μου την αλήθεια,θα το αντεξω!!!!!!!!

δεν είδα μεγάλη διαφορά απ όταν ήταν πιο σκούρα

το υποστηρίζεις το ξανθό, σιγά σιγά ξαναγύρνα το λέω...

και γιατί να μη πηγαίνεις κομμωτήριο;

κάνε πιο πολλές ανταύγειες και θ ανοίξει όλο

Link to comment
Share on other sites

Απλα με τις ανταυγες εχω το περιθωριο να πάω μετά απο 2-3 μήνες, ενώ εάν εχω όλο το μαλλί βαμμένο αναγκαστικά θελω κάθε μήνα να πηγαινω για ρίζα...

Female δε σας ξεχνάμε,αλίμονο ,απλά είναι που είστε μακρυά αλλά ως πατριωτάκια μας εχετε κάθε δικαιωμα να μας διεκδικήσετε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Ελευθεράκι να χαίρεσαι το μπαμπά σου!

σήμερα δεν είναι;

Ναι κοριτσάκι μου σήμερα! Σε ευχαριστώ πολύ!!! Να χαίρεσαι και εσύ την οικογένειά σου και τα αντράκια σου.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ανταύγειες λέω κι εγώ και σταδιακά θ ανοίξει όλο, έτσι κάνω κι εγώ.

νυστάζωωωωωωωω και πεινάωωωωωωωωωωωω

γιατί πεινάω τόσο πολύ! δε το χω ξαναπεράσει αυτό στη ζωή μου! μιλάμε κάθε 3ωρο θέλω φαί! ξυπνάω απ τον ύπνο μου και πάω και τρώω!

βλέπατε το είσαι το ταίρι μου με τη λέχου;;; ε δε θα γίνω ποτέ η λέχου! η σταυρακοπούλου θα μαι με δόξα και τιμή!!!

Link to comment
Share on other sites

ανταύγειες λέω κι εγώ και σταδιακά θ ανοίξει όλο, έτσι κάνω κι εγώ.

νυστάζωωωωωωωω και πεινάωωωωωωωωωωωω

γιατί πεινάω τόσο πολύ! δε το χω ξαναπεράσει αυτό στη ζωή μου! μιλάμε κάθε 3ωρο θέλω φαί! ξυπνάω απ τον ύπνο μου και πάω και τρώω!

βλέπατε το είσαι το ταίρι μου με τη λέχου;;; ε δε θα γίνω ποτέ η λέχου! η σταυρακοπούλου θα μαι με δόξα και τιμή!!!

Μηπως να πάρεις μια πιπιλα και συ?χαχαχα!!!!!!

Αφου ολη μερα τρεχεις ρε κοπελιά λογικό δεν είναι???

Εδω πεινάμε μεις που ειμαστε μεσα στο σπιτι.

Ωραία η Λέχου πάντως και με το Μπέζο στο σηριαλ πέρυσι..κορμάρα..

ου να χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Νεκταριάκι σαν το περιστεράκι είναι ο Γιώργης σου, αχαχαχα! Φτου φτου στο αντράκι σου!

Καλέ κρίση σε έπιασε να συστηθείς μετά από 1 χρόνο???Οκ, πάμε λοιπόν.

Ονομάζομαι Ελευθερία (και νιώθω λεύτερη), είμαι 31 χρ., σπούδασα στην Αγγλία Οικονομικά και έκανα μεταπτυχιακό στην Διοίκηση Τουρισμού και είμαι υπεύθυνη Κρατήσεων σε ταξιδιωτικό γραφείο στο Ηράκλειο Κρήτης, πάντα.

Με τον άντρα μου είμαστε 5,5 χρόνια μαζί και 2 παντρεμένοι, γνωριστήκαμε στο γυμναστήριο και μόλις τον είδα (χωρίς να τον γνωρίζω) έπαθα παπατράκ και είπα μέσα μου 'αυτόν τον άντρα θα τον παντρευτώ' και έτσι έγινε! Γνωριστήκαμε στο γυμναστήριο, μου τον προξένευε η γυμνάστρια και εγώ το ζώον νόμιζα πως μου μιλούσε για τον φίλο του που δεν μου άρεσε και έλεγα ΟΧΙΙΙΙ ! Τελικά παντρεύτηκα το τεκνό και έβαλα τον φίλο κουμπάρο!

Είμαι πολύ πεισματάρα, ορθολογικό πνεύμα, ακριβοδίκαιη, πολύ δραστήρια και εγκρατής. Συγχωρώ εύκολα αλλά όχι για πολύ, αν στραβώσω δεν με ισιώνει ούτε οδοστρωτήρας! Είμαι πάντα εκεί για τους φίλους μου αλλά αν με χαλάσουν με έχασαν.

Έχω τον ύπνο στο τσεπάκι που λένε, αγαπώ την γυμναστική αλλά που??? χρόνος για τέτοια σπορ τώρα. Επίσης είμαι πολύ ευθύς άνθρωπος και καμιά φορά είναι κακό. Αυτά!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...