Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts

ανταύγειες λέω κι εγώ και σταδιακά θ ανοίξει όλο, έτσι κάνω κι εγώ.

νυστάζωωωωωωωω και πεινάωωωωωωωωωωωω

γιατί πεινάω τόσο πολύ! δε το χω ξαναπεράσει αυτό στη ζωή μου! μιλάμε κάθε 3ωρο θέλω φαί! ξυπνάω απ τον ύπνο μου και πάω και τρώω!

βλέπατε το είσαι το ταίρι μου με τη λέχου;;; ε δε θα γίνω ποτέ η λέχου! η σταυρακοπούλου θα μαι με δόξα και τιμή!!!

Αχαχαχα! Ανά 3ωρο? Καλή είσαι εσύ! Εγώ τρώω ανά μισάωρο! 2 πάστες τσάκισα σήμερα, τι κακό και αυτό με τις πάστες. Ποτέ μου δεν έτρωγα και με έχει πιάσει παστομανία λέμε!

Ανταύγες έκανα και εγώ αλλά θα τις προτιμούσα λίγο πιο ανοιχτές!

Έχω σιδέρωμα και βαριέμαι!!!!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις

Επιτέλους, είμαι ξανά στο Parents...αναπνέω διαφορετικά ρε παιδάκι μου ήδη...πολύ μπέρδεμα έφαγα με τις αλλαγές , passwords ξεχασμένα, λογαριασμούς μη ενεργοποιημένους και δε συμμαζεύεται...

Είμαι το Βελουδάκι(όπως λέει πολύ γλυκά και η honey,..)αλλιώς η Αννούλα 31-απο εδώ και πέρα "Μητερούλα"..(καλά, αν γλιτώσω την κρίση ταυτότητας με αυτά και με αυτά, καλά πάμε..)-32 χρονών πλέον, παντρεμένη εδώ και κανά μισό χρόνο με τον Ελβετούλη μου, μένουμε στον Πειραιά λόγω της δουλειάς μου, είμαι δημόσιος υπάλληλος στη Νομαρχία, θέλουμε σαν τρελοί να φύγουμε απο εδώ οικογενειακώς (και ο μικρούλης μας το θέλει, ναι, ναι, μόνο που δεν το ξέρει ακόμα )-όποιος γνωστός σας ή εσείς επιθυμεί καμμιά αμοιβαία μετάταξη, please call!!

Περιττό να πω οτι μου λείψατε..φαντάζομαι οτι όλες έτσι νιώθουμε περίπου, αν απέχουμε για λίγο...

Ήθελα να ευχαριστήσω Ανδριάννα για την όμορφη βραδιά, πραγματικά αξίζουν αυτές οι συναντήσεις κορίτσια..(Ανδριανούλα, στο είπα και κατ΄ιδίαν, μου άρεσε πολύ το σπίτι σου, και ιδιαίτερα το γούστο σου στη διακόσμηση- να δω πως θα σας καλέσω εγώ στο δικό μου φτωχοκάλυβο, θα δούμε , κάπως θα το κάνουμε..)-ήθελα να επικοινωνήσουμε για συνταγή για το αλμυρό σου κέικ (ή είμαι πολύ πεινασμένη ή όντως ήταν πάρα πολύ νόστιμο, γιατί σήμερα, το σκέφτομαι όλη μέρα, χαχαχα)


ge6sp2.png

bZcvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουαου!

Ναι!

Επιτέλους!

εισαι ξανα κοντα μας!!!!!!!

ΟΛΕ -ΟΛΕ-ΟΛΕ..(κύμα γηπέδου)

Ρε Αντριάννα τι χρυσοχέρα εισαι συ??

Ολες για τα κέικ σου λένε!!!!!!!!! Θελω τις συνταγες τωρα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αγγελικούλι..πως πάει?

Thnaks για την υποδοχή.......χεχεχε

Ήθελα να σε ρωτήσω , πότε παίρνετε άδεια για διακοπές? Εμείς τελικά πάμε στα συμπεθέρια(!) Ελβετία τα Χριστούγεννα και θα είμαστ ε πίσω Πρωτοχρονιά..μακάρι να είστε έξω εσείς Πρωτοχρονιά , να ανεβείτε πάνω και να μπορέσουμε να σας δούμε κιόλας εσάς και τη μπέμπα σας..(περιττό να πω οτι απο τα προξενιά -συνοικέσια-ειδύλλια που γίνανε, ο δικός μου έμεινε μπουκάλα και όλο και ψάχνουμε για καμμιά κοπελούδα...)


ge6sp2.png

bZcvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε αποφασίσει ακομη..

6 μερες πάντως θα είναι, πρέπει να επιλέξουμε ή Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονια...

Εγω προτιμω Χmas,δε ξερω η πρωτοχρονια ειναι περιεργη μερα,θα πει η μανα μου γιατι δεν ερχεστε σπιτι να αλλαξουμε χρονο,θα πει η πεθερα το ίδιο...δε θελω να στενοχωρήσω κανέναν.Ενω τα Χριστουγεννα παμε ανημερα στο ενα σπίτι και την αλλη μέρα στο άλλο..δεν ειναι τοσο τραγικο νομιζω!!

καλα εννοεται οτι εαν σας προλάβουμε θα συναντηθουμε!!!!!!!!!!!!

Εμεινε μπουκάλα το λιονταράκι μας?Αδυνατώ να το πιστεψω!!!!!!!

Τελικά ο Αυγουστος εβγαλε περισσότερα αγοράκια!!!

Τον εχω στα υποψην πάντως!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by Anstef
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον,σας καληνυχτω..

με τουτα & με κείνα περασε η ωρα και η τουλουμπα μπορει και να ξυπνησει σε καμιά ωρίτσα!!!

Βελουδένια μη σε χάσουμε τωρα που σε ξαναβρηκαμε ετσι???!!!

Φιλάκια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι , ναι , έμεινε μπουκάλα ο μπουφουνάκος μου...χαχαχαχαχα..δεν πειράζει το παιδάκι μου...

Αύριο θα ανεβάσω και φωτό απο τη συνάντηση να δεις τι ωραία που είμασταν εκεί όλοι μαζί..μιλάμε οτι ήταν στη σειρά τα μωράκια,όλα έκαναν παρόμοιες κινήσεις και είχαν ένα συγχρονισμό στις αντιδράσεις τους, να τα πιείς στο ποτήρι...


ge6sp2.png

bZcvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,σας καληνυχτω..

με τουτα & με κείνα περασε η ωρα και η τουλουμπα μπορει και να ξυπνησει σε καμιά ωρίτσα!!!

Βελουδένια μη σε χάσουμε τωρα που σε ξαναβρηκαμε ετσι???!!!

Φιλάκια πολλά!!!

Και εγώ πάω, μια απο τα ίδια ..κοιμάται ο μικρός απο τις 10 περίπου, ε, όπου να 'ναι θα τον ακούσω να κλαίει..

Φιλιά και καληνύχτες, αύριο πάλι...


ge6sp2.png

bZcvp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι νυχτερινή τελικά, θέλετε και το δικό μου βιογραφικό? αλλά όχι τα κιλά μου, καθότι εγώ αντί να χάσω πήρα κιόλας, από τον τοκετό είμαι στα -4 και από την αρχή της εγκυμοσύνης στα +12, ναι ναι τα κατάφερα και μου λέτε εσείς ότι θέλετε να χάσετε 4 και 6 κιλά, καλά πώς τα καταφέρατε? γιατί η αλήθεια είναι ότι δε στερούμαι, αλλά δεν τρώω και σαν κτήνος, τι συμβαίνει, μήπως πρέπει να το ψάξω? και τώρα το βιογραφικό μου, θα με προσλάβει κανείς,

είμαι 33 πλέον χρονών, καρκινάκι με ωροσκόπο ή παρθένο ή ζυγό, το πουρό της παρέας, αρχιτέκτων με μεταπτυχιακό στο ΕΜΠ, και αυτό το διάστημα όπως γνωρίζετε άνεργη, ο άντρας μου είναι 35, αιγόκερως, αν και ισχυρίζεται ότι δεν πιστεύει στα ζώδια, και μηχανικός πληροφορικής, δουλεύει σε μεγάλη εταιρεία πληροφορικής και περιστασιακά κάνει και δικές του δουλειές, αν θέλετε δυναμικό site ή CRM (μηχανογράφηση) πείτε μου, γνωριζόμαστε σχεδόν 11 χρόνια, από κοινή παρέα αλλά σχέση έχουμε τα τελευταία 9, είμαστε παντρεμένοι 3 χρόνια και πριν 1 χρόνο περίπου αποφασίσαμε ότι ήρθε ο καιρός να μεγαλώσει η οικογένειά μας, μένουμε σε ένα μικρό διαμέρισμα στη Νέα Φιλοθέη Αμπελοκήπων, μεταξύ Γηροκομείου και Π.Ψυχικού, μόλις πιάσω ξανά δουλειά και μετακομίσουμε σε μεγαλύτερο είστε όλες καλεσμένες, αλλιώς μέχρι τότε μπορείτε να έρχεστε με δόσεις και είμαστε και οι δύο μοναχοπαίδια!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!!Τέλεια φώτο!!!Ανδριάνα μες τα μάτια την κοιτάει την μπουμπού σου το παιδί μου!!!

to kalitero paidi tha parei i kori mou.sto yposxome thaeimai kali pethera.

poli kali idea honey ... ax epidi ego tis xano tis fasis thame enimerosete eeeee min me ksexasete pleaseeeeeeeeeee.


hP94p3.png

hoN6p3.png

tgY6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...