Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...!!!!


ΜΥΡΙΑΜ

Recommended Posts

από τους εξωτικούς Αμπελόκηπους μολις γεννήθηκαν τα μωρά ήρθαμε στον Αυλώνα. τώρα εμένα, πες με τρελή, μου λείπει το κέντρο που το σιχτίριζα συνέχεια όσο ήμουν εκεί.

δεν ειναι πολύ μακριά οπότε αν κάποια στιγμή το αποφασίσετε, σας περιμένουμε...


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 175 δημοσιεύσεις

  • Anstef

    Anstef 159 δημοσιεύσεις

  • ANNA27!

    ANNA27! 133 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 132 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

αχ πολύ ζηλεύω, κι εγώ αργά το πήρα πρέφα για τη συνάντηση και είχα κανονίσει για σήμερα ψώνια για το μικρό, mini έξοδο και βέβαια τα γενέθλια του μπέμπης για τους 3 μήνες που κλείνει, αλλά στην επόμενη θα έρθουμε σίγουρα, θέλουμε κι εμείς να βρούμε νύφη και όχι να το παινευτούμε, επειδή είμαστε γλυκούληδες αλλά και με ευγενικά αισθήματα σίγουρα θα καταφέρουμε να κερδίσουμε τη συμπάθεια κάποιας δεσποινίδας από την παρέα, στο τέλος τέλος θέλω κι εγώ συμπεθέρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες...Ξυπνησα να ταισω την μπεμπα και ειπα να σας διαβασω. Με τον υγραντηρα δεν ξερει καμια να μου πει;;; Α και γω θελω πμ με το τι εγινε και μετακομισαμε...Πεστε και σε μενα!!!!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

καλε πως να διαβασω 5 σελιδες???

τουλαχιστον ξερω ποιες ειστε!

γλυκο καρπουζακι δεν εχουμε αλλα εδω κανουν τουρσι!!!

πως πηγε η συναντηση? ζηλευω καλε που βρισκεστε :-(

μου φαινετε θα φροντισω να κανω καμια βολτα στα νοτια....

με τον υγραντηρα δεν ξερω τι γινεται, αλλα καλη ιδεα αυτη με το αιρκοντισιον.

ουτως ή άλλως ξηραινει την ατμοσφαιρα. και εδω εχουμε πολυυυυυ υγρασια!

αχ μη λετε για κιλα... εχθες για 2 ωρες σκουπιζα την αυλη και τον δρομο (μενω σε χωριο και ετσι κανουν εδω... μου την ειπαν μια φορα εξω εξω...) τουλαχιστον λεω να καψω καμια θερμιδα. γιατι στο τελος θα φοραω μονο κελεμπιες!

σας ειπα, σημερα θα φτιαξω ψωμι! μου χαρισε η μαμα μου εναν αρτοπαρασκευαστη.

η μικρη ξυπνησε 5,30 και τωρα ακομη κοιμαται...

καλε δεν ειναι γλυκα οταν ξυπνανε το βραδυ και τρωνε με κλειστα τα ματια? πεινα λεμε!

βεβαια εμεις γινομαστε λιγο ζομπι με μαυρους κυκλους κατω απο τα ματια...

αντε παλι με επιασε τωρα που εκατσα και γραφω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παντος απο τις φωτο δεν φαινεται πολυ παχουλο παιδακι το δικο σου!!!μπορει να ειναι ο σκελετος του βαρης!της φιλης μου που ειναι 7,5κιλα και 68εκατοστα το κεφαλη της ειναι πιο μεγαλο απο το δικο μου, μιλαμε για φουσκα!!!

Ναι όντως δεν φαίνεται αν και έχεις τις δίπλες του και πολύ στρουμπουλά χεράκια και μπουτάκια΄, ίσως επειδή είναι ψηλός. Ο γιατρός επίσης μας είπε ό,τι τα παιδιά που θηλάζουν παίρνουν πιο πολύ σε μυς παρά σε λίπος.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Και άλλη συνάντηση ε? Μπράβο σας, σας ζηλεύουμε εμείς τα επαρχιωτάκια!

Χθες ήρθε και η δικιά μας νονά με τον νονά, ανήκει στις μανούλες του Μάη. Παιδιά τον είχε πιάσει μια λογοδιάρροια, μάνα μου και ποιος θα τον παλέψει!!! Μιλάμε δεν έβαλε γλώσσα μέσα!!

Εγώ προσπαθώ τώρα 6 μέρες να του κόψω το γεύμα των 3. Ε κάθε βράδυ ξυπνάει, τον γυρίζω πλευρό και ξανακοιμάται χωρίς να φάει αλλά ξυπνάει και μαζί με αυτόν και εγώ!!!Να δω πότε θα το κόψει!

Σε λίγο θα κατέβω κέντρο. Μας φέρανε ένα σετάκι δώρο 3-6 μηνών αλλά δεν μας κάνει. Καλημέρα να έχουμε!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!:D

ΠΟΠΟ εχει μια απιστευτη μέρα σημερα, τρελο ηλιο..θα ετοιμαστουμε να παμε για καφέ εννοειται!!!:D

Καλε μονο 1 φωτο βγαλατε??

Λοιπον κανονιστε ετσι, θα σας τσακίσω..δε θα μου μείνει εμένα το παιδί μου στο ράφι!Αντε!!!

Μαρίτα και Ελεάνα υπαρχουμε και μεις για τα αγόρια σας,αφου όλα τα άλλα τα καπαρώσανε ως φαίνεται!!!!!!

Η μικρη κοιμηθηκε στις 21,30,ξπυνησε στις 02,00 για 10 λεπτά να φάει και μετα στις 7..το θαύμα ηταν οτι την ξανάπεσε και σηκωθηκε προ ολίγου!!!!

Δε βλέπω να κλέινει μάτι μες την μέρα!!!!!!:D

Σχετικα με τον υγραντηρα δεν εχω ιδέα, γιατι εμεις εχουμε τόοοοση υγρασία εδω πέρα λόγω της θάλασσας που μάλλον αφυγραντήρα θέλουμε.

Επισης να σας πω, οτι ειστε ευσπροσδεκτες αν ποτε το αποφασισετε να επισκεφτήτε το νησι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια! τι κάνετε κοριτσόπουλα; εμείς καλούτσικα. ρε γμτ έχω λίγο πυρετό και φοβάμαι για τα μπεμπάκια. λέτε να έχω φέρει στο σπίτι καμία νέα γρίπη απ' το νηπιαγωγείο (που παρά τη γκρίνια μου συνεχίζω να πηγαίνω); ελπίζω όχι εξάλλου δεν είχαμε κανένα πιτσικίρικι άρρωστο. α στο καλό μας έχουν κατατρομάξε με τη γρίπη. το σκέφτομαι να κάνω το εμβόλιο, φοβάμαι πολύ για τα παιδιά. άλλα μήπως έχει κανένα νόημα να το κάνω μόνον εγώ όταν όλοι οι υπολοιποι που έρχονται σε επαφή με τα παιδιά δεν θα το κάνουν; εγώ αρρωσταίνω πολύ δύσκολα αλλά φέτος με έχει πιάσει φοβία. το έχει κάνει καμία από σας κορίτσια;

Ανστεφίνα εμείς εδώ να σας δώσουμε γαμπρό (ελπίζω να μην τσακωθούμε με την Ελεάνα) και καλό παιδί, και όμορφο παλικάρι και σπουδαγμένο (τα καημένα τα μπεμπινάκια μας!) ε και για το κάτιτις του θα φροντίσουμε και θα είμαστε και καλά πεθερικά να μην φοβάται η μπεμπίνα σου. αχ κοριτσάρα μου μην λες τίποτα για νησί γιατί φέτος την έχουμε στερηθεί τόσο πολύ που και τώρα αν μπορούσα να πάω θα έμπαινα μέσα να κάνω μπάνιο. Μέχρι και Δεκέμβριο έκανα μπάνιο πριν λίγα χρόνια και φέτος ούτε τον Ιούλιο.

υγραντήρα εμείς είχαμε βάλει μερικά βράδια που ήταν κρυωμένα τα μικρά μας για να αναπνέουν καλύτερα μας είπε η γιατρός. δεν κατάλαβα και καμία διαφορά να πω την αλήθεια αλλά για να το λέει αυτή κάτι θα ξέρει. μπορείς λέει να του βάλεις και κάποιο αιθέριο έλαιο που βοηθά στην αναπνοή.

α κοριτσάκια και χθες το βράδυ με έπιασε η προκοπή και απάντησα σε κάποιες από σας που είχαν στείλει μνμ στο φατσοβλίο. εγώ είμαι!!!


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Μαριτάκι,εσεις ειστε και δυο οποτε θα διαλέξουμε τον καλυτερο!!!!!!χαχαχα

Καλέ ποτε προλάβανε και σπουδάσανε τα διδυμάκια???!!!!!!

Α,εχει μεινει ελευθερο και το Λεοντάκι της Αννας31! Ενταξει κάτι γίνεται τωρα!!!!!!!!

Ευκαλυπτος....κάνει καλο αν θες να βαλεις μεσα σε ζεστο νερό και να το βάλεις πάνω στα καλοριφερ (αν αναβεις)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...