Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

Γεννησε η Goofymama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πω Πω Το έκανε πάλι το θαύμα του το ραμονιτσάκι μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας κοριτσάκια μου!! Πριν λίγο ηρθαμε σπίτι και έπαθα την πλάκα μου με τα μηνυματα σας!!! Έχω μείνει speechless!! Ραμονίτσα μου ευχαριστώ για την ανακοίνωση, με το καλό γλυκό μου κοριτσάκι να υποδεχθεις και εσύ τον μικρό σου πριγκηπα, και πάντα ευχάριστα νέα να ανακοινώνεις!!! Πάω να χαζέψω λίγο τον γιο μου που κοιμάται και θα τα πουμε αναλυτικά αργότερα !!! Και πάλι σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ !! Πολλές ευχές στις οικογένειές σας, στα παιδάκια, τους άντρες σας, εσάς και φυσικά στα μωράκια που έρχονται!!!

Link to comment
Share on other sites

Gkoyfitsa....Γκουφιτσα...

δεν εχω κινητο..κ θελω να σε παρω τηλ........ααααααααααααααα

εχω λυσσαξει..!!!!!!!!!σου λεωωωωωωωωωω

θελω να σε ακουσω!!!!!!!!

Τωρα μαρη βρηκες κ εσυ να τον βγαλεις???χαχα

δεν περιμενες 3 μερουλες να μου το φτιαξουν τουλαχιστον???χαχαχαχα

Τον χαζευεις ε?????

Ποποοοο τι τελειαααααααααα....αχ..θελω κ γω να τον χαζεψω.....προς το παρον χαζευω την κοιλια μου..που την κανει σαν ζελε..χαχα..:D

Αντε κοριτσακι μου....πηγατε κ σπιτακι σας..μια χαρουλα..να τον απολαμβανεις πολυ πολυ πολυ.....κ να μας τον φιλησεις στα μποτακια του?

Α....να σου πω? Ο αντρας σου πρεπει να τα εχει παιξει τελειως ε? να δεις πως τα εγραφε το φεισ....τρομερος !!!!!!!!!!

Εμ..με τετοια γυναικα κ γιο ειναι δυνατον να μην τρελλαθει ο ανθρωπος!!!!!?

Φτου σας αγαπες μου!!!!!!!!!!:D:D

ΝΑ ΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπάκι μου !! Κοριτσάκι μου!! Θα του φιλήσω και τα μπούτια ,και όλα !! Θα τον τρελάνω στα φιλιά!! Και εσύ να μου φιλήσεις τον ζυμαρούλη σου !!! Θα με ακούσεις βρε μην αγχωνεσαι !! τι 3 μερες πάνω τι 3 μερες κάτω! χαχα!!

Θα σου τα πω όλα και με λεπτομέριες για να δεις τι σε περιμένει !!!Οχι απλος ανεπαναλληπτος ο έρωτας , κατι μεταξυ "ονειρο ζω και μην με ξυπνατε τωρα" και "χωρις νερό μπορώ χωρις εσένα όχι!!" ,ετσι για να σου το εξηγησω με τραγουδακια!!!

Όσο για τον έρωτα μου τον μεγάλο ,εκτος του οτι του τα έχω μαζεμένα που με διεσυρε στο facebook, έχει χάσει τα αυγα και τα πασχάλια!!! Που τον χάνεις που τον βρίσκεις με την φωτογραφικη πανω απο το μωρό!!! Του λέω θα γινει μοντέλο στο τέλος , θα συνηθισει την καμερα και δεν θα θελει να κανει κατι αλλο στην ζωη του!! χαχαχαα Ασε που είναι συνέχεια Έλεν το μωρό κανει έτσι το μωρό κανει αλλιώς !!! Εχει πολύ γελιο σου λεω!!! Πωπωωω λογοδιαρροια ! Ας με σταματησει καποια χαχαχα!!! έχω και αλλα να σας πω πολλα και κυριως για τις 9 ώρες που άλλαξαν την ζωή μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οντως μοναδικη εμπειρία !! Αλλα δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατι μπορει να φρικαρετε και δεν το θελω!!! οτι ομως και να περνας στην γεννα τα ξεχνας στο δευτερολεπτο !!!

Goofy-Mom καλημέρα

Αν και δεν γνωριζόμαστε καθόλου μιλάμε για πρώτη φορά (εγώ ειαμι απο το καφέ του Απριλίου 2010) τυχαια ειδα τον τίτλο οτι Γεννησε η Goofy-Mom -μου έκανε εντυπωση ο τίτλος και μπήκα να δω λεπτομέρειες

Καταρχήν ευχομαι απο την καρδιά μου οτι πιο όμορφο οτι πιο γλυκο και αισιοδοξο να συνοδευει το παιδάκι σου σε όλη του τη ζωούλα. Και εσύ με τον άντρα σου- το παιδάκι αυτο να σας ενώσει ακομη περισσότερο

Εισαι πολύ ενθουσιασμένη και χαρουμενη . Ειανι οι πρ΄βτες ώρες κι ήδη έχειςαλλάξει η ζωή σου . Ειναι εντυπωσιακο και για μα που δεν το έχουμε ζησει ακόμη περίεργο. Τοανμένουμε με χαρα και μεγάλη προσδοκία να νιώσουμε αυτα τα συναισθήματα.

Κάπου ανέφερες όμως οι μπορει και να φρικάρουμε απο τις λεπτομέρειες του τοκετου!!! Αχ μη μας το λές αυτο γιατι τρομοκρατούματε:( . Πέσ μας σε παρακαλώ κάτι αισιδοξο για να πάρουμε κουράγιο και να το αντιμετωπίσουε κι εμεις!!!

Σε φιλώ και πάλι οι ευχες μου να σας συνοδευουν!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να γραψω!!!δεν εχω ιδεα τι να πω.μιλουσαμε ωρες ολοκληρες για το πως θα ειναι αυτο το μωρο με το ελενακι.δεν περιμενα με τιποτα να συγκινηθω τοσο πολυ οταν τον πρωτοειδα.λες και γεννησε η αδερφη μου ενα πραγμα.οτι θα ηταν κουκλος το περιμενα γιατι η φιλεναδα μου ακομα και με κοκκινη μυτη ειναι μια θεα.ενταξει ενταξει βαγγελη ο γιος σου ειναι καρμπον ο μπαμπας του.ομως για μενα ειναι το μωρο που μας αγχωσε πολυ αρχες οκτωβρη και τωρα τσουπ βγηκε οταν εγω ελειπα!!!!!!!ηρθα που λες ελενακι μου σε ιντερνετ καφε γιατι δεν μπορω να περιμενω μεχρι την κυριακη που θα γυρισω σπιτι να τον δω.να σας ζησει λοιπον να ειναι πανω απο ολα γερος.δεν ξερω τι αλλο να γραψω θα βαλω τα κλαματα και θα γινω ρομπα μεσα στο μαγαζι.θα τα πουμε οταν θα επιστρεψω σπιτι μου.φιλακια πολλα στον κωνσταντινο και αντε δωσε κι ενα στον αντρα σου ετσι γιατι αξιζει συγχαρητηρια με τον παιδαρο που βοηθησε να γινει.πω πω πολλα εγραψα!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τις ευχές σας!!! βασ32 και ELISAVET με το καλό τα μωράκια σας!!! Με ένα πόνο κυριολεκτικά!!! ΧΑΧΑΧΑ

Αλλα πανω απο όλα ευχαριστώ την φιλεναδούλα μου την Φωτεινούλα μου , που καταφερε για μια ακομα φορα να με συγκινησει !!! Αγαπάκι μου δεν έχω λόγια για σένα πραγματικά!! Μου έλειψες πολύ οταν γυρισα απο το νοσοκομειο και δεν είχες γυρίσει ακόμα !!! εγω κλαίω δεν είμαι σε μαγαζι για να γινω ρόμπα σαν και εσένα !!χαχαχαχα

όσο για την κοκκινη μου μυτη ειναι σημα κατατεθεν νομίζω !! Αλλα τωρα πάει χαθηκε !! Στον Βαγγελάκη τα έδωσα τα φιλιά σου και του είπα οτι είπες οτι του μοιάζει ο γιος Tου και μου λέει πες της οτι θα της στειλω λουλουδια!!!!! χαχαχα

Έχουμε περάσει πολλές ομορφες στιγμες μαζιιι, ατελείωτα βραδυα συζητωντας για τα πάντα και το ξέρεις οτι τα αισθήματα είναι αμοιβαία μωρο μου χαχαχαχα!!! Σε περιμένω πως και πως να γυρισεις !! Σε αγαπώ πολύ πολύ ρε ψιλήη!! Να μου φιλησεις τον Αναστασάκο και τον Γιωργάκο σου !! Μα το μεγαλύτερο φιλι το στέλνω σε εσένα γιατι απλα το αξίζεις και το έχεις κερδίσει με το σπαθί σου

χαχαχαχαχα

ΣΕ ΠΕΡΙΜΈΝΩ BUDDY !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...