Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι μου κάνετε?

Μήπως γνωρίζει καμιά σας αν το γάλα guigoz 2 πωλείται σε σούπερμάρκετ όπως Μαρινόπουλος χαλκιαδάκης carrefour ή σε κανένα άλλο?

Αχ πείτε μου αν γνωρίζετε!!!! Ευχαριστώ!!!!


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επειδή τον θηλάζω ακόμα ο γιατρός μας πρότεινε το συγκεκριμένο μιας και μοιάζει στο μητρικό (έχει και χαμηλή ωσμοτικότητα)

Πάντως σ'ευχαριστώ κοπελιά για την απάντησή σου!!!! :):)


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Μανούλες και υποψήφιες Μανούλες!

Είμαι σχετικά καινούρια στο Ηράκλειο μιας και προέρχομαι από την Αθήνα. Έχω μια κόρη 8,5 μηνών και θα με ενδιέφερε να μάθω αν κανονίζετε συναντήσεις.

και εγω κουκλα απο Αθηνα ειμαι μενω ομως εδω 6 χρονια τωρα οποτε ειμαι πληρως κατατοπισμενη για σχεδον ολα τα θεματα!!

αν θες στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρίτσα μου κάνει υπερήχους η ίδια? Και αν ναι που? Στο ιατρείο της ή κάπου αλλού?

καλημέρα κοπέλα μου... υπέρηχους κάνει σε κάθε εξέταση στο ιατρείο της... σου λέω η γυναίκα είναι πάρα πολύ καλή...


line_line_typew5_beg_d_typew3_time_1223697600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

dev186pfs__.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!καινουρια κ γω στο καφε κ νεα μαμα!εχω ενα αγγελουδι 5 μηνων που το λατρευω....χαιρομαι που λυνω πολλες αποριες εδω η που μπορει να βοηθησω σε κατι που ξερω.μενω κρητη τα τελευταια 5 χρονια κ θα μεινω για παντα....καλες γιορτες να εχουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...