Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mpiskotaki κι εγώ το εψαξα πολυ για βίντεο και φωτογραφιες. Τελικά βρήκα με 800? αλμπουμ με 110 κανονικες φωτογραφίες,10 ψηφιακές, 3 DVD και δώρο οι προσκλήσεις και 1 μεγάλη φωτογραφία του μωρού. Καλή δουλειά και νομίζω οτι είναι και πολύ καλή η τιμή σε σχέση με κάτι άλλες.

Παρεπιπτόντως κορίτσια ξέρετε που μπορώ να βρώ φτηνό γλυκό κερ

άσι?

Mηπως θα μπορουσες να μου πεις το ονομα του φωτογραφιου μια κι εγω βρισκομαι σε φαση αναζητησης οσον αφορα το θεμα βαφτηση?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

γεια σας ειμαι νεα στην παρεα !

χρονια πολλα!γενναω 8 μαιου!υπαρχει αλλη κοπελα που να γενναει κοντα σε αυτη την ημερομηνια?θα γεννησω στο μητερα και ηθελα πληροφοριες για το μαιευτηριο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΑ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!

Κορίτσια λέμε να κλείσουμε στον Ιππικό όμιλο για την βάφτιση, έχετε κάποια άποψη για τον χώρο?[/quote

ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΤΟΝ ΙΠΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΑ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!
Κορίτσια λέμε να κλείσουμε στον Ιππικό όμιλο για την βάφτιση, έχετε κάποια άποψη για τον χώρο?[/quote

ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΤΟΝ ΙΠΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.

Α σε ευχαριστώ πολύ. Να σου ζήσει.

Στολισμό έκανες? Αν ναι που?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

korina hah sorry που άργησα να σου απαντήσω αλλά είχα τη βάφτιση του μπέμπη προχθές και έτρεχα πανικόβλητη. Λοιπόν ο φωτογράφος λέγεται Χαλκιαδάκης Νίκος και έχει κατάστημα στην πλατεία Σινάνη. Αν σ'ενδιαφέρει ακόμα πες μου να σου πω το τηλέφωνό του. Αν πάλι μπορείς να περιμένεις πιστεύω ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχω το βίντεο και τις φωτογραφίες για να δω και το αποτέλεσμα ούτως ώστε να σε πληροφορήσω καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α σε ευχαριστώ πολύ. Να σου ζήσει.

Στολισμό έκανες? Αν ναι που?

Σ'ευχαριστω πολυ,με το καλο να βαφτισεις και το μικρο σου.

Τον στολισμο τον εκανα στην βενερη.δεν ξερω αν τα καταφερω αλλα αν

θελεις μπορω να προσπαθησω να σου στειλω φωτω του χωρου.


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α σε ευχαριστώ πολύ. Να σου ζήσει.

Στολισμό έκανες? Αν ναι που?

Σ'ευχαριστω πολυ,με το καλο να βαφτισεις και το μικρο σου.

Τον στολισμο τον εκανα στην βενερη.δεν ξερω αν τα καταφερω αλλα αν

θελεις μπορω να προσπαθησω να σου στειλω φωτω του χωρου.

Θα το ήθελα αν μπορείς. Πήγα στην Βενέρη και είδα για στολισμούς αλλά σκεφτόμουν μήπως έκανα κάτι μόνη μου. Μπομπονιέρες πήρες από εκεί?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια!τι κανετε?

κι εγω θα βαφτισω την μικρη μου τον σεπτεμβρη στον αραμπα.ο ιππικος ομιλος δεν ειναι λιγο ακριβουτσικος?η βενερη εχει πολυ ωραια πραγματα,αλλα χανεσαι,ετσι οπως τα εχουν τοποθετημενα,ενας χαμος.κι εγω μονη μου λεω να τα φτιαξω ολα,αλλα δεν εχω ψαξει καθολου,λεω σιγα-σιγα ν'αρχισω να κοιταω στα μαγαζια για να παιρνω ιδεες.

με το καλο να βαφτισουμε τα ζουζουνια μας!

αγαπη,κι εγω στο μητερα γεννησα,κι ειμαι πολυ ευχαριστημενη.οτι απορια εχεις,εδω ειμαι.με το καλο να γεννησεις,και μ'εναν πονο!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

elenada μου κι εγώ θα τον βαφτίσω τον Σεπτέμβρη στο Δεσποτικό!

Πήγα κι εγώ στην Βενέρη αλλά γίνεται ένας ψιλοχαμός όπως λες και μπερδεύεσαι....κι εγώ θέλω να τις φτιάξω αλλά πρώτα θα κάνω έρευνα αγοράς γιατί αν είναι να μου βγουν ακριβότερες καλύτερα να τις πάρω έτοιμες....

Άσε που θα κάνω διαφορετικές για άντρες και γυναίκες και άλλες στα παιδάκια....ουφ αγχώθηκα τώρα....


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

elenada μου κι εγώ θα τον βαφτίσω τον Σεπτέμβρη στο Δεσποτικό!

Πήγα κι εγώ στην Βενέρη αλλά γίνεται ένας ψιλοχαμός όπως λες και μπερδεύεσαι....κι εγώ θέλω να τις φτιάξω αλλά πρώτα θα κάνω έρευνα αγοράς γιατί αν είναι να μου βγουν ακριβότερες καλύτερα να τις πάρω έτοιμες....

Άσε που θα κάνω διαφορετικές για άντρες και γυναίκες και άλλες στα παιδάκια....ουφ αγχώθηκα τώρα....

γεια σου και παλι κυριακη.τα εχουμε ξαναπει και στο θεμα βαφτιση.

σε καταλαβαινω απολυτα,κι εγω τα ιδια σκεφτομαι,να τις φτιαξω,αλλα τι να φτιαξω και ξεχωριστες ή οχι.αν κι εγω σκεφτομαι να κανω μια απλη για ολους τους μεγαλους,και μια καλη για τα παιδακια,τα οποια ειναι και πολλα,γυρω στα 40.θελω να φτιαξω και βιβλιο ευχων,και να κανω και στολισμο κεντρου.αυτο θα το κανω σιγουρα εγω.εσυ εχεις αγορακι,ε?

τα βατραχακια μ'αρεσουν πολυ κι εχει και βατραχινες για τα παιδακια-κοριτσακια.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...