Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalispera mamades apo kriti , thelo tin woitia sas ..... opia kopela ehei gienisei sto benizelio i panepistimiako pepagni omos me episkliridio thelo pliroforijes kai onoma jiatru . ehume akusei oti den kanune sta dimosia episkliridio alla elpizo mipos ehi alaksei kati . ewharisto

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mariaefi kalispera , den ine jia mena .... mia fili mu emine eggios kai ehei jiatro to KSILURI pu ine kai aftos sto ASKLIPIJO alla epidi den ine poli kala ta ikonomika tus skieftete dimosio nosokomeio mono pu den gnorizume an kanune episkliridio

Link to comment
Share on other sites

mariaefi kalispera , den ine jia mena .... mia fili mu emine eggios kai ehei jiatro to KSILURI pu ine kai aftos sto ASKLIPIJO alla epidi den ine poli kala ta ikonomika tus skieftete dimosio nosokomeio mono pu den gnorizume an kanune episkliridio

πρεπει να αναλογιστει πολλα πριν αποφασισει και οχι μονο το οικονομικο.......καταρχην πρεπει να βρει γιατρο!!και μαλιστα καλο!

επισκληριδιο δεν ξερω αν κανουν στα δημοσια αλλα νομιζω ειναι και θεμα γιατρου!

εγω τον γιατρο μου δεν τον αλλαζω (και πιστεψε με και εμενα τα οικονομικα μου δεν ειναι καλα) και οπου παει θα τον ακολουθησω ειτε αυτο ειναι ιδιωτικο ειτε δημοσιο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mariaefi simfono apolita oti prepi na wri ena kalo jiatro , pandos afton pu ehei tora tis ehei kanei tragika lathi kai kopela emine eggios horis na to katalawi pote kai pos , alla to ashimo ine oti pire 2 kutia ishiris antiwiosis jia stafilokoko kai ehei kanei kai mia aktynografija toraka eno o jitros elegie oti den prokiete na minei eggios afto to diastima ..... kai omos an theli theos ...

Link to comment
Share on other sites

mariaefi simfono apolita oti prepi na wri ena kalo jiatro , pandos afton pu ehei tora tis ehei kanei tragika lathi kai kopela emine eggios horis na to katalawi pote kai pos , alla to ashimo ine oti pire 2 kutia ishiris antiwiosis jia stafilokoko kai ehei kanei kai mia aktynografija toraka eno o jitros elegie oti den prokiete na minei eggios afto to diastima ..... kai omos an theli theos ...

ξερω για αυτον το γιατρο οτι δεν θυματε τις πελατισσες του και γενικα οτι δεν δινει πολυ σημασια τι να πω.......παντως αν εχει κανει ακτινογραφια ενω ειναι εγκυος δεν ειναι καλα τα πραγματα!

ποσο μηνων ειναι?

Link to comment
Share on other sites

8 ewdomadon .... kai sto kutaki me antywiosi stis parenergies grafei oti se periptosi eggimosis iparhei periptosi teratogienisis .... katalawenis to aghos tis

Link to comment
Share on other sites

8 ewdomadon .... kai sto kutaki me antywiosi stis parenergies grafei oti se periptosi eggimosis iparhei periptosi teratogienisis .... katalawenis to aghos tis

νομιζω οτι πρεπει να συμβουλευτει και εναν ακομη γιατρο και φυσικα να κανει εξετασεις!!

8 εβδ και ποτε το καταλαβε?????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ξέρει καμιά σας αποθήκη με είδη βάφτισης στο Ηράκλειο????????

Γεία σου!

δεν είμαι από Ηράκλειο αλλά στο γάμο μου έψαξα πολύ για διάφορα περι είδη στολισμού και μπομπονιέρας στο Ηράκλειο και βρήκα μία αποθήκη χωμένη στα στενάκι πίσω από το στάδιο στην Χανιώπορτα!!

Δυστυχώς δεν θυμάμαι την οδό:(

αλλά περιγραφηκά θα σου πώ ότι κατευθυνόμενη από το κομμένο μπεντένι προς την χανιώπορτα πριν φτάσεις στο φανάρι που στα δεξιά σου είναι το γύπεδο, υπάρχει μία "πλατεϊτσα" εκεί στο αριστερό σου χέρι είναι ένα στενάκι που αν το πάρεις σε βγάζει στην Ριζινίας ρώτα στο καφενείο που είναι εκεί, ξέρουν και εμένα αυτοί με κατευθυναν.

Συγνώμη αν δεν σε κατατόπησα......:( Προσπάθησα όμως;)

Κάνε προσπάθεια να το βρείς αξίζει τον κόπο.......:)


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρει καμιά σας αποθήκη με είδη βάφτισης στο Ηράκλειο????????

Εισαι πολύ τυχερή θυμήκα το όνομα http://www.vres.gr/companymap.php?company_id=188254

Μπές στο παραπάνω site;)


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Στην συγκεκριμένη αποθήκη έχω πάει αλλά μου είπαν και για κάποια άλλη στο Ατσαλένιο.

Αν βρείς πληροφορίες γράψε τις σε παρακαλώ γιατί θα με ενδιέφερε και εμένα!!!!:):):)

Ευχαριστώ :wink:


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...