Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σου mpiskotaki εμενα μου πηγαν ολα μαζι 800ευρω αλλα με κανονικο αλμπουμ οχι ψηφιακο κ πολυ καλη δουλεια

Εμενα 700 αλλα φιλος..γνωστος κτλ χωρις αλμπουμ...

Ρωτησα και σε φωτογραφεια γνωστα του Ηρακλειου...1000+ ευρω με ψηφιακο.

Τελικα θα μας βρει ο κουμπαρος μου που ειναι φωτογραφος, καποιον τεχνικο και θα του στειλει τα αρχεια..για το ψηφιακο.

Πολλα λεφτα ρε κοριτσια...σε άλλα μέρη (της Ελλαδας) ειναι πολυ πιο φτηνα..

Α, το Δεσποτικο...το ειδα κι εγω

Δεν ειναι λιγο dark για βαπτιση ρε παιδια?? Μου θυμιζει μνημοσυνο το ολο σκηνικο...σορρυ δηλαδη αλλα για τη βαπτιση θες λιγο εως πολυ φως...αυτοι το εχουν κανει πολυ βαρυ το θεμα!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!!!!! Θα ήθελα να ρωτήσω συντοπίτισσες αν γνωρίζει καμία κοπέλα που μπορώ να προμηθευτώ προσκλήσεις για την έκθεση που θα γίνει από 5-3-10 μέχρι 8-3-10 στις Γούβες και αφορά ΓΑΜΟΣ-ΒΑΠΤΙΣΗ και DECO HOME!!

Ευχαριστώωω!!!


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! Θα ήθελα να ρωτήσω συντοπίτισσες αν γνωρίζει καμία κοπέλα που μπορώ να προμηθευτώ προσκλήσεις για την έκθεση που θα γίνει από 5-3-10 μέχρι 8-3-10 στις Γούβες και αφορά ΓΑΜΟΣ-ΒΑΠΤΙΣΗ και DECO HOME!!

Ευχαριστώωω!!!

αν εχεις ηδη κλεισει φωτογραφο ή μπουμπουνιερες μπορεις να ζητησεις απο αυτα τα μαγαζια εχουν παρα πολλες!

αν πάλι οχι απλα πηγαινε σε ενα τετοιο μαγαζι να ρωτησεις και καλα και ρωτα τους μηπως εχετε προσκλησεις για την εκθεση για να ερθει και ο συζυγος να δει που μπορει μονο Κυριακη??

κριμα ειναι να δωσεις 6 ευρω το ατομο!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω κλείσει τίποτα ακόμα....θα βαφτίσουμε τον μπουμπούκο μας τον Σεπτέμβρη...Και είμαι από Αρχάνες για να πεις ότι είναι εύκολο να πάω να δω μαγαζιά....κρίμα.... :(:(:( αν ήξερα τουλάχιστον ένα μαγαζί συγκεκριμένο θα έστελνα κάποιον να έπαιρνε.....


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς δεν έχω κλείσει τίποτα ακόμα....θα βαφτίσουμε τον μπουμπούκο μας τον Σεπτέμβρη...Και είμαι από Αρχάνες για να πεις ότι είναι εύκολο να πάω να δω μαγαζιά....κρίμα.... :(:(:( αν ήξερα τουλάχιστον ένα μαγαζί συγκεκριμένο θα έστελνα κάποιον να έπαιρνε.....

να σου πω πηγαινε στην λ.κνωσου στο photo profile ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΓΙΑΝΝΑ και ζητα θα σου δωσει σιγουρα!!

Link to comment
Share on other sites

Λες να έχει ???? Αχ θα στείλω την πεθερά μου που μένει εκεί κοντά να πάει να δει....όντως είναι κρίμα να πληρώσουμε είσοδο.... Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

mpiskotaki κι εγώ το εψαξα πολυ για βίντεο και φωτογραφιες. Τελικά βρήκα με 800? αλμπουμ με 110 κανονικες φωτογραφίες,10 ψηφιακές, 3 DVD και δώρο οι προσκλήσεις και 1 μεγάλη φωτογραφία του μωρού. Καλή δουλειά και νομίζω οτι είναι και πολύ καλή η τιμή σε σχέση με κάτι άλλες.

Παρεπιπτόντως κορίτσια ξέρετε που μπορώ να βρώ φτηνό γλυκό κεράσι?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κορίτσια γειά σας! Μήπως γνωρίζει καμία από εσάς πότε ανοίγει ο ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ στην Κνωσσού??? Ευχαριστώ!!!!!

κυριακουλα δεν ξερω να σου πω ποτε θα ανοιξει προχτες περασα και καθαριζανε και ενα τεραστιο φορτηγο κατεβαζε πραγματα.Πιστευω οτι θα ανοιξει πριν το Πασχα.Απλα να ξερεις οτι ειναι πολυ πιο ακριβο απο τα αλλα σουπερ μαρκετ και οτι εχει μεσα πραγματικα και του πουλιου το γαλα! οταν εμενα Αθηνα ηταν κοντα στο σπιτι μας στην Γλυφαδα και πηγαιναμε και για βολτα ηταν το μοναδικο σουπερ μαρκετ με κυλιομενες σκαλες μεσα ,συντριβανια,παραδοσιακο καφενειο και ενα σωρο αλλα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι μου!!!! Δεν ξέρω αν είναι ακριβό απλά έχει τις πάνες babylino που παίρνω μέχρι 20-3 10 ευρώ!!!!!!!!

Γι'αυτό ρωτάω αν ανοίξει να πάω ντουγρού!!!!!χιχιχιχι


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι μου!!!! Δεν ξέρω αν είναι ακριβό απλά έχει τις πάνες babylino που παίρνω μέχρι 20-3 10 ευρώ!!!!!!!!

Γι'αυτό ρωτάω αν ανοίξει να πάω ντουγρού!!!!!χιχιχιχι

[email protected] <[email protected]> αυτο ειναι το μαιλ του υπευθυνου για τα νεα καταστηματα αν θες στειλε του ενα και ρωτησε τον Κυριακη μου!!!!!!!!φιλακια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου καλημέρα και σ'ευχαριστώ που μου έγραψες το mail του υπεύθυνου!

Του έστειλα χτες το πρωί αλλά μέχρι και τώρα τίποτα...... :( :(

γκρρρ!!!

αντε να δουμε αν θα σου απαντησει!

μακαρι να ανοιξει συντομα να παρεις τις πανες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...