Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Ψάχνω οικονομικες γυαλες διακοσμησης, πουγγια, κορδέλες, runner και όλα αυτά τα σχετικά της βάφτισης στο Ηράκλειο. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? Αξίζει περισσότερο να τα αγορασω απο δω ή να τα παραγγείλω μέσω Internet? Σε μαγαζιά που αναλαμβάνουν το στολισμό μου ζητάνε πανάκριβα.Ακόμα και τα γλυκά που ρώτησα μου είπαν 1,40 το ένα. Τι έγινε ρε κορίτσια? Εμείς θα την πληρωσουμε την οικονομική κρίση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ψάχνω οικονομικες γυαλες διακοσμησης, πουγγια, κορδέλες, runner και όλα αυτά τα σχετικά της βάφτισης στο Ηράκλειο. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? Αξίζει περισσότερο να τα αγορασω απο δω ή να τα παραγγείλω μέσω Internet? Σε μαγαζιά που αναλαμβάνουν το στολισμό μου ζητάνε πανάκριβα.Ακόμα και τα γλυκά που ρώτησα μου είπαν 1,40 το ένα. Τι έγινε ρε κορίτσια? Εμείς θα την πληρωσουμε την οικονομική κρίση?

καλησπέρα εχεις πάει στον Κακεπάκη??ειναι προς το Jumbo.......

εχει καλες τιμες..........

ψαξε ομως και ιντερνετ μπορει να βρεις κατι καλο!

τραπέζι θα κανεις?εγω στην κορη μου εκανα και γλυκα δεν εδωσα στην εκκλησια αλλα στο τραπεζι με το που ηρθαν οι καλεσμενοι τους περιμεναν παγωτινια!

οικονομικη λυση και δροσιστικη!!

επίσης μπορεις να φτιαξεις και πραγματακια μονη σου αν εχεις χρονο......εγω ειχα φτιαξει απο χαρτι κανσον καραβακια με το ονομα της και τα ειχα βαλει πανω στα τραπέζια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαριαέφη. Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Νόμιζα οτι ο Καχεπάκης είναι πίσω από τον Άγιο Μηνά .Εχει μεταφερθεί? Θα πάω κι εκεί. Όσον αφορά στο INTERNET ψάχνω αλλά δεν έχω βρει κάτι που να είναι τόσο οικονομικό. Συνήθως έχουν κάποια πράγματα οικονομικά και τα υπολοιπα σε κανονικά πλαίσια. Αν υπολογίσεις όμως και τα έξοδα αποστολής σου έρχεται πιο ακριβά.Μέχρι τώρα ο Βεκράκης μου φαίνεται πιο οικονομικός αλλά δεν έχει πουγγιά γάζας που θέλω. Επίσης το Τζάμπο έχει τα πιο φτηνά γυαλικά αλλά και πάλι ψάχνω για οικονομικότερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Μαριαέφη. Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Νόμιζα οτι ο Καχεπάκης είναι πίσω από τον Άγιο Μηνά .Εχει μεταφερθεί? Θα πάω κι εκεί. Όσον αφορά στο INTERNET ψάχνω αλλά δεν έχω βρει κάτι που να είναι τόσο οικονομικό. Συνήθως έχουν κάποια πράγματα οικονομικά και τα υπολοιπα σε κανονικά πλαίσια. Αν υπολογίσεις όμως και τα έξοδα αποστολής σου έρχεται πιο ακριβά.Μέχρι τώρα ο Βεκράκης μου φαίνεται πιο οικονομικός αλλά δεν έχει πουγγιά γάζας που θέλω. Επίσης το Τζάμπο έχει τα πιο φτηνά γυαλικά αλλά και πάλι ψάχνω για οικονομικότερα.

ο Κακεπάκης ειναι πισω απο τα Jumbo μια ξαδελφη μου πηρε απο εκει για τον γαμο της.........

δες μεσω ebay.........δεν το εχω ψαξει απο εκει αλλα ο αντρας μου λεει οτι εχει πολλα ειδη σε μιση τιμη απο οτι στα μαγαζια........

αα θυμηθηκα και εναν που ειναι πισω απο το Interclinic!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτον που ειναι πίσω από το Interclinic τον έψαξα αλλά δεν τον βρηκα. Μου τον είπαν κι άλλοι. Ρώτησα όμως εκεί και δεν τον ξέρουν. Μήπως θυμάσαι πως τον λένε?

ειναι ακριβως στο στενο απο πισω απο το interclinic και αμεσως δεξια σε αδεξιοδο!!

δεν θυμαμαι πως λεγετε ρε γμτ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Την προηγουμενη εβδομαδα πηγα σαν καλεσμενη.Εμεινα κατενθουσιασμενη!

Νομιζω χωραει γυρω στα 200 ατομα.Τα φαγητα ηταν νοστιμοτατα,το σερβις αψογο και γενικα η ατμοσφαιρα υπεροχη!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Εσεις που εχετε βαφτισει ηδη τι τιμες σας ειπαν για φωτογραφηση βιντεο μαζι με ψηφιακο αλμπουμ...γαιτι ακουσα τρελες τιμες!!

γεια σου mpiskotaki εμενα μου πηγαν ολα μαζι 800ευρω αλλα με κανονικο αλμπουμ οχι ψηφιακο κ πολυ καλη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη εβδομαδα πηγα σαν καλεσμενη.Εμεινα κατενθουσιασμενη!

Νομιζω χωραει γυρω στα 200 ατομα.Τα φαγητα ηταν νοστιμοτατα,το σερβις αψογο και γενικα η ατμοσφαιρα υπεροχη!

Κλείσαμε τελικά Κορινάκι μου για τις 26 Σεπτέμβρη το μεσημέρι!!!!

Να ρωτήσω βρε συντοπίτισσες....έχει καμία πάρει το "ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ" του Ιανουαρίου????


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...