Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΣΕΡΡΑΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ??


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλημέρα και απο εμένα!!!!

Εγω γεννηθηκα Αθηνα και μεγαλωσα Αθηνα αλλα η καταγωγη μου ειναι απο Σερρες.

Τα παιδικα και εφηβικα μου χρονια ειναι γεματα αναμνησεις απο τις Σερρες αφου πηγαιναμε συνεχεια!!!!!!

Ειμαι απο χωριο εξω απο τις Σερρες,στο δρομο προς Δραμα....Εμμανουηλ Παπας λεγεται!!!!Εσεις μεσα απο Σερρες????


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω εζησα στο Σκουταρι, λιγο εξω από Σερρες, και μεσα στην πολη την τελευταια χρονια που ειμασταν εκει. Αλλα εχουμε παρα πολλους φιλους και οι επαφες μας ειναι πολυ δυνατες, ακομη και μετα απο τοσα χρονια.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ ευχαριστω ΤΑRA.Ναι πηγαιναμε για το 2ο για να εχουν μικρη διαφορα ηλικιας και προεκυψαν δυο!!!Το γελιο ειναι πως δεν ηξερα οτι εχω κληρονομικοτητα και το εμαθα αφου γυρισα απ τον ιατρο και τον πρωτο υπερηχο!!!!!

Τωρα ελπιζουμε να πανε ολα καλα γιατι ειναι δυσκολα τα διδυμα!!!!

Κι εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν εχω....δουλευουν και η μαμα μου και η πεθερα μου...

Ευελπιστω να παρουν στο σταθμο τον Τασο απο Σεπτεμβρη να ειμαι με τα διδυμα....

Και μετα απο ενα χρονο αφου γεννηθουν θα παω κι εγω για δουλεια!!!!!

Αστα....απο τωρα σκεφτομαι πως θα πηγαινω για τα εμβολια τους,στο σουπερ-μαρκετ....θα την βρουμε ομως την ακρη μας!!!!

Σκεφτομαι για αρχη να εχω μια κοπελα στο σπιτι μαζι μου να με βοηθαει....θα δειξει...ας ερθουν με το καλο και θα τη βρουμε την ακρη μας!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Καλημέρα και απο εμένα!!!!

Εγω γεννηθηκα Αθηνα και μεγαλωσα Αθηνα αλλα η καταγωγη μου ειναι απο Σερρες.

Τα παιδικα και εφηβικα μου χρονια ειναι γεματα αναμνησεις απο τις Σερρες αφου πηγαιναμε συνεχεια!!!!!!

Ειμαι απο χωριο εξω απο τις Σερρες,στο δρομο προς Δραμα....Εμμανουηλ Παπας λεγεται!!!!Εσεις μεσα απο Σερρες????

σερραια εισαι γιωτουλα?????

εγω σπουδαζα εκει και εξακολουθω εδω που τα λεμε ημουν εκει 5 χρονια...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια.Και εγω απο τα Σερρας ειμαι,μονο που εχω φυγει απο κει 11 χρονια τωρα αλλα βεβαια παω παρα πολυ συχνα .Εδω και 3 μηνες ειμαστε Χαλκιδα.Ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος.Και αυτος Σερρεος.Μου λυπει πολυ η Σερρες αλλα τι να κανω.Λοιπον υπαρχει καποια στην παρεα που ειναι Χαλκιδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...