Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΤΕΦΘΑΣΑΝ ΤΑ ΝΤΕΣΑΚΙΑ!!!


Recommended Posts

Ντεσάκι μου κάποτε σκεφτόμασταν να ανοιξουμε μαζί "πρακτορείο γκαντεμιάς"....Εντούτοις από σήμερα ανοίγεις πρακτορείο χαράς!:D Πώς αλλάζουνε τα πράγματα ε; Τώρα είσαι μανούλα και μετά από ένα μακρύύύύ δρόμο και δύσκολο έχεις τα μωράκια σου κοντά σου...

Να'στε πάντα καλά και με υγεία...Δίπλα σας να είναι η Παναγίτσα όπως ήτανε από την αρχή....

Να σας ζήσουνε!!!

girl_boy_twins_card-p137705920022129741z85p0_400.jpg


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

twinsDM1806_468x323.jpg

NΤΕΣΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΉΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΆΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ !!

ΚΑΙ ΌΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΈΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΨΕΙ ΜΑΥΡΑ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΔΑΚΡΙΖΩ !!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήμασταν από την αρχή μαζί.. κάποιες προσπάθειες αρνητικές και για τις δυο μας συνέπεσαν.. Μετά πήρες κεφάλι με τη θετική σου χοριακή και τώρα με ξεπερνάς κατά πολύ με τα δυο θαυματάκια που ήρθαν στην αγκαλιά σου...

Χαίρομαι με τη χαρά σου και εύχομαι η ζωή σου να είναι πάντα γεμάτη αγάπη, ευτυχία και χαρά...

Σ' αγαπώ πολύ και θα είμαι εδώ για ότι χρειαστείτε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντεσουλινι μου,να τα χαίρεσαι κουκλίτσα μου τα όμορφα ζουζουνια σου.Να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα.Και εσύ με τον αντρουλη σου να τα καμαρωσετε,όπως θελετε.

Σε φαντάζομαι αυτή την ωρα,θα έχεις ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.Από αυτή τη στιγμή είσαι και επίσημα ΜΑΝΟΥΛΑ.Κοίτα να το συνειδητοποιήσεις κουκλίτσα μου γιατί όλα τα δύσκολα που πέρασες έχουν μείνει πίσω και από σήμερα θα έχεις να ζεις μόνο χαρές με την όμορφη οικογένειά σου.

Εγώ και ο μπεμπακος μου σας στέλνουμε από ένα μεγάλο φιλί και στους τρεις σας.Ντεσακο και σε σένα,μην μείνεις παραπονεμενος.Να είστε πάντα,έτσι ευτυχισμένοι και αγαπημένοι στην νέα σας ζωή ,ως οικογένεια πια.....


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ντεσάκι μου, σας εύχομαι να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας και από δω και πέρα μόνο ΧΑΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Παρ'όλο που δε γνωριζόμαστε καλά η συγκίνησή μου είναι μεγάλη!!!!!!!!!!

Αναμένουμε φωτό και νέα σας!!!!!!!!!!!!!;);););););)

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΑ ΝΤΕΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι μου το ομορφο ταξιδι της εγκυμοσυνης εφτασε στο τελος.....απο σημερα ξεκιναν τα καλυτερα ομως.....το πανεμορφο ταξιδι της μητροτητας !!!! Να ειναι γερα , δυνατα και καλοτυχα τα μικρα ντεσακια μας και εσυ κοριτσακι μου με τον Ντεσακο σου να ειστε καλα να μεγαλωσετε τα καμαρια σας !!!! ευχομαι γρηγορη αναρρωση σε σενα και καλο σαραντισμο...Με το καλο να γυρισετε στο απιτι σας !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατέφτασε έμαθα ζευγάρι όμορφο και ζωηρό!!!

Να σας ζήσουν λοιπόν...

Πάντα γερά και ευτυχισμένα!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ντεσουλινάκι μου!!

Να σου ζήσουν ο παιδαρος και η ζουζουνα!!! Να τα καμαρώνεται να μεγαλώνουν γεμίζοντας το σπίτι σας χαρούμενες φωνούλες!!!!

Είμαι πολύ συγκινημένη!!!!! Περιμένω φώτος!!!!


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


boy-girl_twins.jpg

Nα σας ζήσουν τα κουκλιά! Δεν τα έχω δει ακόμα αλλα είμαι σίγουρη πως θα είναι...

Να είστε καλά μαμα και μπαμπας και να τα χαρείτε πολλά πολλα χρόνια! Εϋχομαι να τα πάρετε και τα 2 μόλις βγήτε. Και τον παίδαρο και την κομψή νύφη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου!!!!!!

Σας ευχαριστω πααααααααααααρα πολυ ολες !!!

ο Θεος και η Παναγια να σας ευλογησουν και να ζησετε ολες μια τετοια στιγμη!!!!!!!!!!


Παναγία μου σε ευχαριστούμε!

EsnLp2.png

PmLSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...