Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μαμα....πειναω.....


Recommended Posts

Χθες το παιδι μου ζήτησε τυρί και εγω δεν είχα --- γκρινιαζε και έλεγε Μαμα τυρί -- του είπα δεν έχω αγάπη μου τελείωσε παει... Τυρι άρχισε να κλαίει ... Ψωμάκι έχω ψωμάκι θες ; Είναι μμμμ νόστιμο

Τυρι θέλω πειναω είπε

Έχω ψωμάκι μόνο αγάπη μου ...

Αλλα μισο λεπτο κοιτα θα κάνω μαγικά !

Αμπρα κατάμπρα σε μεταμορφώνω σε τυρι!

Να κοιτα αγάπη μου τυρακι !

Να δοκίμασε δεν είναι νόστιμο;

Αυτο δεν είναι ένα αστείο κείμενο δεν είναι καν απο αυτα που τα σκαρφιστηκε κάποιος για να συγκινήσει ...

Συνέβηκαι εγω ήμουν παρών μάρτυρας μιας μάνας να χορτάσει ένα παιδι με σκέτο ψωμί....

Κλαίω τίποτα άλλο δεν σας λέω

Θεέ μου συγχωρεί με αν ο τρόπος που πιστεύω δεν είναι συμβατικος πάντα έτσι ήμουν στη ζωη μου ...

Άκουσε με και κανε κατι όμως όχι για χάρη μου για χάρη όλων των παιδιών που τρώνε με περιέργεια το ψωμάκι τους και προσπαθούν να καταλάβουν αν έχει γεύση τυριού ....

Σας παρακαλω διπλα σας υπάρχει κάποια οικογένεια που δεν έχει τα βασικά ...

Κοίταξτε τα ντουλάπια σας όλο και κάτι μπορείτε να δώσετε

Σοφια

Sofia Athanasiadou Οικογένεια στη Σαντορινη είναι η ιστορία .... Και ναι σας παρακαλω κοινοποίηστε το όπου μπορείτε

Chrysa K****** Νατασσα η Σοφια εδω και δυο μερες ζηταει βοηθεια για μια οικογενεια στην Σαντορινη που λιμοκτονει ,εχουν δυο κοριτσκια 6 και 4 χρονων την οικογενεια την γνωριζει η Maria Maniki...............στειλ​ε μυνημα στην Σοφια και θα σου πει πως θα βοηθησεις!!!!!!!!!Υπαρχει τροπος να βοηθησεις και ας ειναι η οικογενεια στην Σαντορινη...... εγω βρηκα τροπο και ας ειμαι μακρυα.......

Sofia Athanasiadou Οποία κοπέλα ενδιαφέρεται να βοηθήσει την οικογένεια στη Σαντορινη μπορει η να αποστείλει τρόφιμα με Μεταφορικη κ ν δώσω στοιχεία σε μυνημα είτε αν θέλουν να στείλουν χρήματα σε μένα για να πάω να τους ψωνισω μπορούν αν έχουν να στείλουν ρούχα για τα κοριτσακια τους ... Δεν τίθεται θέμα εμπιστοσύνης καν αν δεν με εμπιστεύεται κάποιος μπορει να βοηθήσει μια άλλη οικογένεια που ξέρει ... Προτρεχω για να μην παρεξηγηθώ !

Το κειμενο αυτο ειναι "κλεμμενο" απο το status μιας κοπελας απο την Σαντορινη, και αναφερεται σε μια οικογενεια που γνωριζει.....Κατω απο το ονομα της εχω γραψει τα σχολια που εκανε παρακατω για να διευκρινησει....

Οποιος θελει να βοηθησει εχω στην διαθεση μου το mail και το τηλεφωνο της,μπορω να σας το δωσω, αλλα η ιδια μου ειπε για να μην παρεξηγηθει κιολας, οτι "ας μη βοηθησουν την συγκεκριμενη οικογενεια, ας βοηθησει οποιος θελει καποια αλλη..."

Οι καιροι ειναι οντως πολυ ζορικοι κ οσοι απο εμας βγαζουν καποια χρηματα τα βγαζουν οχι μονο με πολυ κοπο, με πολλη υπομονη οταν καποιοι δουλευουν, αλλα και με αβεβαιοτητα -σημερα εχω, αυριο εχω?

Παρ'ολα αυτα ακομα κ 50 λεπτα, ενα πακετο ρυζι ή ακομα και καποια πραγματα ή ρουχα που εμεις δεν χρειαζομαστε, για καποιους μπορει να ειναι πολυτιμα.....

Και τωρα που ειναι "αγιες" μερες, αλλα και να μην ειναι, ας κανουμε κατι αν μπορουμε...προτεινω.....:?:???::?:???:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το διάβασα και εγώ αυτό το κείμενο στη Σοφία, και μπορώ να διαβεβαιώσω ότι θέμα εμπιστοσύνης δε τίθεται, η κοπέλα κάνει ό,τι μπορεί, και γω με χαρά θα κάνω ό,τι μπορώ.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω απαντηση δεν πηρα. εχω αγορασει τα γαλατακια , τροφιμα και ρουχα αλλα κανεις δεν με ενημερωσε για το που θα αποσταλουν

Σου εχω στειλει π.μ. με το ονομα κ το τηλ της κοπελας που "μεσολαβει"...Αν δεν σου εχει ερθει -μπορει να εκανα καμια γκαφα πανω στη βιασυνη μου- πες μου να σου ξαναστειλω! :D


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...