Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

30 χρονια γαμου


vickypap

Recommended Posts

οι γονεις μου σημερα κλεινουν 30 χρονια αγαπης,30 χρονια κατανοησης,30 χρονια ευτυχισμενου γαμου.και επειδη η μανουλα μου ειναι μελος της παρεας μας στο parents ανοιξα το θεματακι για να τους ευχηθουμε να ειναι πολλα πολλα χρονια ακομα μαζι,ετσι, οπως την πρωτη τους στιγμη.αγαπημενοι και ευτυχισμενοι,ερωτευμενοι και πανω απο ολα γεροι.

να ζησετε μανουλα και μπαμπουλη.να ειστε παντα ευτυχισμενοι.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτεινή και μπαμπα της Βικυς να τα εκατοστήσετε!!! Να ζησετε ευτυχισμένοι μαζί για όλα σας τα χρόνια και να χαιρεστε την ομορφη οικογενεια σας!!

Να αποκτησετε πολλά εγγονακια απο τα δυο σας κοριτσάκια και μονο υγεια, αγαπη και χαρα να είναι οι συνοδοιποροι σας ως τα βαθια γεραματα σας!!!

Βικακι και Καλλίτσα να τους χαίρεστε και πάντα να τους βλέπετε ετσι, γερούς & αγαπημενους!!

1067780c6mci34s8t.gif

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βικουλα μου ευχαριστώ μωράκι μου και κορίτσια, γλυκιες μου φιλες του parents

Πέρασαν 30 ευτυχισμένα χρόνια και είναι σαν χτες που κάναμε τα πρώτα βήματα σε μια δύσκολη εποχή. Εγώ πρέπει να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Ανδρούλα μου που μου χάρισε τόσα χρόνια γεμάτο ευτυχία και δυο υπέροχες κορούλες. Εύχομαι και στα 50 να είμαστε έτσι γεμάτο υγεία και χαρά και το σπιτικό μας να γέμιση από πολλά εγγονάκια.

566674e5fss693vh.jpg κουκλες γλυκα για ολες σας με πολυ αγαπη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτεινή μου...γλυκιά μας γιαγιά του παρεντς...σας εύχομαι ολόψυχα να είστε πάντα γεροί κι ευτυχισμένοι και να ζήτε την κάθε στιγμή σας όπως την ζούσατε μέχρι τώρα. Η αγάπη σας και τα τόσα χρόνια γάμου μας δίνουν ένα πολύ καλό παράδειγμα και μας δείχνουν ότι τελικά δεν χάθηκε η ΑΓΑΠΗ και ο ΕΡΩΤΑΣ!

Σε φιλώ πολύ πολύ γλυκά

953748ydll5snp45.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να εισαστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι.

Να χαιρεστε και να καμαρωνετε τις κορούλες σας και την εγγονούλα σας και ευχομαι συντομα ναπλημιρίσει το σπίτι σας με πολλές παιδικές φωνούλες !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


392924wzseyy3jfr.gif

Κα Φωτεινη !!να ειστε παντα χαρουμενοι και ευτυχισμενοι και γεροι!!

Να χαιρεστε την εγγονουλα σας και να ακολουθησουν και αλλα εγγονακια και απο το Βικακι μας και απο την αλλη σας κορουλα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας.να χαιρεστε και εσεις τις οικογενειες σας και να ειστε παντα αγαπημενοι οπως και οι γονεις μου.

μαμα πως αισθανεσαι μετα απο τοσα χρονια γαμου?


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

2000687elr2o81na6.gif

Γλυκειά γιαγιά της παρέας μας σας εύχομαι ολόψυχα χρόνια πολλά να τα εκατοστήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!!!!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και να σας αξιώσει ο Θεός να δείτε πολλά πολλά εγγονάκια!!!!!!

Βικάκυ και Κάλλυ να τους χαίρεστε!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...