Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Φτηνές πάνες


tsioubal

Recommended Posts

καλές οι τιμές για τις πάνες, καλύτερες όμως εκείνες του σουπερμάρκετ σε περίοδο του

-50%. Βέβαια ισχύουν μόνο για Πελοπόννησο, καθώς για εκεί έχει κάνει την προσφορά η λίμπερο όπως γράφει και στα "τελευταία νέα" πάνω πάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια να πω οτι οποια εχει δικαιωμα να ψωνιζει μακρο, εχει παντα παρα πολυ καλες τιμες στις πανες, πολυ καλυτερες απο τα σουπερμαρκετ.

εγω παιρνω τις σιμπλυ ντραι (τις πορτοκαλι παμπερς δηλαδη τις πιο οικονομικες) και τις εχει 3 ευρω πιο κατω την συσκευασία.


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημεραααα :P Εγώ τις simply dry αλλά και άλλες πάνες τις παίρνω από amazon, η τελευταία μου αγορά ήταν Pampers Simply Dry Size 3 (Mini) Jumbo 2 x Packs of 90 Nappies δηλαδή 180 πάνες μαζί με τα μεταφορικά 30 λίρες αγγλίας, δλδ 35 euro ή 0,20 την πάνα. Εσάς δλδ από τα supermarket με προσφορές πόσο σας βγαίνει η πάνα?


dUzyp2.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...