Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ποσες ειμαστε απο χανια????


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας κ με καλο τα μωρακια σας!!Ειμαι καινουργια στο φορουμ, διαβαζω ομως τακτικα και με εχει βοηθησει με πολλες αποριες!Ειμαι πολυ νωρις στην εγκυμοσυνη μου, σε λιγες μερες μπαινω στην 5η εβδομαδα:):) Επειδη θελω να γεννησω στο νοσοκομειο επελεξα για γιατρο τον Δασκαλακη. Εχει καποια απο σας καποια εμπειρια σχετικα με τον γιατρο;Ειναι καλος;Σας ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Calliope, εμείς έχουμε παιδίατρο την κα Χριστοδούλάκη. Είχε παρευρεθεί και στην γέννα γιατί γέννησα δίδυμα πρόωρα με καισαρική και τα συνοδευσε και στην ΜΕΝΝ στο Ηράκλειο, πριν 3 χρόνια. Είναι εξαιρετική παιδίατρος και άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Calliope, εμείς έχουμε παιδίατρο την κα Χριστοδούλάκη. Είχε παρευρεθεί και στην γέννα γιατί γέννησα δίδυμα πρόωρα με καισαρική και τα συνοδευσε και στην ΜΕΝΝ στο Ηράκλειο, πριν 3 χρόνια. Είναι εξαιρετική παιδίατρος και άνθρωπος.

user_online.gifreport.gif progress.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας κ με καλο τα μωρακια σας!!Ειμαι καινουργια στο φορουμ, διαβαζω ομως τακτικα και με εχει βοηθησει με πολλες αποριες!Ειμαι πολυ νωρις στην εγκυμοσυνη μου, σε λιγες μερες μπαινω στην 5η εβδομαδα:):) Επειδη θελω να γεννησω στο νοσοκομειο επελεξα για γιατρο τον Δασκαλακη. Εχει καποια απο σας καποια εμπειρια σχετικα με τον γιατρο;Ειναι καλος;Σας ευχαριστω!!

η αδελφή μου έχει γεννησει στον νοσοκομείο με γιατρό τον κ. Δασκαλάκη και ήταν πολύ ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...