Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Γεια σας θα με ξέρετε απο τη βλακεία που έκανα με το θέμα στη λάθος ενότητα.σας ζητάω συγνώμη.εχω χάσει 3 παιδάκια κ τα 2 ήταν δίδυμα τα έχασα όταν ήμουν 5 μηνών ακόμα δεν έχω συνέλθει προσπαθώ να είμαι δυνατή αλλα καμία φορά τα σκέφτομαι κ χάνεται το μυαλό μου το καλο είναι ότι έχω έναν άνθρωπο που είναι δίπλα μου κ με στηρίζει...τώρα ετοιμαζόμαστε για γάμο ελπίζω ο Θεός να μου δώσει παιδια κ εύχομαι κ σε όσες να μανουλες που έχασαν τα παιδια τους βρουν το κουράγιο κ την δύναμη που χρειάζονται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας θα με ξέρετε απο τη βλακεία που έκανα με το θέμα στη λάθος ενότητα.σας ζητάω συγνώμη.εχω χάσει 3 παιδάκια κ τα 2 ήταν δίδυμα τα έχασα όταν ήμουν 5 μηνών ακόμα δεν έχω συνέλθει προσπαθώ να είμαι δυνατή αλλα καμία φορά τα σκέφτομαι κ χάνεται το μυαλό μου το καλο είναι ότι έχω έναν άνθρωπο που είναι δίπλα μου κ με στηρίζει...τώρα ετοιμαζόμαστε για γάμο ελπίζω ο Θεός να μου δώσει παιδια κ εύχομαι κ σε όσες να μανουλες που έχασαν τα παιδια τους βρουν το κουράγιο κ την δύναμη που χρειάζονται

κοριτσι, δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη! ηταν ενα λαθος που διορθωθηκε, δεν χαλασε κι ο κοσμος! εγω απλα το επεσημανα γιατι καταλαβα πως εγινε κατα λαθος κι οχι επιτηδες!! να μην ανησυχεις!

με το καλο να γινει ο γαμος σας και να ειστε καλοστεριωτοι!

οσο για τις απωλειες οπως εχεις διαβασει ολες εδω μεσα κουβαλαμε τον σταυρο μας!

να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου συντομα να γινεις μανουλα και οι κακες μνημες να μεινουν στο παρελθον!:D


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις και το μοιράζεσαι μαζι μας. Αφενός βοηθάει να το μοιράζεσαι ειδικά με όσες κοπέλες έχουν περάσει κάτι τέτοιο, αφετέρου μπορείς να βοηθήσεις ενδεχομένως με την εμπειρία σου κάποια άλλη κοπέλα που ίσως κάτι να μπορέσει να αποφύγει ή να προλάβει. Εγω έχω χάσει 4 εκ των οποίων τα 2 τελευταία ήταν και μένα δίδυμα στον 4ο μήνα... Μπορω να καταλάβω ακριβώς τι νιώθεις και εγω κάθε μέρα τα σκέφτομαι. Εμένα χάθηκαν απο μυκητες... Αν είναι δυνατόν στον 21ο αιώνα, αλλα είχα "φοβερό" γιατρο βλέπεις.... Τώρα είμαι έγκυος πάλι, δεν σου κρύβω ότι φοβάμαι πάρα πολυ αλλα απο την άλλη σκέφτομαι όσο μπορω θετικά γιατι το χρειάζεται αυτο το παιδάκι. Δεν έχω ξεχάσει τις δίδυμες ούτε τι περασα αλλα οφείλουμε κάποια στιγμη να μπορέσουμε να το διαχειριστούμε και να είμαστε όσο μπορούμε ηρεμες για την νέα ζωούλα που θα έρθει για όλες μας. Και σου το εύχομαι και σε σένα και σε όλες μας μέσα απο την καρδια μου, να έρθει σύντομα η στιγμη που η ζωή θα μας αποζημιώσει κρατώντας το θαυματάκι μας στην αγκαλια μας.


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου Τίνα, εύχομαι να βρεις όση δύναμη χρειάζεσαι και σύντομα το όνειρό σας να γίνετε γονείς να πραγματοποιηθεί. Με το καλό ο γάμος σας!

Firefly, χάρηκα πάρα πολύ για το χαρμόσυνο νέο!!! έχεις δίκιο.. πρέπει να έχεις θετική σκέψη, ηρεμία και να ονειρεύεσαι για αυτή τη νέα ψυχούλα που έρχεται! Όλα να πάνε καλά!!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή μου Τίνα, εύχομαι να βρεις όση δύναμη χρειάζεσαι και σύντομα το όνειρό σας να γίνετε γονείς να πραγματοποιηθεί. Με το καλό ο γάμος σας!

Firefly, χάρηκα πάρα πολύ για το χαρμόσυνο νέο!!! έχεις δίκιο.. πρέπει να έχεις θετική σκέψη, ηρεμία και να ονειρεύεσαι για αυτή τη νέα ψυχούλα που έρχεται! Όλα να πάνε καλά!!!!

Σε ευχαριστω πάρα πολυ!!! :-)


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

εγω επειρνα μεντρολ για τρεις μερες 1 χαπι, την 4η το 1\4 και την 5η μερα μισο!! τιποτα βρε δεν ειναι, πολυ λιγη κορτιζονη εχει μεσα! και μενα δε μου ειπε τιποτα σχετικα με αλατια και τετοια

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...