Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

μαμάδες από μυτιλήνη?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οκ! Να πούμε 5 να το διαλύσουμε νωρίς γιατί την άλλη μέρα έχουμε και σχολείο.....Να έρθουν και τα νέα κορίτσια, να γνωριστούμε...Η Ιγνατία και η Γαρυφαλλιά.

vasdeli ok


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουπς...

Τώρα το πρόσεξα ότι και η Ιγνατία δεν έχει ακόμη παιδάκι....Αλλά αν θέλουν τόσο η Ιγνατία όσο και η Γαρυφαλλιά μπορούν να έρθουν για γνωριμία!!!

Καλημέρα Ελένη!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας και σας ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας και θελω πολυ να σας γνωρισω.Την Κυριακη που εχετε την συναντηση δεν θα μπορεσω να ερθω δυστιχως γιατι μενω στην καλλονη δεν οδηγο και ο αντρας μου θα εχει υπηρεσια και δεν μπορει να με κατεβασει.Σας φιλω!


line_line_typew2_beg_d_typew5_time_1164430800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω δεν μπορω καθοτι γιορταζουμε το halloween και κανουμε παρτυ την αλλη κυριακη αλλα αν και εφοσον θελει η πλειοψηφια κανονιστε το για την αλλη κυριακη και τα λεμε στην επομενη συναντηση

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω προβλημα απλα το λεω για να μαζευτουμε πιο πολλες..απο οτι βλεπω δεν το εχει δει το θεμα και η μαρια..δεν ξερω οτι θελετε..περαστικα σας βικυ μου!

η αν θελετε την μεθεπομενη για να ερθουμε ολες..κατα πασα πιθανοτητα..


glitterfy153556206D31.gift5yc2ekr8yl2xnzz.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια

επειτα απο μια συζητηση που ειχα με ενα αλλο μελος του φορουμ απο μυτιληνη και επειτα απο μια κοινη συμφωνια που πιστευω οτι και οι υπολοιπες συμφωνειτε........... και απο ο,τι καταλαβαινω ειμαι εκεινη που κατα καιρους κανει τις διοργανωσεις θα ηθελα τα μελη απο μυτιληνη να μου στειλουν με πμ τα τηλ τους αν φυσικα το επιθυμειτε..... αυτο γινεται απλως για να επιβεβαιωσουμε οτι τα μελη απο μυτιληνη που δεν ειναι τοσο τακτα στο φορουμ να ενημερωνονται κατα καιρους για το τι συμβαινει εκτος βεβαια απο τα ποστ

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...