Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΕΕΤΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγω, αν και μπαμπας ειμαι μεσα για οποιοα κινηση γινει.......Περιμενουμε να δουμε και την συμμετοχη πρωτα και βλεπουμε......Κατι παρομοιο με Αθηνα θα κανουμε....Διαβασα οτι εκει μια κοπελα θα ετοιμασει κατι το βραδυ.......

Περιμενουμε, δηλωνουμε συμμετοχη και περιμενουμε....

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να ζητήσουμε απο τη κοπέλα να μας στείλει αυτό που θα ετοιμάσει και να το προσαρμόσουμε ανάλογα για το δικό μας Νομό. Ετσι θα επικρατήσει και μια ομοιομορφία πανελλαδικα ( αν ακολουθήσουν και άλλοι Νομοι ακόμα καλύτερα..)

Λοιπον? ποιοι άλλοι δηλώνουν συμμετοχη στις ενέργειες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε γιασεμάκι, μπράβο... τα γράφεις παρα πολύ ωραία, εγω δεν είμαι ικανη να συντάξω κατι τέτοιο οπότε δεν μπορω και να σε ξεκολλησω , αλλα μήπως θα επρεπε να το 'εγκρίνει' κάποιος δικηγόρος?

Δεν έχει καμία μας βρε αδερφέ, εναν συγγενη, μια φίλη δικηγόρο να κάνει της απαραίτητες διορθώσεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια υπαρχει 90 %πιθανοτητα να φυγω τεταρτη..αν γινει κατι αυριο και μπορεσω να αφησω τα παιδια συμμετεχω κι εγω....γιασεμακι ωραια τα γραψες!!

αυτο που εχει γινει ειναι αδιανοητο...χωρια που ειμαι πλεον πεπεισμενη οτι εχει πολυ μεσον φετος...δε μπορει ετσι ξαφνικα εκει που εμπαιναν και με 15 μορια ο τελυεταιος τωρα ναχει 50 κ 60....

αν και δεν εχω διαβασει ολο το θρεντ ...τωρα προσπαθω!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

paidia apopsi mou na kanoyme ena thema για ολες και οχι ξεχωριστα για να στειλουμε στην αρχη μια επιστολη τετοιου τυπου προς εεταα και παραλληλη κοινοποιση στα μεσα,,,,,για να μαζευτουμε πολλοι πρωτον να εχουμε ακομη και αν ειμαστε διακοπες εστω προσβαση στη σελιδα να ενημερωνομαστε,,επισης ειχα την ιδεα δε ξερω αν συμφωνειτε επειδη ειμαστε και πολλες που δε μπαινουν εδω αλλα σε αλλα φορουμ να δημιουργησουμε μια ομαδα ανοικτη στο φατσοβιβλιο πχ για να μπορεσουμε να μαζευτουμε πολλες και να ενημερωθουνε πολλες,,,,πειτε αμα ειανι να αλλαξω ονομα πχ στο εεταα αθηνα να κανω πχ εεταα ομαδικη επιστολη-αντιδραση να μην ειμαστε ξεχωριστα

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω...Ετσι δεν θα χρειαζεται να διαβαζουμε και τις 2 ενοτητες......Ολοι μαζι για εναν σκοπο.....Νομιζω ειναι καλυτερα να μεταφερθει στο θεμα της Αθηνας και να αλλα ξει τιτλο.....Κατι σε ΕΕΤΑΑ Ομαδικη Καταγγελια - Υπογραφες.

Link to comment
Share on other sites

paidia apopsi mou na kanoyme ena thema για ολες και οχι ξεχωριστα για να στειλουμε στην αρχη μια επιστολη τετοιου τυπου προς εεταα και παραλληλη κοινοποιση στα μεσα,,,,,για να μαζευτουμε πολλοι πρωτον να εχουμε ακομη και αν ειμαστε διακοπες εστω προσβαση στη σελιδα να ενημερωνομαστε,,επισης ειχα την ιδεα δε ξερω αν συμφωνειτε επειδη ειμαστε και πολλες που δε μπαινουν εδω αλλα σε αλλα φορουμ να δημιουργησουμε μια ομαδα ανοικτη στο φατσοβιβλιο πχ για να μπορεσουμε να μαζευτουμε πολλες και να ενημερωθουνε πολλες,,,,πειτε αμα ειανι να αλλαξω ονομα πχ στο εεταα αθηνα να κανω πχ εεταα ομαδικη επιστολη-αντιδραση να μην ειμαστε ξεχωριστα

Να προτείνω επειδή βλέπω πολλοί κόσμο να φεύγει για διακοπές , και τότε βράστα χαράλαμπε ;

Στείλτε ΚΑΙ ο κάθε θιγόμενος e-mail σε ΕΕΤΑΑ και σε Μέσα , ατομικά . Αλλιώς είναι να υπάρχει ένα e-mail στο inbox κάποιου από ένα άτομο , και αλλιώς να τιγκάρει από 500 ξεχωριστά άτομα .

Χώρια ότι προβλέπω κάποιες να στηρίζονται σε προσπάθειες που κάνουν άλλες , όπως η Γιασεμάκι ( επειδή τα γράφει και ωραία ) , και στο τρέξιμο που θα ρίξουν αυτές , και οι άλλες θα κάθονται να περιμένουν να δούν το αποτέλεσμα . ( Δεν μιλάω για όσες έχουν γράψει εδώ , για να μην παρεξηγηθώ , γενικά μιλάω :) . Και επειδή υπάρχει ολίγον αυτή η νοοτροπία '' άσε να τρέξουν οι άλλοι και όταν κερδιθεί κάτι τότε θα επωφεληθώ και εγώ '' )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...