Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Oνειρούπολη


CoffeeBean

Recommended Posts

oneir-night1.jpg

Ο Δημοτικός Κήπος και η πλατεία Ελευθερίας της Δράμας μεταμορφώνονται σε μια Ονειρούπολη... ένα πραγματικό χωριό του Αη Βασίλη, όπως το ονειρεύτηκαν μέσα από τα παραμύθια εκατομμύρια παιδιά σε όλο τον κόσμο. Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων και των νέων δράσεων, θα ανακοινωθεί με ειδικό έντυπο και στην επίσημη ιστοσελίδα, στις 20 Νοεμβρίου 2009.

Ονειρούπολη Δράμας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ η Ονειρούπολη - η Πονηρούπολη, όπως τη λέμε στη Δράμα. Για να βγάλουν κέρδος δέκα μαγαζάτορες, ο δήμαρχος έχει τσιμεντώσει όλο το δημοτικό πάρκο (προσωρινές κατασκευές λέει, αλλά κάθε χρόνο τις κάνει πιο στέρεες...). Αλλά ανάμεσα στις εκδηλώσεις, είναι και η προβολή από τα πρωινάδικα κάθε Δεκέμβρη... Ακριβό χόμπι για την όμορφη Δράμα. Έχει ομορφιές και η πόλη και ο Νομός, ας μην βάλουμε την εμπορική Πονηρούπολη σαν προβολή του τόπου μας, είναι προσβολή για τις τόσο πλούσιες παραδόσεις της.

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ!!!ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΝ ΟΝΕΙΡΟΥΠΟΛΗ!!!ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΧΑΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ!!!ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ η Ονειρούπολη - η Πονηρούπολη, όπως τη λέμε στη Δράμα. Για να βγάλουν κέρδος δέκα μαγαζάτορες, ο δήμαρχος έχει τσιμεντώσει όλο το δημοτικό πάρκο (προσωρινές κατασκευές λέει, αλλά κάθε χρόνο τις κάνει πιο στέρεες...). Αλλά ανάμεσα στις εκδηλώσεις, είναι και η προβολή από τα πρωινάδικα κάθε Δεκέμβρη... Ακριβό χόμπι για την όμορφη Δράμα. Έχει ομορφιές και η πόλη και ο Νομός, ας μην βάλουμε την εμπορική Πονηρούπολη σαν προβολή του τόπου μας, είναι προσβολή για τις τόσο πλούσιες παραδόσεις της.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ Η ΧΑΡΑ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΤΕΥΟΥΝ ΑΥΤΑ ΜΩΡΕ...

ΕΧΕΙΣ 100% ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΧΑΛΑΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ;


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις θελουμε να ρθουμε!!!Αλλα που να μεινουμε ρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;

elaki μου πες μου αποφασιτε το εσυ και σε φιλοξενο εγω!!!

φυσικα εχουμε πολλα ξενοδοχεια και μεσα στην πολη αλλα και τα χωρια μας και ιδιαιτερα αυτα που ειναι κοντα στο χιονοδρομικο του Φαλακρου εχουν ξενοδοχεια για καθε γουστο καθε απαιτηση και καθε βαλαντιο.

αν το αποφασισετε πες μου και θα το ψαξω και θα σου στειλω mail ή μηνυμα.

κοντευεις φιλεναδα ε;αντε με το καλο να ερθει το μπεμπουλης σου!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 χρόνια μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...