Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

σπερματεγχυση


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια

εμενα το προβλημα μου ειναι πολυπλοκο καθως διαγνωστηκε μονοκερος μητρα με βουλωμενη σαλπιγγα και ο αντρας μου ολιγοασθενοσπερμια

εκανα διανοιξη σαλπιγγας και τωρα το επομενο βημα ειναι η σπερματεγχυση εχει καμια παρομοια εμπειρια? τι να περιμενω μετα την σπερματεγχυση? υπαρχει καμια συμβουλη που να κανω ωστε να εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια

εμενα το προβλημα μου ειναι πολυπλοκο καθως διαγνωστηκε μονοκερος μητρα με βουλωμενη σαλπιγγα και ο αντρας μου ολιγοασθενοσπερμια

εκανα διανοιξη σαλπιγγας και τωρα το επομενο βημα ειναι η σπερματεγχυση εχει καμια παρομοια εμπειρια? τι να περιμενω μετα την σπερματεγχυση? υπαρχει καμια συμβουλη που να κανω ωστε να εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες?

Κοριτσακι μου,το μονο μυστικο ειναι ηρεμια και αισιοδοξια και εννοειται μετα τη σπερματεγχυση να μη σηκωνεις βαρη και να εισαι οσο πιο ξεκουραστη γινεται.

Υπαρχει θεμα στην υπονοενοτητα ''θελουμε να γινουμε γονεις'' ειδικο για τη σπερματεγχυση,εκει ολα τα κοριτσια ειναι προθυμα να βοηθησουν οπως μπορουν.

Θα χαρουμε να σ εχουμε στην παρεουλα μας!!!!Πολλες ευχες να ερθει το θαυματακι σου πολυ πολυ γρηγορα!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πρώτα να ευχηθώ καλή επιτυχία σε ότι και αν αποφασίσεις.

Να ρωτήσω, θα κάνεις σε φυσικό κύκλο ή σε ενέσιμο?

Αναφέρεις πως ένα από τα προβλήματα είναι η ολιγοασθενοσπερμία, πόσο σοβαρή είναι?

Έκανα 4 σπερματεγχύσεις χωρίς κανένα αποτέλεσμα και μόνο εκ των υστέρων έμαθα πως με σοβαρή ασθενοσπερμία δεν μπορείς να έχεις αποτέλεσμα μ αυτή την μέθοδο. Ρίξε αν θες μια ματιά εδώ.

http://www.newsbeast.gr/health/arthro/385638/pos-adimetopizetai-i-upogonimotita/

αν όμως πληρείται τις προϋπόθεσης τότε βουρ και καλή επιτυχία, δύο φίλες μου απέκτησαν τα παιδιά τους με αυτό τον τρόπο.

Σύντομα μανούλα!


as1cCAr0g410010MzcxZHwwMDA5MTRkfE15IGxpdHRsZSBtaXJhY2xlIGlzIA.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...