Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΜΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ!


Moments

Recommended Posts

Λογικά ροδακινούλα μας τώρα είσαι μανούλα!:D

Το ροδακινο-κομποστάκι μας έφτασεεεεεε!!!

Να σας ζήσει και να το χαίρεστε...πάντα με υγείααααααααααα!!!

Αχ περιμένουμε νεάκια σου το συντομότερο και φυσικά πλήρη περιγραφή της όλης σου εμπειρίας ε!:D

baby_blue_baby_carriage_with_its_a_boy_text__newborn_baby_boy_0515-1004-0100-5341_SMU.jpg


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ροδακινούλα μου!!Να σου ζήσει ο πριγκιπάκος!!!:D:D

Να είναι γερό και ευτυχισμένο σε όλη του την ζωή και εσείς να το καμαρώνετε!!!!

Αν ήσουν κοντά μου θα σου έφτιαχνα μία με τα χεράκια μου να σου κάνω δ'ωρο αλλά προς το παρών το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σου στείλω φώτο!!

images?q=tbn:ANd9GcQkiKRBNPVmqgSRcttFowPADjaU7qC1YmCUL_2-cDZA_ksNe9sN

Φιλιά πολλά περιμένουμε περιγραφές από την πρώτη σας ματιά!!:D:D


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!!! ΓΕΡΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!!!!!!!!! σε ποιον μοιαζει???????πως ηταν η ολη αυτη διαδικασια??????? περιμενουμεεεεεεε νεααααααα..... φιλιααα πολλααααααα


aKZup2.png?QGVNYpCf
Link to comment
Share on other sites

Λογικά τώρα έχεις το μικρό μας ροδακινάκι στην αγκαλιά σου και είσαι μια τρισευτυχισμένη μανούλα.. Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα.. Έζησα την ιστορία σου από την αρχή.. την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια και τη δεύτερη επιτυχημένη.. Το αποτέλεσμα της επιτυχίας αυτής είναι στην αγκαλιά σου τώρα... Τι ευτυχία..

Καλωσορίζω το μικρό ροδακινάκι μας στην ζωή και στην παρεούλα μας.. Σύντομα να γυρίσετε οικογένεια πια στο σπίτι σας και να ξεκινήσει το υπέροχο ταξίδι της μητρότητας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ροδακινουλα μου να σου ζήσει ο μικρός σου πρίγκιπας.

Γέρος και δυνατός να ειναι πάντα.

Από εδώ και στο εξής η ζωή σας θα αλλάξει.Θα είστε λοιπόν η οικογένεια που πάντα ήθελες.Να ζεις την κάθε στιγμή όσο πιο έντονα μπορείς.

Περιμένουμε λεπτομέρειες....φιλακια.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι δεν σε ξέρω, εκεί που έκανα βόλτα στο forum έπεσα επάνω στις ευχές!!!! Εύχομαι λοιπόν να πήγαν όλα καλά, να είχες μια εύκολη γέννα και να είσαι ευτυχισμένη και υγιής εσύ και το παιδάκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ροδακινουλα μου να σας ζησει το ροδακινακι σας!!!!Να ειναι γερο,ευτυχισμενο και καλοτυχο!!!!Φανταζομαι την ευτυχια σας!!!!!!Καθε χαρα κουκλιτσα μου στην ομορφη οικογενεια σου!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γλυκό μου κοριτσάκι να σου ζήσει ο άγγελος σου!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ!

τώρα πια γίνατε οικογένεια και συ μια ευτυχισμένη μανούλα!!! Το ταξίδι της μητρότητας ξεκίνησε!

Σας φιλώ γλυκά και περιμένουμε να νέα σας! Ξέρεις πόσο σας αγαπάμε!!!!


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ροδακινούλα μου, το όνειρό σου έγινε πραγματικότητα και έγινες μια ευτυχισμένη μανούλα!!!!

Να σας ζήσει ο μπέμπης, να είναι γερός και καλότυχος, να σας δίνει πάντα χαρές και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...