Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

ΓΕΝΝΗΣΕ Η elita


kardoula

Recommended Posts

Χθες βράδυ στις 10 η ώρα γέννησε η elita μας τα μπεμπάκια της. Όπως μας είπε:

ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ. ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ. ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ. ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΕ. ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΟΡΟ ΜΕ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. ΚΙ ΕΝΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΙ 1900 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ 1550 . ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΛΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΝΑΠΝΕΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΕ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ....

Elitaki να σου ζήσουν και σύντομα να τα έχεις κοντά σου!!!!!

372228d9r0v5lfyf.gif

Επεξεργάστηκαν by kardoula
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζήσουν κοριτσάκι!!!!! Να είναι γερά κ ευτυχισμένα!!!!

Βιαστικά τα μικρούλια σου αλλά είναι δυνατά και θα τα καταφέρουν!!!

Σου ευχόμαστε να επιστρέψετε γρήγορα σπιτάκι σας!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2096674loiolkd6od.gif!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Elitaki..μας την εκανες εεεεε;;;;;;;;;;;;;;;χαχα

Αντε να χαθεις κοριτσακι...μας συγκινησες ...!!!!!!!!!κλαιγαμε ολες ομαδικως......απο χαρα..!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!!!!!!!!!!!!Να τα χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!!!Καλοτυχα να ειναι κ παντα πλυμηρησμενα απο απεεεεραντη αγαπη!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου..με το καλο στο σπιτακι σας! Στην φωλιτσα σας.....

Πολλα Πολλα Φιλακια..κ σε περιμενουμε!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Nα σου ζήσουν τα μωράκια σου κοπέλα μου να είνα πάντα υγειής και γεμάτα απο αγάπη και ευτυχία.

168636mp74z4q2xb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ελίτα να σου ζήσουν τα μωράκια σου ! Να ναι γερά και ευτυχισμένα!!

Μας έκανες ποδαρικό στην παρέα μας.Περιμένουμε να γυρίσεις σπίτι και να τα πάρεις και τα δυο στην αγκαλιά σου !!!!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις τα παμε και τηλεφωνικα, να σου ζησουν κουκλα μου και να ειναι παντα γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αφου δεν γεννησες την ωρα που μιλαγαμε στο τηλ παλι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αστερι η Εlita, μπαμ, μπαμ τα εκανε τα δυο θαυματακια της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Την μια στιγμη μιλαγαμε και μετα απο μια ωρα περιπου γεννησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συντομα να τα εχεις στην αγκαλια σου και να μην κλεινεις ματι οπως εγω με τον Μαριο. Και να μην στενοχωριεσαι λιγες ημερες ειναι και θα περασουν. Ειναι αγριο πραγμα να γεννας και να μην εχεις τα μωρα αλλα θα δεις που ολα θα πανε καλα και θα αναπληρωσετε τον χρονο με πολλες πολλες αγκαλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια στον χαζομπαμπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελιτάκι μου να σου ζήσουν και απο εδω τα αγγελουδια σου!!!

Να είναι πάντα υγιή, δυνατά, τυχερά και πλημυρισμένα απο αγάπη!!!

Εχεις μια ολόκληρη ζωή μπροστά σου να τα αγκαλιαζεις.. να τα ζεις και να τα.. "κακομαθαίνεις"!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

z4b372a25c1f3f.gif

Elita ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!! ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΚΑΙ ΛΑΜΠΕΡΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ!!!!

Επεξεργάστηκαν by paros99

eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...