Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΣΤΡΟΥΜΦΟΒΑΦΤΙΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!


ev@ki!

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου μετα απο τόσα προβλήματα και βάσανα έγινα μαμά για δεύτερη φορά, πάλι αγόρι και τώρα που τελειώσαμε απο την ΜΕΝΝ λογο του ότι στην 30η εβδομάδα γεννήθηκε ο μπέμπης και ήταν στην μονάδα για ένα μήνα και τώρα που επιτέλους φτάσαμε τριών μηνών κλείσαμε βάφτηση !!!!

Θέμα τα στρουμφάκια.....και έχω άλλο θέμα με την μπομπονιέρα .

Είδα μία μου την έφερε η μαμά μου από βάφτηση και ήταν τέλεια από Ελλάδα την φέρανε (από Κύπρο είμαι!)και από τοτε ψάχνω και ή είναι έλληψη ή δεν θα την φέρουν πάλι .Είναι ένα στρουμφάκι που κρατάει ένα δώρακι και έχει και ένα κλίπ πάνω για κάρτα ή φωτογράφία είναι 12 πόντοι μαζί με το ΄κλίπ εάν τα καταφέρω θα στέιλω φωτογραφία :confused::confused:.

Θα΄ήθελα να σας παρακαλέσω αν ξέρετε κάποιο καταστημα που να έχει την συγκεκριμένη και να στέλνει και Κύπρο σας παρακαλώ να μου πείτε ? Και κοπέλλες από Κύπρο αν την είδατε σε κάπου σε οποιαδήποτε πόλη κάντε τον κόπο να μου πείτε σάς παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχην να σας ζησει!!! Να ναι γερος και τυχερος και καθετι ασχημο να μεινει στο παρελθον σας...

... τωρα, για την μπομπονιερα! εννοεις αυτο ή τελοσπαντων κατι τετοιο?

http://www.webevent.gr/eshop/paikhnidia-baptises/286.html

το μαγαζι στελνει ταχυδρομικα, απλα μαλλον πρεπει να ρωτησεις τηλεφωνικα για κυπρο και λεπτομεριες λοιπες! ελπιζω να βοηθησα! με το καλο, ο φωτισμος του μπεμπη σας!:tongue:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ξερω ενα καταστημα στον πειραια με πολυ χαμηλες τιμες και στελνει τα πραγματα οπου θελεις.εχει και σαιτ στο ιντερνετ για να δεις δειγματα.μπες και δες στο galle.gr η sto mady.gr ειναι το ιδιο μονο που το ενα απο τα δυο εχει καινουργιες προσφορες δεν θυμαμαι πιο.με το καλο η βαπτιση του μικρουλη σου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στρουμφακια έχει και το asyouwish.gr και την συγκεκριμένη που είπες με το στικερ σε πολύ καλή τιμή.Αν θέλεις επικοινώνησε μαζί τους για λεπτομέρειες ,στέλνουν παντού με ελάχιστα μεταφορικα.Θα σου ανεβάσω και φώτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Γειά σας κορίτσια μου μετα απο τόσα προβλήματα και βάσανα έγινα μαμά για δεύτερη φορά, πάλι αγόρι και τώρα που τελειώσαμε απο την ΜΕΝΝ λογο του ότι στην 30η εβδομάδα γεννήθηκε ο μπέμπης και ήταν στην μονάδα για ένα μήνα και τώρα που επιτέλους φτάσαμε τριών μηνών κλείσαμε βάφτηση !!!!

Θέμα τα στρουμφάκια.....και έχω άλλο θέμα με την μπομπονιέρα .

Είδα μία μου την έφερε η μαμά μου από βάφτηση και ήταν τέλεια από Ελλάδα την φέρανε (από Κύπρο είμαι!)και από τοτε ψάχνω και ή είναι έλληψη ή δεν θα την φέρουν πάλι .Είναι ένα στρουμφάκι που κρατάει ένα δώρακι και έχει και ένα κλίπ πάνω για κάρτα ή φωτογράφία είναι 12 πόντοι μαζί με το ΄κλίπ εάν τα καταφέρω θα στέιλω φωτογραφία :confused::confused:.

Θα΄ήθελα να σας παρακαλέσω αν ξέρετε κάποιο καταστημα που να έχει την συγκεκριμένη και να στέλνει και Κύπρο σας παρακαλώ να μου πείτε ? Και κοπέλλες από Κύπρο αν την είδατε σε κάπου σε οποιαδήποτε πόλη κάντε τον κόπο να μου πείτε σάς παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

epeidh prosfata ekana th baptish tou mpemph m me thema stroumfakia, mou protinan polu omorfa pragmata sto www.appeler.gr des mipos s aresei kati

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...