Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφες στο ρολοι!!!


zoi_m

Recommended Posts

Εμεις κ οι 2 ειμαστε αστυνομικοι κ μετα απο 10 χρονια στην Αθηνα,πηραμε μεταθεση στην Κατερινη,τωρα ειμαι Κοζανη ομως για τις Αποκριες αν θελεις καμια μερα να βρεθουμε,θα μεινω ως την Κ.Δευτερα.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια κι απο μενα! ειμαι καινουργια! μολις σημερα εκανα εγγραφη. εγω ειμαι απο κοζανη αλλα μανουλα θα γινω σε λιγους μηνες! ειμαι σημερα στην 14η εβδομαδα με πολυ συχνους πονποκεφαλους και τρομερο αγχος! ευτυχως που βρηκα αυτο το forum και αμεσως πηρα λιγο τα πανω μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου βιβακι κ να βγαλεις ενα υπεροχο μωρακι.Καλως ηρθες κ στην παρεα μας.

Αγχος παντως δεν χρειαζεται να εχεις ολα καλα θα πανε,κ εκτος αυτο το αγχος λενε πως μεταφερεται κ στο μωρο οποτε ηρεμησε κ μονο καλο θα μπορεις να κανεις στο μωρακι σου,δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο μια ηρεμη μανουλα κ αυτο το μωρακι το καταλαβαινει.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιβακι η προταση που εκανα στην Αγλαια ισχυει κ για΄σενα.

Α κ κατι αλλο,απολαυσε αυτες τις στιγμες που εχεις το μωρακι μεσα στην κοιλιτσα σου,δεν υπαρχει τιποτα πιο ωραιο στον κοσμο απο την 1η εγκυμοσυνη γιατι στη 2η τα δεδομενα αλλαζουν παρα πολυ.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Είμαι η Τάνια, 26 χρονών, είμαι από Κοζάνη και μένω μόνιμα εδώ. Έχετε να μπείτε μέσα βλέπω από 9-10 του μήνα. Εγώ είμαι και στο καφέ Απριλίου 2010 που είναι ο μήνας που θα αποκτήσω και το 1ο μου παιδάκι! Πείτε κανένα νέο να σας γνωρίσω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια! Είμαι η Τάνια, 26 χρονών, είμαι από Κοζάνη και μένω μόνιμα εδώ. Έχετε να μπείτε μέσα βλέπω από 9-10 του μήνα. Εγώ είμαι και στο καφέ Απριλίου 2010 που είναι ο μήνας που θα αποκτήσω και το 1ο μου παιδάκι! Πείτε κανένα νέο να σας γνωρίσω...

Γεια σου Τανια.επιτελους και μια Κοζαντισσα που μενει Κοζανη....Εγω .μενω Θεσ/νικη και ηδη οπως βλεπεις εχω ενα γιο....Σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο παιδακι!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 7 months later...

Καλημέρα και απο μένα, είμαι φρέσκια μανούλα με μια μπουμπού 4 μηνών!!! Λίγο άσχετη ακόμα με το site αλλά θα το μάθω που θα πάει!!!

Για τις μανούλες που μένουν Κοζάνη ήθελα να κάνω μια ερώτηση, όταν πάτε για καφέ παίρνετε τα μωράκια μαζί και αν ναι τι κάνετε με το θέμα του τσιγάρου????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...