Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Ρετζίκι - Θεσσαλονίκη


μικρή κινέζα

Recommended Posts

Βλεπω οτι ολο και πληθαινουμε!!!Ζητω οι ρετζικιωτισσες μαμαδες!!!

Ανανεωνω για το σαββατο ραντεβου στην παιδικη!!!

Αν θελετε μπορουμε να συννενοηθουμε και μεσω πμ η κινητων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον μαμαδες απο οτι βλεπω ο καιρος θα ειναι μια χαρα το σαββατο σκεφτομαι ακομα και να παω για την πρωτη βουτια το πρωι...

Λεω να κανουμε συναντηση στην παιδικη χαρα στις 1900 τι λετε???

Σας στελνω ολες πμ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

Δυστυχως βλεπω οτι δεν μπηκατε να δειτε τα πμ σας που σας ειχα στειλει για συναντηση σημερα το απογευμα.Εμεις παντως πηγαμε για την πρωτη μας βουτια ο μικρος μου ειναι τεζα στον καναπε εδω και 2 ωρες αν ομως ξυπνησει στις 7 θα παμε παιδικη!

Ισως το επομενο σαββατο παλι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνατε το πρώτο σας μπανάκι;;; Τί ωραία!!! Είχε πολύ ζέστη σήμερα!

Εγώ το είδα το πμ μου αλλά δεν απάντησα γιατί ήταν λίγο ρευστά τα πράγματα σήμερα! Γυρίσαμε χθες από Αθήνα κ μέχρι να μπουμε στους ρυθμούς μας, θέλαμε λίγο χρόνο! :)

Κ η δικιά μου άργησε να κοιμηθεί σήμερα κ δεν ξέρω τί ώρα θα ξυπνήσει! Εμείς θα πάμε παιδική αλλά κατά τις 8 πρέπει να γυρίσω για να φάει η μικρή. Becky ελπίζω να σας δούμε εκεί! Να μιλάς δυνατά για να ακούσω τα αγγλικά κ να σου'ρθω! :Ρ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και πάλι κορίτσια,

δεν είναι καθόλου εύκολο δυστυχώς για μένα να μπαίνω συχνά - είδα την Becky όλο όρεξη για συνάντηση (τι καλά!) αλλά δεν μπορεσα να το δω εγκαίρως. Βρεθήκατε Becky με την μικρή κινέζα στην παιδική χαρά?

Και συγνώμη, που πάτε για μπανάκι?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Βρεθηκαμε με την μικρη κινεζα!

Που θα παει θα βρεθουμε μια μερα ολες μαζι!

Σου εστειλα πμ και με το τηλ μου οποτε θες παρε με και βρισκομαστε.Εμεις ουτως η αλλως συνεχεια σε αυτην την παδικη ειμαστε!

Οσο για το μπανακι αναλογα την ορεξη...φλογητα για πιο κοντα...σανη η προς καβαλα αν ειναι να παμε και στα πεθερικα μου.Με την τιμη της βενζινης που να πας πολυ μακρια....

Ελπιζω να τα πουμε σιγα σιγα ολες μαζι!!!

Link to comment
Share on other sites

Επ μανουλίτσες! Τί μου κάνετε;

Πλέον έχω κόψει το πολύ σερφάρισμα γιατί όποτε με βλέπει η μικρή τσουυυυπ έρχεται κ θέλει να ανέβει στο γραφείο! :))

Βρεθήκαμε με την Becky κ τα είπαμε λιγάκι! Αλλά τί να σου κάνει μόνο μια φορά;;!!!

Καλά θα ήταν να βρισκόμαστε πιο συχνά αλλά τώρα που καλοκαίριασε θα μας χαίρονται οι παραλίες κ όχι οι παιδικές χαρές!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημερα μανουλες απο Ρετζικι!Χαθηκαμε!!!

Λιγο οι διακοπες και μετα που μας εκλεισαν την μια χαρα παιδικη μας για να την ξαναφτιαξουν δεν βρεθηκαμε!!!

Ασε τωρα που χαλασε ο καιρος!!!

Αν και τυχον ανοιξει η παιδικη αυτο το σαββατοκυριακο και εχει καλο καιρο(ετσι ειδα στο internet τι λετε να βρεθουμε???

Οσες εχω τα τηλεφωνα σας θα σας παρω την παρασκευη το πρωι!!!!

Σε περιπτωση κακοκαιριας εγω την παρασκευη το απογευμα σκοπευω να παω με καποιες φιλες σε εναν παιδοτοπο αν καμια ενδιαφερεται!

Ελπιζω να τα λεμε και τον χειμωνα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επ... Ρετζικιώτισσες με τα Ρετζικιωτάκια τί μου κάνετε;;; Χαθήκαμε! Καιρό είχα να μπω στο καφε!

Becky είδα σε κάτι φωτογραφίες τη παιδική χαρά κ είναι πολύ ωραία! Θέλουμε να ανέβουμε καμια βολτίτσα αυτές τις μέρες που έχει καλό καιρό ....... κ πού ξέρεις.... ίσως πετύχουμε κ εσας!!! :)

Άντε να αρχίσουμε να τα λέμε σιγά σιγά κ να γνωριστούμε κ οι υπόλοιπες μαμάδες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Kαλημερα Ρετζικιωτισεες!

Την παιδικη χαρα μας την εφτιαξαν και ο Νοεμβρης ως τωρα ηταν μια χαρα ο καιρος!!!

Παρολο αυτα τις περισσοτερες δεν τις ειδα!

Τι λετε να βρεθουμε παρασκευη σε ενα παιδοτοπο???

Οσες ειχα το κινητο τους εστειλα μηνυμα!!!

Οι υπολοιπες ελπιζω να το δουν εδω!!!

Για λεπτομερεις οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλημερα σε ολες τις ρετζικιοτισσες μαμαδες!

Δυστυχως μετακομισα αθηνα και δεν θα ανηκω πλεον σε αυτη την ομαδα!

Ελπιζω αρχες σεπτεμβρη πριν ανοιξουν τα σχολεια να ανεβω να βρεθουμε παιδικη!!!

Γεια σου Ρετζικι...............................

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα Ρεβέκκα.

Πως πάει?? Βολευτήκατε???

Η παιδική χαρά μας τόσο καιρό είχε πρόβλημα και την είχαμε εγκαταλείψει....

Κάποια σωλήνα νερού είχε σπάσει και το σκάμμα με την άμμο γέμιζε νερά (βρόμικα, καθαρά ποιος ξέρει..). Τώρα όμως την έφτιαξαν και ξαναεπιστρέψαμε. Πως τα βρήκατε τα πράγματα εκεί? Αρχίσατε παιδικό σταθμό?

Φιλιά,

Ειρήνη


ΠΕΡΙΚΛΗΣ 29-06-2008

ΣΠΥΡΟΣ 15-11-2009

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...