Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ


ANN MARI

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ.

ΧΤΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΒΗΧΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΗΧΑ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΟ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΡΟΑΣΤΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ,Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΣ 11.ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΥΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.

ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΡΡΩΣΤΕΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΨΑΛΛΗ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΦΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΚΛΕΙΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και εγω γιατον ιδιο λογω εφυγα απ μια παιδιατρο και μετα απο ψαξιμο κατεληξα σε ενα γιατρο εαν θες περισσοτερα πες να σου στειλω πμ...Σε καταλαβαινω ειναι πολυ ασχημο αλλα εγω στην θεση σου θα πηγαινα απ το τηλ σε αλλον κατευθειαν ο βηχας δεν ειναι παιξε γελασε ασε που μπορουσε να σε βοηθησει και απ το τηλ η να ερθει στο σπιτι ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και εγω γιατον ιδιο λογω εφυγα απ μια παιδιατρο και μετα απο ψαξιμο κατεληξα σε ενα γιατρο εαν θες περισσοτερα πες να σου στειλω πμ...Σε καταλαβαινω ειναι πολυ ασχημο αλλα εγω στην θεση σου θα πηγαινα απ το τηλ σε αλλον κατευθειαν ο βηχας δεν ειναι παιξε γελασε ασε που μπορουσε να σε βοηθησει και απ το τηλ η να ερθει στο σπιτι ....

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ZAFEIRENIA ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΠΑΘΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΕ ΠΟΙΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΣ?ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣ?:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...