Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Η Ειρήνη μας είναι αγκαλιά με το όνειρό της


Recommended Posts

Την Παρασκευή, 26 του μήνα, η Ειρήνη_Α, η Ειρηνούλα μας έζησε το καλύτερο όνειρο!!!!!!! Κράτησε για πρώτη φορά στην αγκαλιά της τη μικρή της πριγκίπισσα, την ίδια της τη ζωή!!!!

3 κιλά και 49 εκατοστά η μπέμπα...μοντέλο!!!!

Ειρήνη μου, κάποιες φορές τα λόγια δε φτάνουν για να περιγράψουν τα συναισθήματα, τις ευχές και τις επιθυμίες!!!!

Επιτέλους είσαι μια μανούλα με το μωράκι της αγκαλιά!!!!!!!! Εύχομαι από 'δω και στο εξής μόνο χαρές!!!! Η μικρούλα σας να είναι γερή, χαρούμενη, καλότυχη και 'σεις γεροί, ευτυχισμένοι και περίφανοι γονείς!

Its-A-Girl-Baby-Balloon-Bouquet.jpg

Συγχαρητήρια Ειρηνούλα!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνακι μου να σου ζησει το μωρακι σου να ναι γερο κ καλοτυχο καλο σαραντισμο να εχετε.ηρθε επιτελους η στιγμη που περιμενες αγκαλια με την μπεμπουλα σου να της δωσεις πολλα φιλια στα μαγουλακια ε!μαμα εισαι εσυ επιτρεπεται να την φιλας οπου θες!!!!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουκλιτσα μου σου ευχομαι και απο δω να σου ζησει η μπεμπουλα,να ειναι γερη και καλοτυχη και να σας τρελανει τους ευτυχης γονεις

συντομα θα ερθω να την δω αλλωστε στο υποσχεθηκα μολις εμεινες εγκυοςςςς...πωπω ποσο γρηγορα περασε ο καιρος.γυριστε σπιτι σας με το καλο και απολαυσε τις πρωτες σας στιγμες οικογενειακωςςςς


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Eιρήνη, μπήκα μόνο και μόνο για να σου ευχηθώ. Μου μετέφερε η Ελίζα τα χαρούμενα νέα.

Να σας ζήσει η κοριτσάρα, να σας φέρνει μόνο χαρές και να είναι πάντα χαμογελαστή. Είμαι πολύ συγκινημένη που τα κατάφερες.

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα να σου ζησει η μπεμπαααααααααα!!!!Γερη και καλοτυχη να ειναι!!

Ειδες τελικα το ονειρο δεν ηταν πολυ μακρια...αρκει που πιστεψες και να που τα καταφερες!!!ΣΑΓΑΠΩ ησουν το στηριγμα μου στα δυσκολα και ειμαι τοσο χαρουμενη για σενα...!!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνακι μου να σας ζησει η μπουμπου!Γερη κ καλοτυχη να ειναι στην ζωη της κ εσεις να την καμαρωνετε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!

Με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας,καλο σαραντισμο κ ειμαι σιγουρη οτι αυτο το Πασχα θα σας μενει αξεχαστο!!!!!!!!!!φιλια στην μικρη!!!!!!

Για τα υπολοιπα κοριτσακια ευχομαι καλη ανασταση κ καλο Πασχα!!!!!!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει Ειρηνη μου!Να ειναι γερη δυνατη και ΠΑΝΤΑ χαμογελαστη η μικρη νεραιδενια σου!!!

Πραγματικα χαιρομαι τοσο πολυ για σενα!!!

Σε ευχαριστω επισης για το μυνημα που μου ειχες στειλει τοτε...Πηρα πολυ κουραγιο και τωρα παιρνω ακομα περισσοτερο!!!Να εχετε καλο σαραντισμο!!!!!:D:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι μου να σου ζήσει η κουκλίτσα σου,καλό σαραντισμό να έχετε κ σύντομα να γυρίσετε όλοι μαζί σπιτάκι σας!!!!:PΠολύ ευχάριστα αυτά τα νέα πραγματικά κ χάρηκα πάαααρα πολύ γιατί παιδεύτηκες τόσο αλλά τελικά τα κατάφερες!

Αυτό το Πάσχα θα μείνει χαραγμένο για πάντα τώρα στη μνήμη σου αφού έχεις τη ζωούλα σου αγκαλίτσα επιτέλους!!!Να είστε πάντα γεροί κ να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε γλυκιά ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!:D


vfn8p3.png

JFrtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τωρα το ειδα:):):) Ειρηνη μου να σου ζησει η μπεμπούλα να ειναι γερη, τυχερη και πολύ ευτυχισμένη:):):) Συγχαρητηρια κοπέλα μου καλό σαραντισμό να εχεις και να περασεις ενα υπέροχο και αξέχαστο Πασχα!!!! Φιλάκια στην μικρή:):):)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημένες μου φιλενάδες σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας!! Με συγκινήσατε πάρα πολυ! Σας ευχαριστώ ολές μαζί και κάθε μια ξεχωριστά που τόσο καιρό ήσασταν δίπλα μου και στα δύσκολα, αλλά και στα εύκολα!

Είμαι φοβερα συγκινημένη και δεν μπορώ ακόμη να το πιστεψω πως τα κατάφερα!

Έχω δίπλα μου την όμορφη μου κόρη και τη χαζεύω και πάλι δεν μπορώ να το πιστέψω πως έγινα κι εγώ μαμά!

Η μικρή μας γεννήθηκε στις 37 εβδ και 5 ημερες, την Παρασκευη 26/4, στις 12:15 και ζύγιζε ακριβώς 3 κιλά με ύψος 49 εκατοστά. Ένα πανέμορφο μελαχροινό κοριτσάκι με πολλά μαλλάκια, όμορφα κόκκινα χειλάκια και ορθάνοιχτα γκριζομπλε ματάκια! Είναι πολύ καλό μωράκι και ήσυχο!

Θηλάζουμε αποκλειστικά και γκρινιάζουμε μόνο όταν είναι να φάμε ή να αλλάξουμε! δεν μας αρέσει η αλλαξιέρα, ούτε και το νερό, αλλά σιγα σιγα συνηθίζουμε!

Θέλω να εύχηθω στις μανούλες να χαίρονται τα μωρά τους, στις εγκυούλες με το καλό να τα πάρουν στην αγκαλιά τους και στις αγαπημένες φίλες που δεν τα έχουν καταφέρει ακόμη ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΤΩ!

Στο τέλος έρχεται η δικαίωση και η απόλυτη ευτυχία!!!

έχω να δηλώσω πως είμαι πια ευτυχισμένη και ολοκληρωμένη..περυσι τέτοια εποχή πέθανα με τον γιο μου αλλά φέτος αναστήθηκα με την κόρη μου...


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί τα καλά τα μαθαίνω πάντα τελευταία;;;;

Φιλενάδα μου γλυκιά επιτέλους τα κατάφερες! Έφερες στον κόσμο τη μονάκριβή σου, την πριγκήπισσά σου, το φως της ζωής σου.. Πάλεψες με θεούς και δαίμονες αλλά δεν λύγισες.. το έβαλες πείσμα και να που δικαιώθηκες!

26/4/2008 γεννήθηκε η ανηψούλα μου η Μελίνα... 26/4/2013 γεννήθηκε η άλλη ανηψούλα μου, το κοριτσάκι σου!

Να είναι πάντα γερή, καλότυχη, ευτυχισμένη και να σας γεμίζει χαρά και ευτυχία! Με το καλό να σαραντίσετε και ας ευχηθώ ότι κάποια στιγμή θα συναντηθούμε από κοντά με τα παιδάκια μας!

Σε φιλώ γλυκά και σου εύχομαι Καλή Ανάσταση!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαμά Ειρήνη να ζήσει η μπεμπουλα σου πολύ ευτυχισμένη χαρούμενη και χαμογελαστή. Εσείς να τη καμαρώνετε και να είστε όλοι μαζί μια ευτυχισμένη οικογένεια!!!!Τα τελευταια λόγια που έγραψες με συγκίνησαν πολύ αλλά και συνειδητοποίησα ότι πράγματι αν δεν "" πεθάνεις" δεν θα αναστηθεις!!!!!!Όλα κύκλος είναι τελικά! Ποτέ και για τίποτα δεν πρέπει να εγκαταλείπουμε!!!Ίσως μόνο διάλειμματα να χρειαζόμαστε!!!!!Καλό σαραντισμο κοριτσάκι μου φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites

congrats-on-your-new-baby.gif

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

- Τώρα που έγινες μανούλα, θέλω να σου ευχηθώ

όλα τα καλά του κόσμου, στο δικό σου το μωρό.

Νά” στε πάντα ενωμένοι η μαμά με τον μπαμπά,

γιατί του μωρού η καρδούλα τούτο μόνο αναζητά.

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ...!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...