Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!


Jelena

Recommended Posts

ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝ !!!!!!!! Ο φίλος μου ο Μαρσελλος Μανώλης εγχειρίζει τον γιο του 5 μηνών μωράκι -καρδιά - . Απαιτούνται ΑΜΕΣΑ 10 φιάλες αιμα Ο resous (-) αρνητικό !!! Αυριο 8.00 με 14.00 στο Ιπποκράτειο ή σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αιμοδοτικό κέντρο για ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΑΡΡΕΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ για νοσοκομείο ΜΗΤΕΡΑ!!! Παρακαλείται όποιος μπορεί να βοηθήσει το παίδι πρέπει να χειρουργηθεί επειγόντως μέχρι την πέμπτη...

Τηλ. επικοινωνίας 6936077977

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε και στα εξής τηλεφωνα:

6973 325025 και 6945 894289

Ελπίζω να βρεθεί κάποιος γρήγορα γιατι οι άνθρωποι πραγματικά καίγονται...Είναι πολύ σπάνια ομάδα αίματος και δεν υπάρχουν αποθέματα στις τράπεζες γι αυτό και δεν κάνουν ούτε ανταλλαγές, δηλαδή να δώσεις κάποια άλλη ομάδα και να σου δώσουν 0-...

Link to comment
Share on other sites

μακαρι jelenaki μου να βρεθει το αιματακι που απαιτειται για τον μικρουλη.

εχω 0+ και ο αντρας μου Α+ και δυστυχως δεν βοηθαει αποτι καταλαβα!

η προσευχη μου θα ειναι στο πλαι του μπεμπουλη για να πανε ολα καλα Αγιες μερες που ερχονται.

θα ψαξω φιλους και γνωστους για τυχον ιδια ομαδα αιματος.

ευχομαι ολα να πανε κατευχην και Ο Χριστουλης μας με την Ανασταση Του να διωξει μακρια ολες τις ταλαιπωριες απτη ζωη του μικρουλη και της οικογενειας του.

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...